Inscrit@s



XX Volta a peu Xeraco "GRAN FONS MANOLO PARDO"

   
   951 inscritos
Dor Nombre Cat. Club Pob. Distancia Conf.
437 ABAD APARISI, ANDREA Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
834 ABAD ESCRIVÁ, DAVID Veterà masc C.A. PUBLIDOM GANDIA 7km
571 ABDELALI, RAZYN Sènior masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM ALBALAT 15km
469 ABELLA MARí, ANGEL RAMóN Veterà B masc INDEPENDIENTE ALGEMESI 15km
771 AGUILAR GARCIA, RAMON Veterà masc INDEPENDENT OLIVA 7km
770 AGUILAR MOMPARLER, CLAUDIA Veterà fem INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
178 AGUSTIN VALLES, JOSE JAIME Veterà C masc S.M. C.A. CAFETERIAS WILLIAM BENIMAMET 15km
989 ALARIO DEL OLMO, SALVA Veterà masc INDEPENDIENTE TAVERNES VALLDIGNA 7km
802 ALBA CELDA, VICENT Veterà masc TRIAMICS SILLA SILLA 7km
33 ALBA CONDE, RAÜL Veterà B masc INDEPENDENT SILLA 15km
286 ALBA MANRIQUE, GUILLEM Sènior masc TRIAMICS SILLA SILLA 15km
232 ALBA MORENO, ALFREDO Veterà C masc GR REAL DE GANDIA ADOR 15km
126 ALBELDA SANCHO, SUSANA Veterà B fem C.C. EL GARBÍ DAIMUS 15km
273 ALBEROLA MARRADES, MARIO Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1018 ALBORCH LóPEZ, BORJA Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
440 ALBORCH PALACIOS, ALBERT Veterà C masc REDOLAT TEAM GANDíA 15km
957 ALBORS SALES, RAMON Veterà masc C.A. XERESA XERESA 7km
778 ALBUIXECH PERALES, LOURDES Veterà fem GR REAL DE GANDIA GANDíA 7km
711 ALCALá RIVERA, TONI Veterà masc OSON@CORRE XàTIVA 7km
134 ALCALá SáNCHEZ, RAúL Veterà B masc CLUB CORREDORES MADRID 15km
593 ALCAñIZ FAYOS, ELISA Sènior fem INDEPENDIENTE SUECA 15km
22 ALCARAZ ORDIñANA, LOLI Veterà B fem G.E. LES GERRES CASTELLO DE RUGAT 15km
850 ALCOVER GRAU, VICENTE Sènior masc THE KENYAN URBAN WAY VILLANUEVA DE CASTELLóN 7km
417 ALCOVER GRAU, NATI Sènior fem THE KENYAN URBAN WAY CASTELLO DE LA RIBERA 15km
970 ALEIXANDRE QUILES, GUSTAVO Sènior masc SD CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA 7km
879 ALEMANY VILLLAR, IVAN Veterà masc INDEPENDIENTE BENIFAIO 7km
587 ALMADA QUINTANA, NOEMI Veterà A fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
405 ALMIÑANA FUERTES, REBECA Veterà A fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
407 ALMIÑANA FUERTES, RAQUEL Sènior fem SERRANO CLUB ATLETISMO CULLERA 15km
881 ALMIÑANA FUERTES, JOSÉ LUIS Veterà masc ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 7km
197 ALTUR GRAU, PEPE Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1029 ALVARADO BALAGUER, DANIEL Sènior masc C. CORRER XERACO XERACO 7km
91 ALVAREZ GIL, JOAQUIN Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
539 ALVAREZ LLEONART, ESTEBAN Veterà B masc C.A. TORTUGA ALGEMESI ALGEMESI 15km
1014 AMADOR, MARíA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
744 AMADOR MALONDA, CARLOS Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
261 AMBLER, LOUISA Veterà C fem C.A. CORREMUNDOS BENITACHELL 15km
411 AMIL RODRíGUEZ, TOLO Veterà A masc ORERO PATERNA RUNNERS QUART DE POBLET 15km
154 ANDRéS CLIMENT, MARC Sènior masc SHERPARTANOS ALMISERA 15km
73 ANDRES GUILLEM, JUAN Veterà B masc C.C. PILES PILES 15km
757 ANDUIG ALBORCH, JORGE Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
605 ANGLADA ORENGO, GERMAN Veterà B masc INDEPENDENT PLATJA DE GANDIA 15km
514 ANTON GARCIA, CARLOS Veterà B masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
123 APARICIO GIMENO, JOSE ARTURO Veterà C masc C.E. EL MUSSOL LA DROVA - BARX 15km
903 APARISI BARON, INMA Veterà fem C.A. PUBLIDOM GANDIA 7km
876 APARISI CHOVER, AMPARO Veterà fem GR REAL DE GANDIA GANDIA 7km
551 APARISI DIAZ, OSCAR Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
767 APARISI MUñOZ, AIDA Veterà fem C.C. EL GARBÍ VILLALONGA 7km
588 APARISI RODRIGUEZ, JESUS Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
396 ARAGó GOMIS, AGUSTIN Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
237 ARAGONES VAZQUEZ, PACO Veterà C masc C.A. AJOS XATIVA XATIVA 15km
296 ARASA DUARTE, ROMAN Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
421 ARBONA CARAVACA, VICENTE Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO ORBA 15km
427 ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSE Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
9 ARJONA CABRERA, ANA Veterà B fem INDEPENDIENTE BARCELONA 15km
56 ARLANDIS FERRAGUD, TONI Veterà C masc C.A. XERESA XERESA 15km
512 ARNAU LORENTE, NACHO Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
550 ARTéS IZQUIERDO, ZAIRA Sènior fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
798 ARTéS PEIRó, ENRIQUE Veterà masc MANDRILADORA ALPESA BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 7km
162 ASCó FERRER, ANDRéS Veterà B masc GR REAL DE GANDIA EL REAL DE GANDIA 15km
298 ASENSIO PARRA, RAMON Veterà B masc C.A. EL FARO CALPE 15km
912 ASINS NAVARRO, DESAMPARADOS Sènior fem INDEPENDIENTE LA POBLA LLARGA 7km
41 AVILA RIBERO, RAFA Veterà B masc PENYA MOHICANS LA POBLA LLARGA 15km
240 AVILES CUENCA, ALEJANDRO Veterà A masc INDEPENDIENTE CANALS 15km
268 AZORíN AZORIN, PASCUAL Veterà C masc NO HAY DOLOR SUECA 15km
337 BALAGUER PASTOR, CARLES Veterà A masc C.A. CORBERA CORBERA 15km
999 BALBASTRE NAVARRO, MARIA DOLORES Veterà fem NóRDICA WALKING RIBARROJA MISLATA VALENCIA 7km
608 BALLESTER DOMINGO, MARIA JOSé Veterà C fem CLUB ALMUSSAFES BENIFAIO 15km
517 BALLESTER ESTALRICH, RAFAEL Veterà A masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
916 BALLESTER MARTINEZ, JAVIER Veterà masc INDEPENDIENTE ALBALAT DE LA RIBERA 7km
532 BALLESTER PILAN, ABRAHAM Veterà B masc REDOLAT TEAM OLIVA 15km
5 BALLESTER VERCHER, NURA Veterà B fem C. ALPÍ GANDIA GANDIA 15km
755 BAñó ESPí, CARLOS Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
726 BAÑULS ASCÓ, FANY Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
529 BAÑULS NAVARRO, VICEN Veterà C fem C.A. AJOS XATIVA XATIVA 15km
552 BAÑULS ORTOLA, CARLOS Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
89 BARRES GIMENO, VICENT Sènior masc C.E. TAVERNES DE VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1001 BATALLER GUILLEM, VICENTE Veterà masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT DAIMUS 7km
313 BEAMONTE CóRDOBA, EDUARDO Veterà C masc SD CENTPEUS PATERNA 15km
239 BEL-LAN GINER, VICENTE Sènior masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
250 BELDA MARCOS, JOSE Sènior masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 15km
303 BELLA HERRERO, JOSE Veterà B masc C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
39 BELLON JIMENEZ, MERCEDES Veterà B fem C. CORRER XERACO TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
32 BELLVER CASAÑ, ANTONIO Veterà B masc C.D. SALADAR SILLA 15km
418 BELLVER FORNET, VICTOR Veterà A masc C.A. CANALS XATIVA 15km
227 BELLVER LLOPIS, XIMO Veterà B masc C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
189 BELLVER MAHIQUES, ANDRES Veterà B masc INDEPENDIENTE CASTELLO DE RUGAT 15km
505 BELTRÁN, JOSE Veterà C masc C.A. CULLERA CULLERA 15km
150 BENAVENT ESPASA, ALBERTO Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
176 BENAVENT LLOPIS, ANDRES Sènior masc C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
328 BENAVENT PEIRO, ISIDRO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA ROTOVA 15km
482 BENAVENT VIDAL, RAQUEL Veterà A fem C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
226 BENAVENT VILA, NOèLIA Veterà B fem C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGàNIM 15km
976 BENEYTO MOMPó, FERMINET Veterà masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
965 BENITEZ PASCUAL, NATXO Sènior masc C.A. GANDIA POTRIES 7km
497 BENITO DE PEDRO, MARIA Veterà A fem FISIOFUENLA GETAFE 15km
594 BERNABE, JAVI Veterà B masc C.A. GANDIA MIRAMAR 15km
913 BERTO TORRES, CLAUDIA Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
196 BERTOMEU QUERO, VICENT Veterà B masc C. DATILERA TEAM ONDARA 15km
365 BIOSCA BOLUDA, ROSA Veterà C fem INDEPENDIENTE CARCAIXENT 15km
141 BLACKMORE, ROS Veterà C fem SWALEDALE RUNNERS RICHMOND 15km
60 BLANCH RAMON, JOSE Veterà B masc TEAM DAKAR SUECA 15km
100 BLANCO CISCAR, LINDA Veterà B fem C.E. DORSAL 19 PEGO MURLA 15km
823 BLASCO BAÑULS, CRISTINA Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
173 BLASCO BATALLER, JOSE Veterà B masc GR REAL DE GANDIA EL REAL DE GANDIA 15km
526 BLASCO GEA, XAVIER Veterà B masc INDEPENDENT DAIMúS 15km
269 BLASCO LóPEZ, NATALIA Veterà B fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
265 BLASCO TRO, ANGEL Sènior masc MULTIESPORT BENITATXELL 15km
824 BOFÍ BOFÍ, JOSE Veterà masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
165 BOFÍ CERVERA, JORDI Veterà A masc CASGAR-TRANS XERACO XERACO 15km
297 BOILS GARCIA, BERTOMEU Veterà B masc INDEPENDIENTE GUADASSUAR 15km
727 BOIX BOIX, BELéN Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDíA 7km
42 BOIX MORATAL, ROSA Veterà B fem INDEPENDENT ESPAñA 15km
590 BOIX SáNCHEZ, IVáN Veterà A masc INDEPENDIENTE ARENALES DEL SOL 15km
331 BOLTA MIRALLES, ROSA MARI Veterà A fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
428 BOLTA NAYA, JUAN BAUTISTA Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
466 BOLUDA SANJUAN, MARIA JESUS Veterà A fem C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
475 BOLUFER JORDAN, JOSE RAMóN Sènior masc C.A. CAMETES SPAT GATA DE GORGOS 15km
