Inscrit@s



XXII Volta a peu Xeraco "GRAN FONS MANOLO PARDO"

   
   901 inscritos
Dor Nombre Cat. Club Pob. Distancia Conf.
383 ABARCA CABANILLES, ARTURO Sènior masc INDEPENDIENTE GANDíA 15km
372 ABELLA MARí, ANGEL RAMON Veterà B masc 5DEDOS VALENCIA ALGEMESI 15km
1194 ABRIL MARTINEZ, VICENTE Veterà masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA MANUEL 7km
1052 ACEVEDO CHORQUES, ZEUS Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
115 AGUADO CARLOS, IVAN Veterà B masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA ALZIRA 15km
227 AGUSTIN VALLES, JOSE JAIME Veterà D masc FUNDACIÓN GESMED BENIMAMET 15km
41 ALBA CONDE, RAüL Veterà B masc LA PICAETA SILLA 15km
439 ALBEROLA CATALA, LUCIA Veterà A fem C.A KILOMETRO 42 CULLERA 15km
994 ALBERT BOLINCHES, SALVADOR Veterà C masc C.C. XERACO ONTINYENT 15km PRACTIC Sub 1h15' (rt 5' km)
447 ALBORS SALES, RAMON Veterà A masc C.A. XERESA XERESA 15km
181 ALCARAZ ORDIñANA, LOLI Veterà B fem G.E. LES GERRES CASTELLó DE RUGAT 15km
1292 ALFARO MARI, ROSALIA Veterà fem C. TRIATLÒ GANDIA BELLREGUARD 7km
79 ALMIñANA FUERTES, RAQUEL Veterà A fem SERRANO CLUB ATLETISMO CULLERA 15km
172 ALMIñANA FUERTES, REBECA Veterà B fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
197 ALMIÑANA RICO, FRANCISCO JAVIER Veterà C masc AJOS XÀTIVA XATIVA 15km
1040 ALTUR BRINES, MIRIAM Sènior fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
ALTUR GARCIA, NOA Pre-Benjamí fem INDEPENDIENTE XERACO Menors
397 ALVAREZ GIL, JOAQUIN Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
357 ALVAREZ LLEONART, ESTEBAN Veterà B masc C.A. TORTUGA ALGEMESI ALGEMESI 15km
300 AMBLER, LOUISA Veterà C fem C.A. CORREMUNDOS BENITACHELL 15km
416 AMIL RODRIGUEZ, TOLO Veterà A masc PATERNA RUNNERS QUART DE POBLET 15km
111 ANDRéS CLIMENT, MARC Sènior masc SHERPARTANOS ALMISERA 15km
20 ANDRES GUILLEM, JUAN Veterà C masc CAMPING PEPE-LOS RAPIDOS PILES 15km
1025 ANTEQUERA MARí, ROSA ANA Veterà fem RETO SOLIDARIO ALBAL 7km
243 ANTON GARCIA, JUAN CARLOS Veterà C masc GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
1072 APARISI DIAZ, OSCAR Veterà masc ALMIRUNNING CULLERA GANDIA 7km
1253 APARISI MUñOZ, AIDA Sènior fem C.C. EL GARBÍ VILLALONGA 7km
238 ARAGONES VAZQUEZ, PACO Veterà C masc AJOS XÀTIVA XATIVA 15km
ARASTENY BONET, PACO Aleví masc INDEPENDIENTE CATARROJA Menors
413 ARBONA CARAVACA, VICENTE Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO ORBA 15km
1246 ARTES SABATER, JOSE MARIA Veterà masc TRAIL SERRA VERNISSA POBLA LLARGA 7km
427 ARTIGAU HILARIO, RICARDO Veterà A masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ XàTIVA 15km
457 ARTIGUES GIL, PEPE Veterà A masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
330 ASCó BOU, LUCíA Veterà A fem C.A. XERESA XERESA 15km
1297 ASINS SATORRES, OSCAR Sènior masc CONCABEZA TEAM ALMUSSAFES 7km
491 AUSINA SEBASTIà, SALVA Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
331 AVIÑÓ NAVARRO, VÍCTOR Veterà A masc CRESPO RUNNERS ALCÀSSER 15km
201 BALAGUER TORRES, FEDE Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