922 BONET ASCó, SALVA Sènior masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
921 BONET MORENO, SALVA Veterà masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
784 BORDES RODRIGUEZ, MARíA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
964 BORRàS I CHOFRE, SíLVIA Veterà fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
586 BORREDA FELIU, JORDI Veterà A masc C.E. LA VESPA DE NOVETLE CANALS 15km
918 BORRULL CORTéS, JUAN Veterà masc CLUB ÑEÑAES TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
548 BOSCà MASCARELL, MARIA Veterà B fem C.A. SAFOR TEIKA ALFAUIR 15km
344 BOSCà MASCAY, TONO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 15km
821 BOSCà MONZó, ELIES Sènior masc INDEPENDENT LA FONT D'EN CARRòS 7km
187 BOU CASTELLA, CRISTOBAL Veterà B masc GR REAL DE GANDIA PLATJA DE GANDIA 15km
164 BOU MARTINEZ, JESUS Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km PRACTIC Sub 1h30' (rt 6' km)
163 BOU MRTINEZ., SAGRARIO Veterà B fem C.C. EL GARBÍ XERACO 15km PRACTIC Sub 1h30' (rt 6' km)
937 BOU PORé, SERGIO Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
282 BOURNE, JAMES Veterà A masc C.A .BERNIA XALó 15km
142 BOWMER, NEIL Veterà C masc SWALEDALE RUNNERS RICHMOND 15km
919 BRAVO DELGADO, JESUS Veterà masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 7km
472 BRINES DONET, JORGE Veterà B masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
958 BUCETA LóPEZ, ANTONIO Veterà masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM BENEIXIDA 7km
151 BUIGUES BAñULS, JOSE SALVADOR Veterà B masc C.A. CORREMUNDOS TEULADA 15km
214 BURGUERA BURGUERA, JUANJO Veterà C masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT GANDíA 15km
279 BURGUERA ORQUíN, VICENT Veterà B masc C. TRIATLÓ SUECA SUECA 15km
1027 BUSTAMANTE FONS, MIGUEL Sènior masc INDEPENDIENTE GANDíA 7km
569 BUTLER, ANNIE Veterà C fem C.A. CORREMUNDOS BENITACHELL 15km
498 CABANILLES BOU, DAVID Veterà A masc BEER RUNNERS XABIA GANDIA 15km
63 CABANILLES SIGNES, MARINA Veterà B fem INDEPENDENT GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
564 CABANILLES TORRES, JOSE Veterà A masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 15km
347 CABRERA, CARLOS Sènior masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
749 CALABUIG PASTOR, LAIA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA BELLREGUARD 7km
737 CALATAYUD MONTORO, LLORENç Veterà masc ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 7km
555 CAMARENA, JOVI Veterà B masc INDEPENDIENTE POTRIES 15km
854 CAMARENA GRACIA, CARLOS Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA POTRIES 7km
360 CAMARENA SALVADOR, PEPE Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
59 CAMILLERI SALVADOR, VICENTE Sènior masc TEAM DAKAR CULLERA 15km
561 CAMPILLO TENA, PAULA Sènior fem C.A. CORRIOLS SUECA SUECA 15km
956 CAMPOS GALDO, NATALIA Veterà fem C.A. GANDIA GANDIA 7km
351 CANET MARTINEZ, MARCOS Sènior masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
955 CANET ORIOLA, JOSÉ ANTONIO Sènior masc FUIG QUE ET XAFE QUATRETONDA 7km
841 CANET RUIZ, EDUARDO Veterà masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 7km
254 CANET SOLBES, ESTEBAN Veterà B masc INDEPENDENT PILES 15km
897 CANET SOLBES, ROBERTO Veterà masc INDEPENDENT GANDIA 7km
730 CANTOS BLASCO, BEATRIZ Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
1016 CANTUS CLIMENT, SALVADOR Veterà masc BANCO SANTANDER SIMAT 7km
330 CAñIZARES SOLER, DAVID Veterà B masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
426 CAPLLIURE PIERA, JOSE MANUEL Veterà A masc COBARDES TEAM SUECA 15km
53 CAPSI MARTI, JOSEP Veterà A masc C.A. XÀTIVA LA LLOSA DE RANES 15km
837 CARBO SEGRELLES, MARTA Veterà fem C.A. MONTAVERNER MONTAVERNE 7km
836 CARDETE ROIG, MONICA Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
86 CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL Veterà B masc C.C. EL GARBÍ VILLALONGA 15km
223 CARDONA BERTó, JUAN Veterà A masc GC ALMOINES ALMOINES 15km
733 CARDONA ORDINES, PURIFICACIóN Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
370 CARRILLO ROMEO, ALFONSO Veterà C masc C.A. TORRENT TORRENT K 15km
1015 CASANOVA, JORGE Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
97 CASANOVA PLANA, PABLO Sènior masc C.C. LA LLEBRE BENIFAIRO DE LA VALLDIGNA 15km
849 CASAUDOUMECQ PLAZA, PEPE Veterà masc C.A. CORRIOLS SUECA SUECA 7km
359 CASCO SáNCHEZ-MOLINA, CRISTINA Sènior fem ORERO PATERNA RUNNERS TAVERNES BLANQUES 15km
390 CASTAñER TIMONER, JUANJO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDíA 15km
1007 CASTELLO, JORGE Veterà masc INDEPENDIENTE 7km
99 CASTELLó ALONSO, TONI Veterà B masc C.A. LA RABOSA XERACO 15km
775 CASTELLO BOIGUES, ANGELA Sènior fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
180 CASTELLó SIMó, PEDRO Veterà C masc GR REAL DE GANDIA EL REAL DE GANDIA 15km
953 CATALà, NéSTOR Sènior masc C.A. EL XIO LLUTXENT LLUTXENT 7km
266 CATALA MARTI, MIGUEL ANGEL Veterà C masc INDEPENDENT GANDIA 15km
105 CAUDELI LLORCA, SALVA Veterà B masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR 15km
1004 CAUDELI RIBES, ALBERTO Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
790 CAURIN LASO, ALBERTO JOSE Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
742 CAVIA, IGNACIO Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
473 CAYALO ALVIS, ANA KARINA Sènior fem ORERO PATERNA RUNNERS VALENCIA 15km
579 CAZALLA GARCíA, JOSE VICENTE Veterà A masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE ADOR 15km
120 CERDÁ APARICIO, CARLOS Veterà B masc JOJO´S TRAIL L´OLLERIA 15km
455 CERROS ALMODOVAR, RUBEN Veterà A masc COBARDES TEAM SUECA 15km
377 CHAFER ESPI, JOAN HIGINI Veterà C masc C.A. AGULLENT AGULLENT 15km
410 CHAPARRO NAVARRETE, ISA Veterà A fem ORERO PATERNA RUNNERS QUART DE POBLET 15km
155 CHAVELI BARRACHINA, ENRIQUE Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
323 CHILOECHES RAMON, JUAN Veterà B masc KM3 XATIVA XATIVA 15km
483 CHINER MORERA, MANUEL Veterà C masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE GANDIA 15km
87 CHISBERT ALACREU, ANTONIO Veterà C masc INDEPENDIENTE PICASSENT 15km
545 CHOFRE PIRIS, JUAN MANUEL Veterà B masc ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
988 CHOFRE TALENS, INMA Veterà fem INDEPENDIENTE TAVERNES VALLDIGNA 7km
109 CHORRO FRANKE, DANIEL Veterà A masc NTGAS SPORTS TEAM GRAU DE GANDIA 15km
373 CHOVA MORANT, SERGIO Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
54 CHULIA FLUIXA, TONI Veterà B masc C.A. XERESA XERESA 15km
57 CHULIA MILLET, TONI Veterà C masc C.A. XERESA XERESA 15km
845 CHULIA VELLO, MARIO Sènior masc C.A. XERESA XERESA 7km
184 CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ Veterà B masc C.E. QUATRE GATS RÒTOVA GRAU DE GANDIA 15km
185 CISCAR SANLORENZO, JUAN Veterà A masc G.E. ELS LLOPS DE VILLALONGA RÒTOVA 15km
584 CLAR BLASCO, JUAN JOSé Veterà A masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
191 CLARI SANZ, NATALIA Veterà B fem C.M. SENGLARS FAVARA FAVARA 15km
502 CLAROS BENEYTO, PACO Veterà C masc CEU RUN ALMASSERA 15km
267 CLAVER VILLAGRASA, PRESE Veterà C fem NO HAY DOLOR SUECA 15km
938 CLAY, TOBY Veterà masc INDEPENDIENTE ADSUBIA 7km
424 CLÉRIES OLMOS, CARLOS Veterà B masc C.A. GUADASSUAR MASKOKOTAS GUADASSUAR 15km
414 CLIMENT APARISI, ALEJANDRO Veterà C masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
852 CLIMENT BAÑULS, SALVADOR Veterà masc G.E. LA CARENA LA FONT D´EN CARROS 7km
528 CLIMENT BIXQUERT, TANO Veterà B masc KM3 XATIVA XATIVA 15km
720 CLIMENT MARCO, GISELA Sènior fem INDEPENDIENTE CARCAIXENT 7km
69 CLIMENT MIñANA, CHRISTIAN Veterà B masc TRIASPORT GANDIA 15km
116 CLIMENT MONCHO, TONI Veterà B masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 15km
899 CLIMENT ORTIZ, MONTSE Veterà fem C.A. SAFOR TEIKA PLAYA DE GANDIA 7km
412 CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL Veterà B masc C.C. LA RABOSSA MUNTANYA ALZIRA 15km
27 CLOQUELL SERRA, MOISES Veterà B masc C. CORRER XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h15' (rt 5' km)
441 COBOS FLORES, DAVID Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PINTO 15km
761 CODINA PUCHALT, CARMEN Veterà fem COLLA PAROTET ALBAL 7km
994 COLL GARCIA, VICENTE Veterà masc C.E. QUATRE GATS ROTOVA ROTOVA 7km
940 COLL VIVE, JOSE LUIS Veterà masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDíA 7km
874 COLOMER BATALLER, MARTíN Veterà masc PENYA MOHICANS POBLA LLARGA 7km
880 COLOMER TALENS, ALEXANDRE Sènior masc THE KENYAN URBAN WAY VILLANUEVA DE CATELLóN 7km
10 COMA ARNAU, CRISTIAN Veterà B masc MONISTROL RUNNING MONISTROL DE MONTSERRAT 15km
816 COMAS, ELENA Veterà fem INDEPENDIENTE GANDA 7km
947 COMPANY AVIÑÓ, SALVADOR Veterà masc C.A. L'ALCÚDIA VILANOVA DE CASTELLÓ 7km
293 CONSTANTINO FERRER, SALVADOR Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
575 COPOVI GREGORI, RAFA Veterà B masc INDEPENDENT L'ALCÚDIA DE CRESPINS 15km
68 CORELLA MARTíNEZ, SERGIO Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
342 CORONADO.GARCIA, FRASCO Veterà B masc DOMINGUEROS GANDIA 15km
928 CORREA CARDONA, BLANCA JANETH Veterà fem GR REAL DE GANDIA GANDIA 7km
256 CORTECERO FERNÁNDEZ, ALBERTO Veterà C masc C.A. XERESA XERESA 15km
212 CORTES HERRANZ, PACO Veterà C masc C.A. ALGINET ALGINET 15km
723 CORTÉS SANCHO, MARCIAL Veterà masc INDEPENDENT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