99 BALLESTER CHACON, IVAN Veterà A masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
276 BALLESTER CIFRE, OCTAVI Veterà C masc AJOS XÀTIVA XàTIVA 15km
442 BALLESTER DOMINGO, MARIA JOSé Veterà D fem C.A. ALMUSSAFES BENIFAIO 15km
16 BALLESTER VERCHER, NURIA Veterà C fem CLUB ALPÍ GANDIA GANDIA 15km
194 BAÑULS NAVARRO, VICEN Veterà D fem AJOS XÀTIVA XATIVA .46800 15km
1037 BAñULS TéBAR, RAQUEL Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
BARATO BONILLA, NEIZAN Piponets masc C.A. LA XARA LA XARA Menors
76 BARBER PONS, ALEJANDRO Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
BARBER TERRADES, CANDELA Pre-Benjamí fem INDEPENDIENTE GANDIA Menors
BARRIONUEVO VALDIVIEZO, GABRIEL Benjamí masc Menors
BARRIONUEVO VALDIVIEZO, JOAN Cadet masc Menors
54 BAS, DIEGO Veterà B masc INDEPENDIENTE MADRID 15km
230 BATALLER, ANDREU Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
453 BATALLER ESTRUCH, ANDREU Sènior masc CANVI CROSSFIT BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
119 BATALLER PALMER, ANGELA Veterà A fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
311 BATALOV, TOMMY Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
133 BEAMONTE CóRDOBA, EDUARDO Veterà C masc UNIVERSITAT DE VALèNCIA PATERNA 15km
123 BEL-LAN GINER, JUAN Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
127 BEL-LAN GINER, VICENTE Veterà A masc C.A. SAFOR TEIKA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
450 BELDA VILA, VICENTE RAMON Veterà B masc C. TRIATLÓ CARCAIXENT ALZIRA 15km
101 BELLON JIMENEZ, MERCEDES Veterà B fem C.C. XERACO TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
40 BELLVER CASAñ, ANTONIO Veterà C masc LA PICAETA SILLA 15km
342 BELLVER FORNET, VICTOR Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
176 BENAVENT BENAVENT, DAVID Veterà A masc FUIG QUE ET XAFE QUATRETONDA 15km
235 BENAVENT ESPASA, ALBERTO Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1070 BENAVENT FURIO, ENRIQUE VICENTE Sènior masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA LLOMBAI 7km
128 BENAVENT LLOPIS, JAVI Veterà A masc TORTUGUES COIXES BENIGÀNIM 15km
256 BENAVENT LLOPIS, ANDRES Veterà A masc TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
1261 BERTEIL, ESTEVE Veterà masc NO ANDORRA 7km
1169 BISBAL VIñUELAS, OSCAR Sènior masc C.E. LA PORTE FRESCA LLOMBAI 7km
301 BISHOP, JONATHAN Veterà C masc C.A. CORREMUNDOS BENITACHELL 15km
1136 BIXQUERT CLIMENT, GUILLERMO Sènior masc CANVI CROSSFIT FAVARA 7km
1124 BLACKMORE, ROS Veterà fem SWALEDALE RUNNERS CATTERICK GARRISON 7km
1074 BLANCH RAMON, JOSE Veterà masc TEAM DAKAR MULTI SPORT SUECA 7km
110 BLANCO CISCAR, LINDA Veterà B fem C.E. DORSAL 19 PEGO MURLA 15km
55 BLASCO BATALLER, JOSE Veterà B masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDíA 15km
BLASCO PEIRó, PAU Aleví masc C.A. SAFOR GANDIA Menors
BOFÍ ABAIT, AMIRA Benjamí fem XERACO Menors
190 BOFÍ CERVERA, ENRIC Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
490 BOFí CERVERA, JORDI Veterà A masc MUNTANYER XERACO XERACO 15km
86 BOHIGUES PéREZ, VICENT Veterà B masc G.E. LA CARENA LA FONT D'EN CARRòS 15km
1130 BOIGUES SOTO, JORGE Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
356 BOIX MORATAL, ROSA Veterà B fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
461 BOIX SáNCHEZ, IVáN Veterà B masc INDEPENDIENTE ARENALES DEL SOL 15km
218 BOLTA BROTONS, PEPE Veterà A masc REAL DE GANDIA C.F. EL REAL DE GANDíA 15km
129 BOLTA MIRALLES, ROSA MARI Veterà A fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
1290 BOLUDA FLORES, RAFA Veterà masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA ALZIRA 7km
21 BOLUFER JORDAN, JOSé RAMóN Veterà A masc ONDARA TRI-ESPORT GATA DE GORGOS 15km
1150 BONET MORENO, SALVA Veterà masc GR REAL DE GANDIA DAIMUS 7km
1199 BONONAD TOMAS, JUANVI Veterà masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
22 BORDES FERRANDO, DAVID Veterà A masc C.A. CORREMUNDOS TEULADA 15km
1280 BORISLAVOV FILKOV, BLAGOVEST Sènior masc INDEPENDIENTE POTRIES 7km
444 BORREDA FELIU, JORDI Veterà B masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ CANALS 15km
1214 BOSCA PEIRO, ARTURO Veterà masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1212 BOSCá YAGüE, LUIS Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1325 BOSCH SAEZ, JOSE Veterà masc CRESPO RUNNERS ALGINET 7km
308 BOTICA, ESTHER Sènior fem INDEPENDIENTE ALAQUAS 15km
143 BOU CASTELLA, CRISTOBAL Veterà B masc GR REAL DE GANDIA PLAYA DE GANDIA 15km
997 BOU MARTINEZ, JESUS Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km PRACTIC Sub 1h30' (rt 6' km)
996 BOU MRTINEZ., SAGRARIO Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km PRACTIC Sub 1h30' (rt 6' km)
274 BOWMER, NEIL Veterà C masc SWALEDALE RUNNERS CATTERICK GARRISON 15km
247 BURGUERA BURGUERA, JUANJO Veterà C masc TECNOESPORT TEAM GANDíA 15km
1335 BURGUERA JIMéNEZ, JUAN Sènior masc FREE GANDIA 7km
12 CABALLER ALABADI, JOSE Veterà D masc S.D. CORRECAMINOS BURJASSOT 15km
1274 CABALLERO BALLENAS, VALERIA Veterà fem INDEPENDIENTE BELLREGUARD 7km
421 CABALLERO BOU, JOSE Veterà B masc INDEPENDENT SABADELL 15km
164 CABANILLES SIGNES, MARINA Veterà C fem INDEPENDIENTE GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
472 CABANILLES TORRES, JOSé Veterà B masc C. CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUAR 15km
1248 CABEZA FELIP, VICENT Sènior masc CONCABEZA TEAM SOLLANA 7km
1275 CABEZA FELIP, PAU Sènior fem CONCABEZA TEAM SOLLANA 7km
486 CABRERA FONT, MIGUEL ANGEL Veterà B masc C.A. GINESTAR BENISSA BENISSA 15km
1316 CABRERA FORRAT, ZARA Sènior fem C.C. XERACO 7km
1119 CALATAYUD MONTORO, LLORENç Veterà masc ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 7km
1159 CALATAYUD SOLER, TRINO Veterà masc NTGAS SPORTS TEAM ALMOINES 7km
336 CALDéS CERVELLO, SERGIO Veterà A masc DOS ZERO TEAM ALBERIC 15km
1260 CAMARENA VILLAR, SORAYA Sènior fem INDEPENDENT GANDIA 7km
1126 CAMARO GRAU, HECTOR Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1076 CAMILLERI SALVADOR, VICENT Sènior masc TEAM DAKAR MULTI SPORT SUECA 7km