37 COSTA MIñANA, ROMAN Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
867 COTS IBIZA, JAUME Sènior masc C. TRIATLÓ CORRIOL OLIVA 7km
244 CREMADES BARROS, XIMO Veterà A masc C. TRIATLÓ GANDIA BELLREGUARD 15km
601 CRESPO MARTINEZ, MIGUEL Veterà B masc IRUN CALP CALP 15km
751 CRESPO OLASO, VICENT Sènior masc INDEPENDIENTE ALMOINES 7km
38 CUCARELLA MONTELL, JOVI Sènior masc C.A. XÀTIVA ALCUDIA DE CRESPINS 15km
920 CUERDA FAUS, JUANJO Veterà masc GR REAL DE GANDIA GANDIA 7km
242 CUNYAT I PLANA, FRANCESC Veterà C masc C.E. TAVERNES DE VALLDIGNA BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
578 CUNYAT PELLICER, FERRAN Sènior masc INDEPENDENT BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
491 CUñAT CHOFRE, ANA MARíA Veterà C fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE VALLDIGNA 15km
980 CUñAT PELLICER, ARTUR Veterà masc INDEPENDIENTE BENIFAIRÓ 7km
520 CUQUERELLA, TINO Veterà C masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
521 CUQUERELLA RICARTE, SOFIA Júnior fem INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
55 DAVIU PELLICER, EVA Veterà C fem C.A. XERESA XERESA 15km
1033 DE LA IGLESIA, OLYMPIA Veterà fem INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
206 DEL AMO, DANIEL Veterà A masc C.A. CAMALLAES PALMERA 15km
943 DEL MORAL GIL, SANDRA Veterà fem C.A. CULLERA CULLERA 7km
825 DEL ROJ, JOANA Veterà fem ORERO PATERNA RUNNERS SUECA 7km
485 DEL ROJ, JOANA Veterà C fem ORERO PATERNA RUNNERS SUECA 15km
369 DESCALS GIMENZ, CARMEN Veterà A fem KM3 XATIVA XATIVA 15km
596 DESPREZ, EMILY Veterà A fem ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM GODELLA 15km
829 DIAZ GARCIA, JUAN CRISTOBAL Veterà masc C.A. GANDIA GANDIA 7km
169 DIAZ RAMOS, FELIX Veterà C masc C.A. L'OLLERIA AIELO DE MALFERIT 15km
352 DOMENECH BALLESTER, LUCAS Sènior masc C.A. ALTEA ORBA 15km
112 DOMINGUEZ LOPEZ, JUANJO Veterà B masc AGULLENT AGULLENT 15km
317 DONET DONET, JAVIER Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA BARX 15km
857 DONET DONET, RAFA Veterà masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
538 DONET MONTAGUT, GUSTAVO Veterà B masc C.E. TAVERNES DE VALLDIGNA BARX 15km
48 DONET VILLAR, GUILLERMO Sènior masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
1028 DORIA SOLAZ, JOSE PASCUAL Veterà masc INDEPENDIENTE ALGEMESI 7km
931 DUART HERRERO, VICENTE Veterà masc C.A. AJOS XATIVA XATIVA 7km
877 DUATO MONTOLIO, MIREIA Sènior fem CMR KIKEMORET MONCADA 7km
582 ECIJA BUSQUIER, JAIME Veterà A masc PEñA MOIKANS TOSALNOU 15km
722 EGIDOS CATALA, CARLOS Veterà masc RESTAURANTE VICTOR CULLERA 7km
568 ELHISSOUF, KHALID Sènior masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM ALBALAT DE LA RIBERA 15km
530 ENGUIX DE CUBBER, FABIáN Veterà B masc C.A. XÀTIVA XATIVA 15km
181 ENGUIX GIMENO, EDUARDO Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
416 ENGUIX SANCHO, JOSE Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
314 ESCOLANO SIGNES, RAFAEL Veterà C masc C.C. EL GARBÍ EL REAL DE GANDA 15km
831 ESCRIVà AUSINA, SALVADOR Sènior masc INDEPENDENT OLIVA 7km
324 ESCRIVá BATALLER, NANDO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
600 ESCRIVá BLAY, CARLOS Sènior masc INDEPENDIENTE SAN FRANCISCO, CALIFORNIA 15km
902 ESCRIVA ISNARDO, JUAN Veterà masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT GANDIA 7km
340 ESCRIVA SIGNES, J. DANIEL Veterà B masc SD CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA 15km
188 ESCRIVà VIDAL, NANDO Veterà B masc GR REAL DE GANDIA GANDIA 15km
367 ESPASA, ANTONIO Veterà B masc INDEPENDIENTE ALICANTE 15km
839 ESPI BELDA, ISMAEL Veterà masc C.A. BENISSODA BENISSODA 7km
49 ESPINOSA SORIANO, RAUL Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA XERACO 15km
819 ESTARLICH SENTAMANS, GERO Sènior masc AL TROT GUADASSUAR GUADASSUAR 7km
863 ESTEBAN MONCHO, LAURA Veterà fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDíA 7km
760 ESTEBAN PéREZ, FERNANDO Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
343 ESTEVE MOMPO, ENRIQUE Veterà C masc C.A. AJOS XATIVA LLANERA DE RANES 15km
71 ESTEVEZ ALVAREZ, JOSE VICENTE Veterà C masc ONDARA TRI SPORT ONDARA 15km
750 ESTRUCH BAñULS, PAULA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
972 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN Veterà fem C.A. SAFOR TEIKA ADOR 7km
346 ESTRUCH FAUS, MARIA Júnior fem C.A. XÀTIVA ADOR 15km
3 ESTRUGO TERRADES, GUILLEM Júnior masc C.A. CAPRICHO8-CALYGAT XERACO 15km
846 ESTRUGO TERRADES, MARC Sènior masc INDEPENDENT XERACO 7km
729 FABRA ROCHER, SALVADOR Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS LA POBLA DEL DUC 7km
714 FABRE, BRIGITTE Veterà fem G.E. ELS LLOPS DE VILLALONGA VILLALONGA 7km
959 FANDOS SATORRES, MARIA Veterà fem ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM ALBERIC 7km
462 FAR RIPOLL, FRANCISCO Veterà C masc C.A. PUBLIDOM DENIA 15km
316 FAUS BALBASTRE, KAREM Veterà A fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
753 FAUS PARDO, JORGE Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS BENIRREDRà 7km
384 FAYOS SALA, JORDI Sènior masc LUDUS ESPORTS FAVARA 15km
1038 FELGUERA CATALÁ, GENOVEVA Veterà fem INDEPENDIENTE XERESA 7km
450 FELIU PéREZ, JOSUé Sènior masc INDEPENDIENTE LA POBLA LLARGA 15km
840 FERNANDEZ, ANNA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
842 FERNANDEZ, NOEL Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
238 FERNANDEZ ALABORT, NEYZAN Sènior masc C. CORRER XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h20' (rt 5'20 km)
321 FERNANDEZ DE LA FUENTE, FRANCISCO Veterà A masc INDEPENDIENTE BENIFAIO 15km
371 FERNANDEZ MONTESINOS, JOSé ANTONIO Veterà B masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE GANDíA 15km
799 FERRAGUD BAS, PABLO Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS RòTOVA 7km
383 FERRAIRO ESCRIVA, DAVID Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA DAIMUS 15km
1030 FERRANDO ALBEROLA, JAVIER Sènior masc INDEPENDIENTE BENIFAIRO DE VALLDIGNA 7km
391 FERRANDO GARCíA, CARLOS Sènior masc C.A. SAFOR TEIKA SIMAT 15km
917 FERRANDO GARCíA, ÁNGELA Veterà fem CLUB ÑEÑAES TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
848 FERRANDO NICOLAS, JUAN BAUTISTA Veterà masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 7km
872 FERRER ALEMANY, SALVADOR Veterà masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 7km
401 FERRER ALEMANY, MARIA VICENTA Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
144 FERRER CHAVELI, LORENA Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDíA 15km
114 FERRER DE LA CRUZ, JOSE VICENTE Veterà C masc C.A. CORBERA CORBERA 15km
175 FERRER GARCIA, JOSE Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
389 FERRER INIESTA, IVAN Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDíA 15km
174 FERRER MARCO, JESúS Júnior masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
812 FERRER MASIá, BERNARDO JOSé Veterà masc SD CENTPEUS SUECA 7km
936 FERRER RIERA, AIDA Sènior fem INDEPENDENT SUECA 7km
198 FERRER SALA, OSCAR Veterà B masc C.D. ATLETISMO MONRROLL TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
759 FERRI IBARRA, PAU Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
882 FERRUS PEREZ, PILAR Veterà fem C.C. PEUS QUETS SUECA ALBALAT DE LA RIBERA 7km
835 FLORES AVEIRO, YANINA Veterà fem C.A. PUBLIDOM DENIA 7km
448 FLUIXA TORRES, MARCEL Veterà B masc C. CORRER XERACO XERACO 15km
20 FOLQUES LORENTE, MAXIMO Veterà B masc C.A. CAPRICHO8-CALYGAT PEGO 15km
117 FONSECA MARTí, EMILIO Veterà B masc INDEPENDENT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
457 FONT AREVALO, MARIA JOSE Veterà C fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
76 FONT LAFARGA, HUGO ISAAC Veterà A masc C.A. CULLERA CULLERA 15km
500 FORNER LA TORRE, RAMON Veterà C masc INDEPENDENT GANDIA 15km
981 FORNES CHOVA, IVAN Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
70 FORNÉS GRIMALT, VÍCTOR Veterà B masc C.M.A. LA FAIXA PEDREGUER 15km
363 FORTEA ASINS, ANTONIO Veterà B masc ATLETISMO BENETUSER ALBAL 15km
84 FOS CORBERA, LETICIA Sènior fem C.A. LA VALLDIGNA SUECA 15km
275 FRANCO, ENCARNA Veterà B fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE VALLDIGNA 15km
385 FRANCO CARBONELL, JUAN Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA MARENDE BARRAQUETES 15km
979 FRANCO COMPANY, SARA Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 7km
393 FRANCO MARTINEZ, EMILIO JOSE Veterà B masc INDEPENDENT CASTELLó 15km
942 FRANCO MARTÍNEZ, ALFONSO Veterà masc ANITÍN TEAM VILANOVA DE CASTELLÓ 7km
274 FRANCO RODRÍGUEZ, FRANCISCO Veterà C masc RUNNERS DE L'AHUIR PLAYA DE GANDIA 15km
870 FRANCO SORIANO, ELENA Sènior fem C.C. PEUS QUETS SUECA MARENY DE BARRAQUETES 7km
110 FRANKE, KIRSTEN Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GRAU DE GANDIA 15km
873 FRASQUET GONZALEZ, MATI Veterà fem C.A. CAMALLAES ALQUERIA DE LA COMTESSA 7km
871 FRECHINA MONTAñANA, ENRIQUE Veterà masc ANUESTRORITMO ALBORAYA 7km
1009 FUERTES PIZARRO, PABLO Veterà masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
246 FURIO SANCHIS, CASIMIR Veterà B masc REAL DE GANDIA CF GANDIA 15km
820 FURIó SANCHIS, LUCíA Sènior fem REAL DE GANDIA CF REAL DD GANDIA 7km
992 FUSTER BALBASTRE, FRANCISCO Veterà masc INDEPENDIENTE RòTOVA 7km
951 FUSTER BLANES, AUSIAS Veterà masc GR REAL DE GANDIA AUFUSBLA@GMAIL.COM 7km