1105 CAMPS MANSILLA, MARINA Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA DAIMÚS 7km
1332 CAMUS BONO, MAR Sènior fem CROSSFIT CANVI TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
281 CANDELA FEMENíA, RUBéN Júnior masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 15km
153 CANET ESPASA, JAVI Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1022 CANET GIL, XIMO Veterà masc C.A. XIO LLUTXENT LLUTXENT 7km
100 CANET MARTINEZ, MARCOS Veterà A masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
403 CANET RODRIGUEZ, PEDRO Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDíA 15km
1322 CANET RUIZ, EDUARDO Veterà masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 7km
198 CANET SELLéS, ELENA Veterà B fem KM3 XATIVA LLOCNOU D' EN FENOLLET 15km
479 CANET SUBIELA, MROSA Veterà B fem C.A. XERESA XERESA 15km
415 CANET SUBIELS, MARíA JOSé Veterà B fem C.A. XERESA XERESA 15km
1088 CANO YESTE, MARíA Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS GANDIA 7km
1243 CáNOVAS SOLBES, KIRO Veterà masc INDEPENDIENTE LA DROVA 7km
361 CANOVES CLIMENT, CESAR Veterà A masc REAL DE GANDIA C.F. MIRAMAR 15km
1318 CANTALEJO GOMEZ, FRANCISCO Sènior masc CORREDORS POLINYà MALAGA 7km
1221 CANTOS ESPINOSA, DAVID Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1309 CANTUS CLIMENT, SALVADOR Veterà masc C.C. LA LLEBRE SIMAT DE LA VALLDIGNA 7km
9 CAPELLINO AVARGUES, BERNAT Sènior masc TOMACAS TEAM BELLREGUARD 15km
448 CAPLLIURE PIERA, JOSE MANUEL Veterà B masc COBARDE'S TEAM SUECA 15km
1319 CARBO, MARTA Veterà fem C.A. MONTAVERNER MONTAVERNER 7km
89 CARBO MARTI, GABRIELA Veterà A fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
25 CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL Veterà B masc C.C. EL GARBÍ VILLALONGA 15km
1129 CARDONA ORDINES, PURIFICACIóN Veterà fem GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDíA 7km
191 CARO RIERA, LORENA Veterà B fem INDEPENDIENTE XERACO 15km
1317 CARPENA DURA, MARIA Sènior fem CORREDORS POLINYà ALZIRA 7km
385 CARPIO MORALES, FERNANDO Sènior masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
1177 CASANÍ SALVADOR, MARTA Sènior fem INDEPENDIENTE PATERNA 7km
103 CASANOVA GARCIA, BORJA Veterà A masc INDEPENDIENTE BENEIXIDA 15km
464 CASANOVA PLANA, PABLO Veterà A masc CEM SIMAT BENIFAIRO DE LA VALLDIGNA 15km
465 CASANOVA PLANA, MARIA Veterà A fem INDEPENDIENTE BENIFAIRO DE LA VALLDIGNA 15km
376 CASERO, ADRIAN Veterà B masc INDEPENDIENTE ONIL 15km
42 CASES MONCHO, LAURA NOELIA Veterà B fem VEGAN ATHLETES SILLA 15km
CASTELLà FUSTER, JOAN Benjamí masc INDEPENDIENTE GANDIA Menors
10 CASTELLà VICIANO, FRANCIS Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1050 CASTELLO, SALVADOR Veterà masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 7km
177 CASTELLó ALONSO, VANE Veterà B fem CASTELLOPLA XERACO 15km
202 CASTELLó ALONSO, TONI Veterà B masc C.A. LA RABOSSA XERACO 15km
1 CASTELLó BOHIGUES, ÀNGELA Veterà A fem C.C. XERACO XERACO 15km
314 CASTELLO DENIA, FRANCISCO Veterà B masc C.C. XERACO XERACO 15km
CASTELLO GARCIA, MARTINA Benjamí fem CLUB CORRER XERACO XERACO Menors
31 CASTILLO BAÑULS, BEATRIZ Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1120 CATALA CEBRIA, JOSE RAMON Veterà masc PENYA MOHICANS LA POBLA LLARGA 7km
1092 CATALA CLIMENT, ELOY Sènior masc C.A. XIO LLUTXENT BENICOLET 7km
435 CATALÁ MARTÍ, MIGUEL Veterà C masc TRANSLEVANTE 15km
CEREZO CUENCA, JOSEP Aleví masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
1051 CEREZO SABATER, SILVIA Veterà fem C. MUNTANYER XERACO XERACO 7km
417 CHAPARRO NAVARRETE, ISA Veterà A fem PATERNA RUNNERS QUART DE POBLET 15km
1233 CHARLáN LóPEZ, MARTA Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
389 CHAVELI BARRACHINA, ENRIQUE Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1209 CHAVELI BARRACHINA, ANTONIO Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
1030 CHAVELI CANOVAS, ALEJANDRO Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
CHORRO ALCAZAR, ATZAHARA Benjamí fem C.C. EL GARBí GANDIA Menors
CHORRO ALCáZAR, MERITXELL Piponets fem INDEPENDIENTE GANDIA Menors
241 CHORRO FRANKE, DANIEL Veterà A masc NTGAS SPORTS TEAM GANDIA 15km
395 CHOVA MORANT, GUSTAVO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
1306 CHULIA MILLAN, VICENT Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
245 CHUMACHENKO, MIKHAIL Veterà B masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
45 CíSCAR SANLORENZO, JUAN Veterà B masc RUNNERS FARTERA ROTOVA 15km
458 CLAR BLASCO, JUAN JOSE Veterà B masc C.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1006 CLEMENTE GARCIA MIGUEL, CLAUDIA NOELIA Sènior fem CAMPING PEPE-LOS RAPIDOS VERGER 7km
1121 CLEMENTE GRAU, ANA ISABEL Sènior fem INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
399 CLERIES OLMOS, CARLOS Veterà B masc AL TROT GUADASSUAR GUADASSUAR 15km
1100 CLIMEMT BOLINCHES, AMPARO Veterà fem INDEPENDIENTE SALEM 7km
1115 CLIMENT BAÑULS, SALVADOR Veterà masc G.E. LA CARENA LA FONT DEN CARROS 7km
CLIMENT CABALLERO, ALMA Pre-Benjamí fem INDEPENDIENTE BELLREGUARD Menors
481 CLIMENT MIñANA, CHRISTIAN Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
189 CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL Veterà C masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE CARCAIXENT 15km
225 CLIMENT SANCHO, JUANBA Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE VALLDIGNA 15km
1197 CLOQUELL I CASTELLó, JORDI Sènior masc C.C. XERACO XERACO 7km
993 CLOQUELL SERRA, MOISES Veterà B masc C.C. XERACO 15km PRACTIC Sub 1h10' (rt 4':40 km)
279 COLL VIVES, JOSE LUIS Veterà C masc GR REAL DE GANDIA REAL DE GANDíA 15km
90 COLOMA VILANOVA, FERNANDO Veterà C masc INDEPENDIENTE MURO DE ALCOY 15km
1237 COLOMER TALENS, ALEXANDRE Sènior masc THE KENYAN URBAN WAY LA POBLA LLARGA 7km
1323 COMAS GOMAR, ELENA Veterà fem INDEPENDIENTE GANDíA 7km
322 CONSTANTINO FERRER, SALVADOR Veterà B masc C.C. XERACO GANDíA 15km
483 CONSTANTINO FERRER, GUILLERMO Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
1082 CONTRERAS VIVAS, CONCHIN Veterà fem NTGAS SPORTS TEAM GANDIA 7km