94 FUSTER MAñEZ, JOSE VICENTE Veterà C masc INDEPENDENT RAFELCOFER 15km
157 FUSTER MESTRE, ANA Veterà B fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
79 FUSTER SOLIVA, GONÇAL Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
968 FUSTER TARAZONA, JOAN Sènior masc C. TRIATLÓ SUECA MANISES 7km
107 GAGO GALLEGO, MIGUEL ÁNGEL Veterà C masc CALCHEROS RUNNERS TEAM PICASSENT 15km
885 GALBIS CLEMENTE, CARLOS Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
263 GALERA OLCINA, ALEJANDRO Veterà B masc C.A. EL XIO LLUTXENT LLUTXENT 15km
944 GALLEGO MAYOR, MARCELO Veterà masc INDEPENDINTE VILANOVA DE CASTELLÓ 7km
301 GALLEGO MILLET, ANTONIO Veterà C masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 15km
738 GAMUNDI PICORNELL, JAIME Veterà masc INDEPENDIENTE PALMA DE MALLORCA 7km
1022 GARCíA, DAVID Sènior masc MáS ALLá ENTRENAMIENTO PALMA DE GANDíA 7km
864 GARCIA ARTES, ANDREU Sènior masc ALEJANDRO SANZ-RICKYSPORTEAM LA POBLA LLARGA 7km
236 GARCIA BURGUERA, JUANMA Sènior masc REAL DE GANDIA CF REAL DE GANDIA 15km
215 GARCIA CALLE, MILAGROS Veterà C fem C.A. CAMALLAES OLIVA 15km
478 GARCÍA CASTELLÁ, CASIMIRO Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDÍA 15km
380 GARCIA COMPANY, MARIBEL Veterà B fem C. TRIATLÓ SUECA SUECA 15km
1 GARCIA CORTIJO, ROBERTO Veterà A masc UNION DEPORTIVA VEGETARIANA XERACO 15km
764 GARCIA ESMORIS, LUCíA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
489 GARCíA GARRIDO, PEDRO ANTONIO Veterà C masc ORERO PATERNA RUNNERS PATERNA 15km
886 GARCIA HERNANDEZ, VISENT Veterà masc INDEPENDENT VALENCIA 7km
459 GARCIA HEROLA, ANTONIO Veterà C masc INDEPENDIENTE ARENALES DEL SOL (ALICANTE) 15km
156 GARCIA IZQUIERDO, SERGIO Veterà B masc GC ALMOINES ALMOINES 15km
962 GARCíA LOPEZ, JAVIER Sènior masc CAX TRIATLó XATIVA 7km
138 GARCIA MEJIAS, MARISOL Veterà B fem C.A. ONDARA ONDARA 15km
595 GARCIA MUñOZ, ANDREA Sènior fem INDEPENDIENTE SUECA 15km
828 GARCIA NAVARRO, PACO Veterà masc C.A. GENOVÉS L´´ OLLERIA 7km
93 GARCIA PORTELL, ALEJANDRO Veterà A masc INDEPENDIENTE VALÈNCIA 15km
318 GARCIA REIG, PERE LLUIS Veterà B masc C.A. GANDIA BENIARJÓ 15km
186 GARCIA ROSELLó, JOAN Veterà A masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 15km
547 GARCíA SANCHíS, ALFREDO Veterà A masc C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGAANIM 15km
743 GARCIA SANJUàN, PABLO Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
168 GARCíA SERRA, TONI Veterà C masc C.E. QUATRE GATS RÒTOVA RòTOVA 15km
567 GARCIA SERRA, FERRAN Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
783 GARCIA TOLEDO, ALFONSO Veterà masc INDEPENDIENTE BELLREGUARD 7km
1008 GARRIGOS SAPIñA, LAURA Sènior fem C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
963 GASCó I BORRàS, JORDINA Sènior fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
430 GASPAR ACAMER, JOSé ANGEL Veterà B masc INDEPENDIENTE QUART DE LES VALLS 15km
160 GAVILÀ MIÑANA, JESÚS Veterà C masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT GANDIA 15km
844 GAVILÀ MIÑANA, OSCAR Veterà masc C.A. CAMALLAES L'ALQUERIA DE LA COMTESSA 7km
395 GAVILA MIÑANA, VICENT Veterà C masc C.A. CAMALLAES ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
1002 GAZQUEZ CHACON, JOSé FRANCISCO Veterà masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
910 GEA ESCRIVA, JOSE EVARISTO Veterà masc INDEPENDIENTE DAIMUS 7km
566 GEA ESTRUCH, VICENT Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
926 GILABERT, DAVID Sènior masc INDEPENDIENTE BELLREGUARD 7km
431 GILABERT BERMUDEZ, JUANJO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
23 GILABERT JUAN, NICOLAS Sènior masc INDEPENDIENTE VILLALONGA 15km
558 GILABERT MIñANA, JAVIER Sènior masc C.A. GANDIA GANDIA 15km
444 GIMENEZ DE PEDRO, MARI ÁNGELES Veterà B fem ANITÍN TEAM ALZIRA 15km
108 GIMENO ROS, LUIS ARTURO Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDÍA 15km
245 GINER ALBIACH, ELIA Veterà B fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
991 GINER ALBIACH, AGUSTIN Veterà masc INDEPENDIENTE CULLERA 7km
139 GINER FERRANDO, PACO Veterà C masc INDEPENDENT ONDARA 15km
52 GINER HERNáNDEZ, SANDRA Sènior fem C.A. XÀTIVA LA LLOSA DE RANES 15km
476 GINER LLAVADOR, SANTIAGO Veterà A masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
486 GINER MAS, PEPE Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
808 GINER PELLICER, DAVID Veterà masc AM@S TEAM TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
213 GINER ROMERO, TATIANA Veterà B fem C.A. CAMALLAES BELLREGUARD 15km
702 GINER SAHUQUILLO, DAVID Veterà masc MANDRILADORA ALPESA XERACO 7km
119 GINESTA PRIMO, ALBERT Veterà C masc C.C. EL GARBÍ CARLET 15km
170 GINESTAR BAILEN, JUAN Veterà C masc C.A. ONDARA ONDARA 15km
65 GISBERT MUñOZ, ANGEL CARLOS Veterà C masc INDEPENDIENTE ALCOY 15km
495 GOMAR GARCIA, JESUS Sènior masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
950 GOMEZ, LLUM Veterà fem GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 7km
607 GOMEZ CARMONA, JESUS Sènior masc C.A. PUBLIDOM GANDIA 15km
890 GOMEZ GARCIA, PEPI Veterà fem C. DENIA CORRE DéNIA 7km
300 GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
599 GóMEZ JIMéNEZ, FERMIN Sènior masc C.A. LA GINETA DENIA 15km
728 GÓMEZ MÍNGUEZ, YAIZA Sènior fem TRT MELIANA MELIANA 7km
309 GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS Veterà B masc DÉNIA CORRE DENIA 15km
1011 GONZáLEZ LóPEZ, NAHUEL Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
853 GONZALEZ PEREZ, ANA BELEN Veterà fem CC SARGANTANA BELLREGUARD 7km
954 GONZáLEZ PéREZ, DANIEL Veterà masc C.A. ALZIRA ALZIRA 7km
349 GONZALEZ VAZQUEZ, EMILIO JESUS Veterà B masc C.A. PUBLIDOM GANDIA 15km
146 GOTH, MANDY Veterà C fem TODMORDEN HARRIERS HEBDEN BRIDGE 15km
408 GRANELL GOMEZ, GABRIEL Veterà C masc SD CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA 15km
102 GRANERO GONZÁLEZ, RUBÉN Sènior masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
218 GRAU ESTRUCH, ÓSCAR Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDÍA 15km
257 GREGORI ACOSTA, VICENT Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
518 GREGORI ESCRIVA, RUBEN Veterà A masc G.E. LA CARENA LA FONT D'EN CARROS 15km
247 GREGORI FERRAGUD, MIGUEL Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERESA 15km
336 GREGORI HORTELANO, GERARD Veterà C masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 15km
507 GRIMALT, MOISES Veterà A masc REAL DE GANDIA CF BELLREGUARD 15km
179 GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL Veterà B masc C. DATILERA TEAM GATA DE GORGOS 15km
435 GRIMALT SIGNES, JAVIER Veterà C masc NTGAS SPORTS TEAM GANDíA 15km
493 GUADALUPE PECELLíN, MARIANO Veterà A masc EL BICHO PEGUERA 15km
364 GUAL ALTUR, MIGUEL Sènior masc INDEPENDENT GANDIA 15km
865 GUEROLA SAVALL, VICENTE Veterà masc C. TRIATLÓ CORRIOL OLIVA 7km
44 GUERRERO BOIX, KIKO Veterà B masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES GANDIA 15km
768 GUEVARA FIGUEROA, ALANIS Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS ADOR 7km
838 GUZMAN BAIGORRIA, JOSé ANTONIO Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
510 HEREDIA NUñEZ, TONO Veterà C masc SENGLAS FAVARA CULLERA 15km
203 HERNANDEZ ARIZO, ISAAC Sènior masc INDEPENDIENTE MASANASA 15km
354 HERNáNDEZ VIDAL, JOAN Veterà C masc C.A. AJOS XATIVA XàTIVA 15km
111 HERRERO NAVARRO, VICENTE Veterà B masc AGULLENT AGULLENT 15km
468 HERRERO NUñO, MARíA DOLORES Veterà B fem GC ALMOINES ALMOINES 15km
201 HERVAS PEINADO, JOSEP Veterà C masc C. HANDBOL RIOLA RIOLA 15km
721 HMATA, HAYAT Veterà fem GR REAL DE GANDIA GANDIA 7km
145 HODGSON, PHIL Veterà C masc TODMORDEN HARRIERS HEBDEN BRIDGE 15km
719 HOLOVANENKO, ALEX Sènior masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE GANDIA 7km
425 HORCAS, ISIDRO Veterà C masc C.D.A. PéTROLA/PARTISANOS TRAIL PéTROLA 15km
451 HURTADO ALARCO, LUIS Sènior masc ALEJANDRO SANZ-RICKYSPORTEAM TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
598 HURTADO CALDERóN, RICARDO Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
374 IBORRA BELTRAN, JULIA Veterà C fem C.A. CORRIOLS SUECA SUECA 15km
875 IGUALADA CARRETERO, CARLOS Veterà masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 7km
855 ILLESCAS DEL RIO, ROCIO Veterà fem INDEPENDENT VALENCIA 7km
11 INFANTE AYUSO, FERNANDO Veterà C masc C. TRIATLÓ ALZIRA ALZIRA 15km
445 IVARS GINER, FRANCISCO Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
487 IVARS IVARS, JUAN Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
477 IVARS PELLICER, MANUEL Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
276 JAIJO TORRES, DANI Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
927 JAREñO GONZáLEZ, MARISA Veterà fem INDEPENDIENTE MISLATA 7km
281 JAREÑO MEDRANO, VERO Veterà C fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
368 JIMENEZ FERNANDEZ, SERGIO Sènior masc ADO VALENCIA 15km
572 JIMéNEZ GONZáLEZ, ISRAEL Veterà A masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
210 JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO Veterà B masc C.A. LA XARA DÉNIA 15km
932 JORDà ESCRIVà, JAVI Veterà masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 7km
4 JUAN CLIMENT, CARLOS Veterà B masc C. ALPÍ GANDIA GANDIA 15km
255 JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS Veterà B masc C.D. L'ESPENTA LA FONT D´EN CARROS 15km
243 JUAN SANCHIS, SERGIO Veterà A masc INDEPENDIENTE BENIGANIM 15km
576 JUAN SENDRA, JUAN CARLOS Veterà C masc C.A. XERESA VILLALONGA 15km
50 JUAREZ ROIG, MARCELA Sènior fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
130 JULIà JARILLO, MARIA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 15km
519 LANGLEY, MARK Veterà A masc C.A. LLEBEIG XÀBIA JAVEA 15km
288 LENA PEDRON, JOSE MANUEL Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 15km
704 LINARES FERRER, IRINA Sènior fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
334 LLANBIES SENDRA, ENRIC Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
978 LLARIO SOLER, IRENE Sènior fem G.E. LA CARENA LA FONT D'EN CARROS 7km
312 LLEDO FELIS, SANTIAGO Veterà B masc AM@S TEAM TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
847 LLINARES CLIMENT, ENRIQUE Veterà masc CC SARGANTANA BENIARJO 7km
787 LLINARES ESCRIVá, BERNARDO Sènior masc DÉNIA CORRE DENIA 7km
996 LLINARES PALACIOS, JOSEP VICENT Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
228 LLINARES TALENS, ALFREDO Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA POLINYA DE XUQUER 15km
993 LLINARES VIDAL, QUIQUE Sènior masc CC SARGANTANA BENIARJO 7km
6 LLOBELL PRIETO, VICENTE Veterà C masc C. DENIA CORRE DENIA 15km
1000 LLOPIS ALBUIXECH, PILAR Sènior fem INDEPENDENT SUECA 7km
717 LLOPIS ESCRIVA, RAQUEL Veterà fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 7km
758 LLOPIS HERVáS, FERNANDO Veterà masc INDEPENDENT SUECA 7km
2 LLOPIS IBIZA, JUANSA Veterà C masc GR REAL DE GANDIA OLIVA 15km
893 LLORCA PASCUAL, LUIS Veterà masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
15 LLORENS ROIG, ALBERTO Veterà C masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 15km
25 LLORET LENA, CARLOS Sènior masc C. CORRER XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h05' (rt 4'20 km)
813 LLORET PONS, LAURA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
306 LOPEZ, EDU Veterà A masc INDEPENDIENTE BARCELONA 15km
861 LóPEZ, INMA Veterà fem AM@S TEAM TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
461 LóPEZ ÀLòS, ÀLVAR Veterà C masc C.A. L'ALCÚDIA L'ALCúDIA 15km
182 LOPEZ CATALA, JUAN JOSE Veterà C masc TEMASYTEST.COM COCENTAINA 15km
604 LOPEZ CUENCA, DANIEL Veterà A masc C.A.CARCAIXENT ENOVA 15km
292 LOPEZ JUAN, LEOPOLDO Veterà B masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
1034 LOPEZ MARTINEZ, JONATHAN Sènior masc THEKENYANURBANWAY PATERNA 7km
1020 LOPEZ MUñOZ, JOSE Veterà masc INDEPENDENT DAIMUS 7km
948 LORENTE MOCHOLí, JORGE Veterà masc GR REAL DE GANDIA VALENCIA 7km
159 LUENGO TEVAR, JORGE Veterà A masc GC ALMOINES ALMOINES 15km
537 LUJAN, BELEN Sènior fem ALEJANDRO SANZ RICKY SPORTEAM GUADASSUAR 15km
434 MACHÍ NAVARRO, JOSE MANUEL Veterà C masc INDEPENDIENTE ALGINET 15km
433 MACHÍ ROIG, JORDI Sènior masc CRESPO RUNNERS ALGINET 15km
701 MAGRANER, CARMEN Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
1005 MAGRANER MARí, DAVID Veterà masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
806 MAGRANER RODRIGUEZ, ANA Veterà fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
132 MALONDA AUSINA, ERIKA Veterà B fem C.A. CORREMUNDOS TEULADA 15km
409 MANCEBO MARTINEZ, JAVIER Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 15km
199 MANSILLA FERRAGUD, ANGEL Veterà B masc TRIUNIC XERACO 15km
350 MANZANO JUáREZ, JUAN Veterà B masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
397 MAÑEZ RAMIS, JOSE VTE. Veterà C masc C.A. GANDIA GANDIA 15km
325 MAÑÓ FERRI, SERGIO Sènior masc C.C. EL GARBÍ GANDÍA 15km
326 MAÑÓ FERRI, ALBERTO Sènior masc C.C. EL GARBÍ PLATJA DE GANDIA 15km
140 MAÑÓ SIGALAT, JAVIER Veterà C masc C.C. EL GARBÍ BENIRREDRA 15km
859 MARCH, JAUME Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
797 MARCILLAESCRIBANO, ALMUDENA Sènior fem INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
929 MARCO ALBIÑANA, JOSE MANUEL Veterà masc ATLETES XATIVA XATIVA 7km
933 MARCO CARRETERO, SERGIO Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
113 MARCO COSTA, MANUCORRE Veterà A masc GC ALMOINES ALMOINES 15km
915 MARCO TORRES, NURIA LILIANA Sènior fem INDEPENDIENTE ALBALAT DE LA RIBERA 7km
28 MARCUS, ALEX Sènior masc INDEPENDIENTE OLIVA 15km
40 MARI FUNES, LORENZO Veterà A masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
736 MARí PéREZ, SANDRA Sènior fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 7km
72 MARIN CASTELLANOS, JOSé LUIS Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ CARCAIXENT 15km
74 MARÍN GINER, SERGIO Veterà B masc C.A. CORREMUNDOS TEULADA 15km
16 MARQUES CHAVELI, FRANCISCO VALENTIN Veterà C masc C. CORRER XERACO XERACO 15km
858 MARRAHI, SALVA Sènior masc C.A. GANDIA MONTAVERNER 7km
862 MARTí ANTOLí, ESTHER Sènior fem C.M. SENGLARS FAVARA ALZIRA 7km
24 MARTí BERMúDEZ, JUAN JOSE Veterà B masc C.A. XERESA XERESA 15km
883 MARTí CLIMENT, HECTOR Veterà masc INDEPENDENT XERACO 7km
523 MARTI ESTRUCH, DAVID Veterà B masc VOLEIBOL GANDIA GANDIA 15km
524 MARTI ESTRUCH, BEA Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
734 MARTI GADEA, MAR Sènior fem INDEPENDENT DAIMUS 7km
222 MARTI GARCIA, MARIA Veterà A fem GC ALMOINES ALMOINES 15km
527 MARTI GOMEZ, LYDIA Sènior fem C. CORRER XERACO XERACO 15km
946 MARTI LLORET, MATíAS Veterà masc COLLA MUNTANYENCA ALTEANA ALTEA 7km
826 MARTí MALONDA, ADRIà Sènior masc ALMIRUNNING CULLERA FAVARA 7km
574 MARTI PASTOR, MANUEL Veterà B masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 15km
997 MARTI SEGUI, PABLO Sènior masc COBARDE'S TEAM SUECA 7km
115 MARTÍ TORRES, SERGI Veterà B masc C. DATILERA TEAM GATA DE GORGOS 15km
563 MARTIN GARCIA, DIEGO Veterà B masc INDEPENDIENTE COLMENAR VIEJO 15km
133 MARTíN GREGORI, ROSER Sènior fem GR REAL DE GANDIA LA FONT D’EN CARRòS 15km
404 MARTIN GREGORI, ALOMA Veterà A fem GR REAL DE GANDIA LA FONT D’EN CARROS 15km
509 MARTIN REVERTE, FERNANDO Veterà C masc C.A. CULLERA CULLERA 15km
259 MARTíN VALLEJO, ANTONIO Veterà B masc ELS CARAGOLETS PAIPORTA 15km
800 MARTINEZ, LUCIA Veterà fem REAL DE GANDIA CF REAL DE GANDÍA 7km
322 MARTINEZ ALBENDEA, DAVID Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
506 MARTINEZ BALLESTER, GUILLERMO Veterà B masc C.D. NEVER STOP RUNNING VALENCIA 15km
209 MARTINEZ CERDÀ, LEIRE Veterà A fem INDEPENDIENTE DÉNIA 15km
294 MARTíNEZ CLIMENT, JUAN MANUEL Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
128 MARTíNEZ ESTRUCH, RAúL Veterà B masc C.A. PUBLIDOM GANDíA 15km
248 MARTÍNEZ FAHERTY, PATRICK Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
249 MARTÍNEZ FAHERTY, DEMIAN Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
465 MARTINEZ GONZALEZ, PABLO Veterà A masc INDEPENDIENTE CANALS 15km
51 MARTÍNEZ GUEROLA, RUBÉN Sènior masc C.A. XÀTIVA XÀTIVA 15km
62 MARTíNEZ LANDETE, RAFAEL Veterà B masc TORRENT CORRE SILLA 15km
166 MARTÍNEZ LUIS, SALVA Veterà A masc CASGAR-TRANS XERACO XERACO 15km
709 MARTINEZ MORATó, ROSA Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA OLIVA 7km
715 MARTíNEZ MORATó, MAJO Sènior fem INDEPENDIENTE OLIVA 7km
208 MARTINEZ PARRA, ANTONIO Veterà B masc C.A. CAMALLAES ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
7 MARTINEZ PáRRAGA, SERGIO Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
95 MARTíNEZ PERICAS, PACO Veterà A masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
966 MARTINEZ REBULL, FELIP Veterà masc C. TRIATLÓ SUECA SUECA 7km
974 MARTINEZ SANJUAN, CASI Veterà fem THE KENYAN URBAN WAY VVA DE CASTELLON 7km
731 MARTORELL FERRI, SONIA Veterà fem INDEPENDENT SUECA 7km
983 MAS PEREZ, AMPARO Sènior fem REAL DE GANDIA CF MIRAMAR 7km
177 MASCARELL, VICENT Veterà B masc INDEPENDENT GANDIA 15km
137 MASCARELL CLEMENTE, MASCARELL Veterà A masc C.A. SAFOR TEIKA PALMA DE GANDíA 15km
739 MASCARELL JUAN, JOAN Sènior masc INDEPENDIENTE VILLALONGA 7km
725 MASCARELL PEIRO, AVELINO Veterà masc C. CORRER XERACO XERACO 7km
127 MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO Veterà B masc REAL DE GANDIA CF EL REAL DE GANDIA 15km
194 MAYOR GONZALEZ, JOSé RAMON Veterà C masc INDEPENDIENTE CULLERA 15km
748 MAYOR GONZALEZ, NIEVES Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
592 MELO CAMARENA, MóNICA Veterà B fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
898 MéNDEZ MONRóS, SONIA Veterà fem INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
229 MENGUAL BANSBERG, MIATJE Veterà A fem ULB SPORT ZAPATERIA DENIA 15km
810 MEZQUIDA CAMARENA, MIGUEL Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA POTRIES 7km
773 MIGUEL XAIXO, VANESSA Veterà fem INDEPENDENT GANDÍA 7km
225 MILLáN CANO, PACO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 15km
746 MILLET, CLAUDIA Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
458 MILLET GUILLEM, DAVID Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
887 MILLET PELLICER, ALBERTO Veterà masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 7km
291 MILVAQUES BATALLER, QUINO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA VILLALONGA 15km
319 MILVAQUES BATALLER, JAVITO Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
522 MILVAQUES CUCART, ALMA Veterà C fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1032 MINGORANCE SILVA, FEDERICO Sènior masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ BENIRREDRA 7km
34 MINUESA SALAMERO, RICARDO Veterà C masc NTGAS SPORTS TEAM DAIMUS 15km
1021 MIRALLES TARRASó, FRANCISCO Veterà masc INDEPENDENT DAIMUS 7km
26 MIVAQUES CASTELLO, JOSE LUIS Veterà A masc C. CORRER XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h10' (rt 4'40 km)
299 MOCANU, GABRIEL Veterà C masc C.A. ALMUSSAFES BENIFAIO 15km
153 MOLINA PALLARES, SERGIO Veterà A masc INDEPENDIENTE FAVARA 15km
122 MOLTó VIDAL, VICENT Veterà C masc INDEPENDENT MONTESA 15km
525 MONCHO AUSINA, FRANCESC Sènior masc C.A .BERNIA XALO 15km
973 MONER LINARES, SILVIA Veterà fem REDOLAT TEAM OLIVA 7km
64 MONERRIS MORANT, DAVID Veterà B masc INDEPENDENT GANDíA 15km
710 MONICA, BANYULS Veterà fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
277 MONJO BAIXAULI, RAMON Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 15km
884 MONTAGUD GONZALVO, DAMIAN Veterà masc SD CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA 7km
583 MONTAGUD MARTI, ERNEST Veterà C masc INDEPENDIENTE CORBERA 15km
565 MONTAGUD MORAGUES, PABLO Veterà B masc ELS LLOPS DE MANUEL MANUEL 15km
471 MONTALVO ITAS, PATRICIA Veterà B fem MEDITERRÁNEA ATTICUS BURJASSOT 15km
490 MONZONIS PEREPéREZ, JOSé VICENTE Veterà B masc INDEPENDENT ALZIRA 15km
754 MORA TARRASó, MIGUEL Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
982 MORAGUES, BORJA Veterà masc REAL DE GANDIA CF MIRAMAR 7km
251 MORAGUES SIGNES, KIKE Veterà A masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT GANDIA 15km
769 MORANT, ANTONI Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
92 MORANT CERRO, ISABEL Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
707 MORANT GRAU, VICENT Veterà masc C.E. LLOCNOU TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
606 MORANT LLOPIS, JAVIER Sènior masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
77 MORANT MARTINEZ, ANTONIO Veterà A masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE GANDIA 15km
501 MORANT ZACARES, JUAN ALBERTO Veterà C masc INDEPENDENT GANDIA 15km
706 MORANT ZARAGOZA, MARISA Veterà fem C.D. SALADAR SILLA 7km
453 MORELL PERIS, VíCTOR Veterà B masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 15km
995 MORENO GUTIERREZ, JUANJO Veterà masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 7km
399 MORENO MUñIZ, INO Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
420 MORERA LLORCA, SANTI Veterà B masc C. TRIATLÓ SUECA SUECA 15km
289 MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO Veterà B masc C.A. ONDARA ONDARA 15km
18 MORERA SANFELIX, JOSEP Sènior masc INDEPENDENT OLIVA PLAYA 15km
353 MORET HUERTA, ENRIQUE Veterà B masc NORDIC WALKING RIBAROJA RIBAROJA DE TURIA 15km
104 MORILLO TORMO, INES Veterà B fem INDEPENDENT BENIGANIM 15km
31 MOSCARDO FORNES, JOAN Sènior masc C.A. XÀTIVA GENOVES 15km
577 MOYA MARTINEZ, NIMO Veterà C masc C.A. AJOS XATIVA XATIVA 15km
503 MOYA RAMON, TERESA Veterà C fem CEU RUN ALMASSERA 15km
544 MUñOZ CARBO, IVAN Veterà A masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
559 MUñOZ ESCRIHUELA, JUANVI Sènior masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
135 MUñOZ HINOJO, JAVIER Veterà C masc SERRANO CLUB ATLETISMO VALENCIA 15km
987 MUñOZ VAZQUEZ, DAVID Veterà masc C.C. XERACO XERACO 7km
843 MUñOZ VICEDO, ALEJANDRO Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
183 MURCIA LóPEZ, FRANCISCO Veterà C masc C.A. SAN VICENTE SAN VICENTE 15km
341 MURILLO, EDITH Veterà A fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
488 MURILLO LLERGO, MIGUEL Veterà C masc ATLETAS NUCLEO DURO DENIA DENIA 15km
891 NACHER, JOAN Sènior masc INDEPENDIENTE CULLERA 7km
827 NADAL AGUILAR, EMY Veterà fem INDEPENDENT L¨OLLERIA 7km
221 NADAL GARCIA, DAVID Veterà C masc INDEPENDENT POLINYA D XUQUER 15km
415 NADAL NADAL, FERRAN Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDíA BY 15km
609 NAVALON APARICIO, DAVID Veterà B masc AJOS XATIVA ENGUERA 15km
894 NAVARRETE HERRERO, NAGORE Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
546 NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTIN Veterà C masc CMA LA FAIXA DENIA 15km
305 NAVARRO MARTINEZ, TINO Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO OLIVA 15km
889 NAVARRO RAFET, JOSé MIGUEL Veterà masc C. DENIA CORRE DéNIA 7km
204 NAVARRO ROMERO, VANESSA Veterà B fem S.D. CORRECAMINOS VALENCIA 15km
796 NAVARRO SALVA, MERCE Sènior fem C.A. CAMALLAES ALQUERíA DE LA COMTESSA 7km
534 NAVARRO SERRA, FRAN Veterà B masc CRESPO RUNNERS LLAURI 15km
543 NAVARRO TORRES, FRANCISCO Veterà A masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
513 NAVE FLUXA, XELO Veterà B fem GINESTAR ATLETISME BENISSA ESPAñA 15km
398 NAYA NOGUEROLES, JOSE Veterà B masc ORBA MULTIESPORT ORBA 15km
474 NEVADO PELLICER, ADRIáN Veterà A masc GREEN POWER SPORT TEAM XIRIVELLA 15km
432 NOGUEROLES MARTINEZ, CRISTOBAL Veterà B masc INDEPENDENT GANDIA 15km
262 O'DONOVAN, BERNIE Veterà C fem S.M. CLUB POLLENÇA POLLENçA 15km
705 OLIETE IRANZO, ISABEL Veterà fem INDEPENDIENT VALENCIA 7km
61 OLIVERT FERRANDO, MANOLO Veterà C masc TEAM DAKAR CULLERA 15km
945 ORTI ISONA, MIQUEL Veterà masc C.A. CULLERA CULLERA 7km
88 ORTIZ REQUENA, ADRIáN Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ CANALS 15km
515 ORTIZ RIVAS, RAÚL Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDÍA 15km
540 ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
47 ORTOLá SORIA, FRANK Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
442 ORTOLA VERCHER, VICTORIA Veterà B fem INDEPENDIENTE PEGO 15km
904 PADILLA MORALES, RAQUEL Veterà fem GR REAL DE GANDIA GANDIA 7km
152 PALLARES LLORET, JOSE FRANCISO523K Veterà C masc C.A. FAVARA FAVARA 15km
747 PARDO, RAIMON Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
516 PARDO LORENTE, OSCAR Sènior masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
504 PARDO PEIRO, HéCTOR Veterà C masc NTGAS SPORTS TEAM GANDIA 15km
791 PARDO PRATS, MANOLO Veterà masc INDEPENDENT XERESA 7km
147 PAREDES ARQUIOLA, JUAN Veterà B masc INDEPENDENTE VALENCIA 15km
732 PARRA LORENTE, GEMA Veterà fem GR REAL DE GANDIA OLIVA 7km
1024 PASCUAL RUIZ, FRANCIS Veterà fem INDEPENDIENTE GRAO DE GANDIA 7km
207 PASCUAL COLOMER, VICENTE Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GRAU 15km
925 PASCUAL COLOMER, CARLOS Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GRAU DE GANDIA 7km
776 PASTOR ENGUIDANOS, IGNACIO Veterà masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
718 PASTOR FRANCES, VICENTE Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
315 PASTOR SANTAPAU, SANDRA Veterà A fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
923 PASTOR SOLBES, LUIS Sènior masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 7km
378 PEDRO PEDROS, FRANCISCO Veterà B masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
205 PEDRÓS MONFORT, PEPE Veterà B masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
270 PEDROS SABATER, TONI Veterà A masc C. TRIATLÓ SUECA FAVARA 15km
280 PEIRO CHAVELI, JOSE Veterà C masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
400 PEIRó FORT, ROSARIO Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
1017 PEIRO GABARDA, ANTONIO Veterà masc INDEPENDENT SUECA 7km
454 PEIRó GOMAR, ALBERTO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
290 PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDÍA 15km
372 PEIRO JAIJO, VICENT Veterà B masc C. CORRER XERACO XERACO 15km
741 PEIRó MORA, KIKO Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS DéNIA 7km
805 PEIRó ROSILLO, CARLA Sènior fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
231 PEIRó SALORT, VICENT Veterà B masc C. CORRER XERACO XERACO 15km
287 PEIRó SEBASTIá, JUAN CARLOS Veterà C masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
310 PEIRó SEBASTIá, JAVIER Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
832 PEIRó TODOLí, SALVADOR Sènior masc C.A. CAMALLAES PALMERA 7km
716 PELLICER, PAULA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
75 PELLICER LLOPIS, XIMO Veterà A masc MUR I CASTELL-TUGA GANDIA 15km
83 PELLICER LLOPIS, ENRIC Veterà B masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
818 PELLICER LLOPIS, MIQUEL Veterà masc C.A. GANDIA BELLREGUARD 7km
589 PENADéS FAUS, CARLOS Veterà A masc INDEPENDENT GANDIA 15km
860 PEñA, REBECA Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
1040 PEñALVA PERALES, ANDRES Veterà masc INDEPENDIENTE MASSALAVES 7km
924 PEñARROCHA ESCUTIA, PACO Veterà masc C.A. ALGEMESI ALGEMESI 7km
382 PERALES PERELLO, SUNI Veterà C fem C.A. SAFOR TEIKA DAIMUS 15km
148 PERALTA SANROSENDO, AURE Veterà B fem INDEPENDENTE VALENCIA 15km
772 PEREA PEIRO, SAIDA Sènior fem C.A. CAMALLAES ALQUERIA DE LA COMTESSA 7km
45 PERELLó BLANQUER, SERGI Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDíA 15km
307 PéREZ ABAD, BEATRIZ Sènior fem C.T. ACORRECUITA VALENCIA 15km
308 PéREZ ABAD, DIANA Sènior fem C.T. ACORRECUITA VALENCIA 15km
817 PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ Sènior fem C.A. GANDIA BENIRREDRA 7km
531 PEREZ FRANCES, PABLO Sènior masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM ALZIRA 15km
67 PéREZ GREGORI, GEMMA Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
908 PéREZ JORDà, CARLOS Veterà masc C.A. FAVARA FAVARA 7km
375 PéREZ LLOMBART, CARLOS Veterà C masc C.A. CORRIOLS SUECA SUECA 15km
252 PEREZ PONS, VICTOR Sènior masc CORREPONS BENETÚSSER 15km
311 PéREZ RODRíGUEZ, MIGUEL Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA POLIÑA DE JUCAR 15km
977 PéREZ SáNCHEZ, VICTOR MANUEL Veterà masc C.A. LA NUCIA ALTEA 7km
1012 PéREZ SáNCHEZ, MARíA DEL MAR Veterà fem C.A. LA NUCIA LA NUCíA 7km
1013 PEREZ SANCHEZ, LOLA Veterà fem INDEPENDIENTE ALTEA 7km
856 PéREZ VILLAGRASA, RAUL Veterà masc INDEPENDENT VALENCIA 7km
224 PERIS, ARTUR Veterà B masc C.C. L'ANGUILA DE CATARROJA CATARROJA 15km
419 PERIS SANCHIS, ADOLFO Veterà C masc CAMALLARGA-VALLADA VALLADA 15km
788 PERIS SANZ, FRANCISCO Veterà masc INDEPENDIENTE BENIRREDRà 7km
930 PERZ MENGUAL, ROSANA Sènior fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 7km
195 PIERA FERRER, BATISTE Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
260 PIERA MARTIN, BASILIO Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
869 PIERA NACHER, MARI SALES Veterà fem C.C. PEUS QUETS SUECA MARENY DE BARRAQUETES 7km
901 PIERA SISCAR, KEVIN Sènior masc ACAB PEGO 7km
1026 PIQUER, MARTA Veterà fem INDEPENDIENTE OLIVA 7km
467 PIQUERAS QUILES, JOSE Veterà C masc SUTRAIL CORBERA 15km
774 PIQUERAS TORRES, JONATHAN Sènior masc C.A. FAVARA CORBERA 7km
345 PIQUERES CISCAR, JOAQUíN Veterà B masc CRESPO RUNNERS SUECA 15km
329 PIQUERES FRANCÉS, XELO Veterà B fem INDEPENDENT XÀTIVA 15km
792 PIZARRO UREÑA, ADA Sènior fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
793 PIZARRO UREÑA, ÀNGELA Veterà fem C. CORRER XERACO XERACO 7km
597 PLA, JAVIER Veterà B masc INDEPENDIENTE DENIA 15km
443 PLA FERRER, JOSEP Sènior masc INDEPENDIENTE CORBERA 15km
379 PLA RUBIO, IVAN Sènior masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
1019 PLA SANCHIS, SANDRA Veterà fem ALEJANDRO SANZ RICKYSPORT TEAM ALGEMESI 7km
935 PLA TARIN, VICENTE Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1006 PLANES, ALFREDO Veterà masc INDEPENDIENTE 7km
190 PLANES MARTINEZ, JORDI Veterà A masc C.A. DAIMÚS TECNOESPORT DAIMUS 15km
553 PONS, PATRICIA Veterà A fem C. CORRER XERACO XERACO 15km
36 PONS DONAT, RAúL Veterà B masc REAL DE GANDIA CF REAL DE GANDíA 15km
780 PONS GARZO, VICENT Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
851 PONS JUST, ENCARNA Veterà fem G.E. LA CARENA LA FONT D´EN CARROS 7km
271 PONS LORENTE, JOAN Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
284 PONS NAVARRO, VICENTE Veterà B masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 15km
143 PRATS MONGORT, FRANCISCO Veterà B masc SANTJORUNNERS LA POBLA LLARGA 15km
149 PREUS SALES, ALFREDO Veterà C masc C.A. CORBERA CORBERA 15km
975 PUERTOS VERT, ROMAN Veterà masc THE KENYAN URBAN WAY VILLANUEVA DE CASTELLON 7km
58 PUIG MINANA, J.O.B Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
481 RAMA, SIMON Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLé VALLADA 15km
464 RAMA CANICOBA, MARTíN Veterà A masc INDEPENDIENTE PEGO 15km
985 RAMíREZ SEMPERE, VICENTE Sènior masc C.A. XATIVA BENIGANIM 7km
556 RAMIREZ SEMPERE, CARLOS Veterà B masc C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
479 RAMON GARCIA, JUAN ANTONIO Veterà B masc CALCHEROS RUNNERS TEAM SAN ANTONIO DE BENAGEBER 15km
335 RASCON AZNAR, ENRIQUE Veterà B masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
779 REBAGLIATO FABREGA, JORDI Veterà masc INDEPENDIENTE L'ALQUERIA D'ASNAR 7km
713 RECHE GARCIA, JOSE VICENTE Veterà masc CALDERONA800-OSON@CORRE VIC 7km
939 REINA OLMO, JOSE Veterà masc C.C. EL GARBÍ DAIMUZ 7km
193 REQUENA MORCILLO, JOSE Veterà C masc C.A. ALBA-GRANA GANDIA 15km
508 REQUENA RAMÍREZ, JAVI Veterà B masc C.A. CAMALLAES PILES 15km
535 REVELLES TUR, MIGUEL Veterà A masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
219 RIBERA PLANA, VICENTE Veterà B masc SD CENTPEUS ALBALAT DE LA RIBERA 15km
167 RIBES ARANDA, JOANFE Veterà B masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 15km
46 RIBES DEUSA, BLANCA Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDíA 15km
969 RIBES GARRIGUES, JOSE ROQUE Sènior masc INDEPENDIENTE ALBALAT DE LA RIBERA 7km
394 RICHART MONREAL, EDU Veterà A masc OVE SANT JOANET 15km
801 RIERA LLORET, ANGELES Veterà fem C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 7km
402 RIERA ROIG, PAQUI Veterà C fem C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 15km
429 RIVERA GARCIA, JOSE ANTONIO Veterà B masc C.A. IBIZA VALENCIA 15km
766 RIVERA SANMARTIN, MIGUEL ANGEL Veterà masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
332 ROBLES OLIVER, FERNANDO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
171 ROCHER MAYOR, VICTOR Veterà A masc C.D. MASKTRI GANDíA 15km
949 RODRIGUEZ CASTELLO, CHRISTOPHER Sènior masc INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
868 RODRIGUEZ DONET, ARTURO Veterà masc C. CORRER XERACO XERACO 7km
78 RODRIGUEZ HIDALGO, PAU Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
172 RODRíGUEZ RUBIO, MARI CARMEN Veterà B fem C.A. CORREMUNDOS TEULAD 15km
814 ROIG COSTA, ADOLFO Veterà masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 7km
241 ROJAS SANTOS, DAVID Veterà A masc INDEPENDIENTE CANALS 15km
12 ROLDáN USó, PILAR Veterà C fem INDEPENDIENTE JáVEA 15km
536 ROMAGUERA LLISO, LUIS Veterà C masc C.C. EL GARBI GANDIA 15km
765 ROMERO BERTO, RAQUEL Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
542 ROMERO CABELLO, SERGIO Veterà A masc ALMIRUNNING CULLERA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
809 ROMERO FERRER, PABLO Veterà masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
803 ROSELLO MARTORELL, SARI Veterà fem C.C. PEUS QUETS SUECA SUECA 7km
264 ROSELLó PRATS, CRISTINA Sènior fem C.A. PUBLIDOM JAVEA 15km
98 ROSES NAVARRO, SATUR Veterà C masc C.A. ALCASSER ALCàSSER 15km
355 RUBIO CAROZZO, ANIBAL Veterà C masc C.C. SARGANTANA BENIARJO 15km
136 RUIZ GARRIGUES, JORGE Sènior masc INDEPENDIENTE GANDíA 15km
339 RUIZ SANCHEZ, MANUEL Veterà C masc C.E. LLOCNOU GODELLA 15km
258 RUZ LUCENA, MANUEL Veterà C masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
366 SáEZ CALABUIG, JOSé Veterà C masc INDEPENDIENTE CARCAIXENT 15km
785 SAEZ MARTINEZ, FRANCISCO Veterà masc VALLE DE AYORA VALENCIA 7km
121 SAHUQUILLO LAPEÑA, LAURA Veterà B fem JOJO´S TRAIL L´OLLERIA 15km
990 SALA CLAR, DIEGO Veterà masc INDEPENDIENTE TAVERNES VALLDIGNA 7km
386 SALA FERRER, CARMEN Veterà C fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
387 SALA GONZALEZ, VICENT Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
745 SALA MORELL, BORJA Sènior masc COL.LEGI LAS COLINAS XERACO 7km
866 SALELLES MATEU, VIVENT Veterà masc C. TRIATLÓ CORRIOL OLIVA 7km
381 SALMERóN OLCINA, ADRIAN Sènior masc REDOLAT TEAM ONTINYENT 15km
338 SALORT TERCERO, ANA Veterà B fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
66 SALVA SIGNES, JOSE VICENTE Veterà C masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
878 SALVADOR CERVERO, JOSE VTE Veterà masc TRIESPORT ROQUETTE BENIFAIO 7km
439 SAN CRISTOBAL MILLET, VICTOR Veterà B masc C.A. CAMALLAES PALMERA 15km
14 SAN LORENZO, XAVI Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNRS DE LA VALLDIGNA 15km
235 SAN MARTíN MORANT, JOSEP Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
470 SáNCHEZ ALMENDROS, ISA Veterà B fem C.C. EL GARBÍ BENIARJO 15km
591 SáNCHEZ FERNáNDEZ, ALMUDENA Veterà B fem C.A. ONDARA ONDARA 15km
216 SANCHEZ MARTIN, SONIA Veterà B fem C.A. CAMALLAES GANDIA 15km
220 SáNCHEZ NAVARRO, VíCTOR Sènior masc CLOCKWORK RUNNING MASSANASSA 15km
795 SANCHEZ SANCHEZ, ABILIO Veterà masc INDEPENDIENTE BONETE 7km
357 SANCHIS BORDERA, JAVIER Veterà B masc ORERO PATERNA RUNNERS TAVERNES BLANQUES 15km
740 SANCHIS CASTELLó, JOAN Veterà masc C. CORRER XERACO XERACO 7km
403 SANCHIS FUSTER, ROSA MARIA Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
436 SANCHIS HERVáS, EVA Veterà B fem CEC ANTELLA CARCAIXENT 15km
362 SANCHIS SANZ, MIQUEL Veterà B masc INDEPENDIENTE ALFARRASí 15km
952 SANCHO GARCIA, BENJA Veterà masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
756 SANFéLIX MORENO, SOFíA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS GANDIA 7km
202 SANMIGUEL HUESO, PACO Veterà C masc COLLA PAROTET ALBAL 15km
43 SANSALONI FELIS, PACO Veterà A masc COL·LEGI CERVANTES DE GANDIA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1039 SANTAMANS LLORCA, JOSE RAMON Veterà masc INDEPENDIENTE GUADASSUAR 7km
452 SANTAMARIA VIDAL, JOSE Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GRAO GANDIA 15km
967 SANTOS ARANDA, PEDRO Veterà masc LOS SALVAJES TALAVERA 7km
906 SANZ GARCIA, ALEJANDRO Veterà masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM ALBERIC 7km
585 SARRIóN ESTEVE, SILVIA Sènior fem C.E. LA VESPA DE NOVETLE ENGUERA 15km
1003 SARRION RIBES, ALVARO Sènior masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
752 SASTRE CLOQUELL, MARINA Sènior fem COL.LEGI LAS COLINAS VILLALONGA 7km
1036 SAVALL, LORENA Veterà fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 7km
19 SAVALL CARRERO, ANA Veterà C fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
158 SAVALL IBIZA, XIMO Veterà C masc C. TRIATLÓ GANDIA OLIVA 15km
811 SCHREIBER, REINER Veterà masc INDEPENDIENTE DENIA 7km
804 SEBASTIA BURGOS, LAURA Sènior fem INDEPENDIENTE XERESA 7km
998 SEBASTIA FAYOS, PILAR Veterà fem C. MONTAñA RIBARROJA TERRAMELAR PATERNA 7km
611 SEBASTIA ORDIñANA, FCO JOSE Veterà B masc C.A. XATIVA XATIVA 15km
463 SEGUI BOTELLA, DANIEL Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
131 SELBY, GEMMA ANN Veterà A fem C.A. EL FARO BENIDORM 15km
496 SELFA CANET, FRANCISCO Veterà C masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 15km
562 SELLENS CANET, MAJO Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
830 SELVI MARTINEZ, PILAR Veterà fem INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
580 SENDRA, NANDO Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
533 SENDRA CUELLO, KIKO Veterà B masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
333 SENDRA FRANQUEZA, VICENT Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
833 SENDRA FRANQUEZA, PASQUAL Veterà masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 7km
356 SENDRA LLIDó, VICENT Veterà B masc C.A ELS OLIVEROS OLIVA 15km
892 SERISOLA PEIRó, MóNICA Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 7km
125 SERRA MORATAL, GEMA Veterà C fem INDEPENDIENTE GANDíA 15km
573 SERRALTA PEIRó, JOSé RAMóN Veterà A masc C.A. XERESA XERESA 15km
234 SERVER COSTA, FREDERIC Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO GANDIA 15km
807 SESE GARCIA, JOAQUIN Veterà masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 7km
900 SESE VIVES, JOSE VICENTE Veterà masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 7km
786 SICILIA MULET, TERESA Sènior fem DÉNIA CORRE DéNIA 7km
406 SIERES GOMEZ, AGUSTIN Veterà A masc SERRANO CLUB ATLETISMO CULLERA 15km
541 SIERES GOMEZ, JAVI Veterà A masc ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
358 SIFRE PONT, MARTí Veterà B masc C. DENIA CORRE TàRBENA 15km
789 SIGNES GóMEZ, IRENE Veterà fem INDEPENDIENTE BENIRREDRà 7km
960 SIGNES LLINARES, VICENT Sènior masc REAL DE GANDIA CF EL REAL DE GANDIA 7km
200 SIGNES MARTI, ANA Veterà C fem C. HANDBOL RIOLA RIOLA 15km
8 SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER Veterà C masc C.A. CAPRICHO8-CALYGAT BENIARJó 15km
610 SIGNES SOLBES, MICHEL Veterà B masc CRAZY RUNNERS GANDIA 15km
708 SIGNES TARRASó, TERESA Veterà fem C.C. EL GARBÍ LLOCNOU DE SANT JERONI 7km
422 SIMO COSTA, CARLOS Veterà B masc C.A. CAMETES SPAT PEDREGUER 15km
161 SIMÓ PEIRÓ, JORGE Veterà A masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDIA 15km
217 SIMO TORRES, MARI CARMEN Veterà C fem C.A. ALCASSER ALCASSER 15km
85 SISCAR BAY, CARLOS Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
124 SOLARI, LOUISE Veterà B fem VEGAN ATHLETES ALBIR 15km
888 SOLBES GONZáLEZ, JUAN Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
376 SOLER PEREZ, JAVIER Veterà B masc SANTJORUNNERS LA POBLA LLARGA 15km
101 SOLER SANZ, JOSE MARÍA Veterà C masc INDEPENDIENTE ANNA 15km
82 SOLER SOLDADO, MAJO Veterà A fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
484 SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL Veterà C fem GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
278 SORIANO GALINDO, AMPARO Veterà C fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
388 SORIANO ROSELLO, MARIBEL Veterà C fem C.C. PEUS QUETS SUECA MARENY DE BARRAQUETES 15km
602 SOUSA, JOSU Veterà C masc ORERO PATERNA RUNNER BENETUSER 15km
712 SUAREZ OGANDO, SALETA Veterà fem INDEPENDIENTE OURENSE 7km
492 TALAYERO PARICIO, JAVIER Veterà C masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
724 TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA Veterà masc C.E. TAVERNES DE VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
763 TALENS GINER, TONI Veterà masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
581 TAMARIT DASI, JOSé VICENTE Veterà C masc C.C. PEUS QUETS SUECA RIOLA 15km
29 TAMARIT SERESOLA, RAUL Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
762 TARRASó ARAGóN, MARIPAZ Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA PLAYA GANDIA 7km
90 TARRASO ROCA, JOSE CARLOS Veterà C masc HABITALE INMOBILIARIA NAVARRÉS 15km
781 TARRAZONA RAJA, SONIA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
549 TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA ALFAUIR 15km
295 TEMMERMAN, PETER Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 15km
896 TEOMIRO BAñULS, JAVIER Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
911 TERRERO GIMENEZ, YAQUELIN Veterà fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1010 TIRADO, SONIA Veterà fem C.A. BENIDORM BENIDORM 7km
392 TODOLI, JOAQUIN Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 15km
971 TOLDRA, VICENTE Veterà masc TRIATLO VIALTERRA ALGEMESI 7km
560 TOMAS, JOSE VICENTE Veterà C masc ALMIRUNNING CULLERA FAVARA 15km
21 TOMáS I MASCARELL, BERNARDO Veterà C masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
895 TORMO, ALEJANDRA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
511 TORMO VELASCO, ALEJANDRO Veterà A masc COBARDE'S TEAM SUECA (VALENCIA) 15km
230 TORMOS GOMAR, PERE Veterà C masc C.A. CAMALLAES L'ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
438 TORREGROSA GARCIA, MARI CARMEN Veterà C fem INDEPENDIENTE XàTIVA 15km
905 TORRES FILLOL, PERE Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
934 TORRES FILLOL, XIMO Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
17 TORRES GÓMEZ, MANUEL Sènior masc C. CORRER XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 60 (rt 4' km)
423 TORRES GONZáLEZ, PABO Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
914 TORRES MARTI, NURIA Veterà fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
460 TORRES MARTíNEZ, JOAQUíN Veterà B masc INDEPENDIENTE XATIVA 15km
1025 TORRES MIRET, AMPARO Veterà fem C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 7km
1023 TORRES MOMPO, ALBERTO Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1035 TORRO CHORDA, RAFA Veterà masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 7km
782 TOUS MARTIN, SALVADOR Veterà masc CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 7km
233 TUDELA FERRANDO, ANDRÉS Sènior masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 15km
30 TUDELA GOZALBES, ANDREA Sènior fem C.A. XÀTIVA LA LLOSA DE RANES 15km
557 TUR PALOMARES, JOAN Sènior masc MANDRILADORA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
794 UBEDA MARTI, CARLOS Veterà masc INDEPENDIENTE ALFARRASÍ 7km
96 UBEDA RICO, MIGUEL ÁNGEL ÚBEDA RICO Veterà B masc INDEPENDENT BENIGANIM 15km
118 UREñA PALOP, XIMO Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
272 VALCARCEL, ALBERTO Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
129 VALIENTE PORTA, CRISTINA Veterà C fem C.D. L'ESPENTA MIRAMAR 15km
986 VALLES MURCIA, FRANCISCO JAVIER Veterà masc INDEPENDIENTE ALCUDIA DE CRESPINS 7km
494 VALLES SENDIN, MIGUEL Veterà B masc BEER RUNNERS XABIA XABIA 15km
456 VALLET COLUBI, CLARA Veterà B fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
480 VARGAS BUSTOS, JOSE Veterà B masc C.M. SENGLARS FAVARA CULLERA 15km
302 VAYA PLA, LUCIA Veterà B fem C.C. LES TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
304 VAZQUEZ MOLL, ABRAHAM Veterà B masc C.A. EL FARO CALPE 15km
446 VéLEZ BONET, VíCTOR MANUEL Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1031 VELEZ TABORGA, XIMENA Sènior fem C.A. PUBLIDOM GANDIA 7km
703 VELLO BERTOMEU, JOSE EMILIO Veterà masc C.C. EL GARBÍ XERACO 7km
984 VERCHER CERDà, GEMMA Veterà fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
211 VERDU ANDRES, RICHAR Veterà B masc C.A. CAMALLAES ALQUERIA DE LA CONDESA 15km
735 VICEDO CLARI, EMILI Sènior masc C.M. SENGLARS FAVARA FAVARA 7km
35 VICEDO ESCRIVA, RAUL Veterà C masc C.E. LLOCNOU LLOCNOU DE SANT JERONI 15km
192 VICEDO MIñANA, EMILIO Veterà C masc C.M. SENGLARS FAVARA FAVARA 15km
106 VICENS MARQUEZ, LUIS Veterà C masc INDEPENDIENTE DENIA 15km
285 VICENT MONTANER, VICENT Veterà B masc RATATLETES ALBERIC ALBERIC 15km
413 VICTORIA MIñANA, PEDRO JUAN Veterà C masc C.A. FAVARA FAVARA 15km
361 VIDAL CASTELLó, JOAN Júnior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
777 VIDAL MARTíNEZ, FERMIN Sènior masc C.A. CAMALLAES ALFARRASí 7km
603 VIDAL ORENGO, LOURDES Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
449 VIDAL QUIST, ALEX Sènior masc INDEPENDIENTE BENIMASSOT 15km
554 VIDAL RUBIOLS, GRACE Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
447 VILA BOLINCHES, RAúL Veterà B masc C.A. CANALS CERDà 15km
909 VILA RENGEL, LAURA Veterà fem C.A. CANALS CERDà 7km
81 VILAPLANA CALERO, JOSEP Veterà B masc G.E. ELS LLOPS DE VILLALONGA VILLALONGA 15km
13 VILARIñO CLAUSí, JAVIER Veterà C masc INDEPENDIENTE JáVEA 15km
320 VILLACAñAS PUENTE, LUIS Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
80 VILLALBA DAVID, ALEJANDRO Sènior masc RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA BENETÚSSER 15km
103 VILLANUEVA CLIMENT, HILARIO Veterà B masc C.C. LES TORTUGUES COIXES MONTICHELVO 15km
907 VILLAR PALOMAR, DAVID Veterà masc INDEPENDENT GANDIA 7km
283 VITORIA GARCIA, JOSE JAVIER Veterà B masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE XERACO 15km
327 VOCES MOLLA, ALBERTO Sènior masc C.D. L'ESPENTA GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
499 WINDEMER, WINDY Veterà C masc INDEPENDIENTE TAVISTOCK 15km
961 WINDEMER, RACEY Veterà fem DARTMOOR RUNNERS TAVISTOCK 7km
253 WOODALL, TONY Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO MURLA 15km
348 ZADOWOZNIZ, GERMAN Veterà B masc C.A. GANDIA GANDIA 15km
941 ZAPATA MONRABAL, JOSE Veterà masc INDEPENDIENTE PICASSENT 7km
822 ZARZO ESCRICH, JULIO Veterà masc CD METAESPORT VILAMARXANT 7km
815 ZARZOSO VALLCANERA, MARIA JOSé Sènior fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1037 ZAYAS SANJUAN, FRANCISCO Sènior masc INDEPENDIENTE XERESA 7km
570 ZITANE, OUAIS Sènior masc ALEJANDRO SANZ RICKYSPORTEAM VALENCIA 15km