282 CORTECERO FERNANDEZ, ALBERTO Veterà D masc C.A. XERESA XERESA 15km
290 CORTéS, VICENTE Veterà B masc JUNTAS ES MEJOR ALDAIA 15km
430 CORTéS, JOSé ANDRéS Sènior masc COBARDE'S TEAM SUECA 15km
136 CREMADES GRAU, MOISèS Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1091 CRESPO ZARZO, PEDRO JOSé Veterà masc INDEPENDIENTE SILLA 7km
262 CRIADO FERRER, DANIEL Júnior masc TAEKWONDO VALKIRIA XERACO XERACO 15km
1102 CUCARELLA FONS, LLORENç Sènior masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
324 CUEVAS CUARTERO, VICENTE Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO GANDIA 15km
253 CUNYAT I PLANA, FRANCESC Veterà D masc C.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
349 CUNYAT PELLICER, FERRAN Veterà A masc C.A. LA VALLDIGNA BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
50 CUñAT CHOFRE, ANA MARIA Veterà C fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
451 CUÑAT PELLICER, ARTUR Veterà A masc CéSAR ESPORTS BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
165 CUQUERELLA, SOFIA Sènior fem INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
167 CUQUERELLA, TINO Veterà C masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
229 DACOSTA VADILLO, ALEX Veterà A masc C. DÉNIA CORRE DENIA 15km
1007 DáVALOS OBANDO, ANA LUCíA Veterà fem ONDARA TRI-ESPORT GATA DE GORGOS 7km
351 DAVIU CASTELLó, ANDRES Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
52 DAVIU PELLICER, BENJA Veterà A masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
344 DAVIU PELLICER, EVA Veterà C fem C.A. XERESA XERESA 15km
183 DE LA DUEñA JIMENEZ, AGUSTIN Veterà A masc GR REAL DE GANDIA GANDIA 15km
1285 DE LA TORRE ISERN, VERONICA Veterà fem SANTJORUNNERS GAVARDA 7km
180 DE SISTO, SIMONE Veterà B masc G.E. LES GERRES CASTELLO DE RUGAT 15km
317 DEL ROJ, JOANA Veterà C fem C.A. CORRIOLS MARENY DE BARRAQUETES 15km
1148 DELICADO CABALLERO, ALVARO Sènior masc INDEPENDIENTE BENIMODO 7km
226 DIAZ SENDRA, SALVADOR Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
44 DIJKSTRA, HYLKE Veterà B masc C.A. CAMETES DENIA 15km
487 DOMENECH BALLESTER, LUCAS Veterà A masc C.E. DORSAL 19 PEGO ORBA 15km
151 DOMENECH NAVARRO, LOLA Veterà B fem URENATOS DEL INFIERNO SILLA 15km
DOMINGUEZ ESCOLANO, MARGOT Piponets fem CLUB TRIATLO GANDIA GANDIA Menors
425 DOMINGUEZ MORENO, DAVID Veterà A masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 15km
1056 DOMíNGUEZ MOYA, RAMON Veterà masc INDEPENDIENTE TORRENT 7km
388 DONET, GUILLERMO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
DONET BERNABEU, TONI Aleví masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
467 DONET DONET, JAVIER Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA BARX 15km
1151 DONET MARTI, NEUS Sènior fem INDEPENDIENTE XERESA 7km
43 DURAN UREÑA, VICENTE ISIDRO Veterà D masc C.C. GALGOS DE SILLA SILLA 15km
366 EGEA DOMINGO, SUSANA Veterà A fem INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
107 EL ROCHAL, JULIO Veterà C masc INDEPENDIENTE LA FONT 15km
1108 ENGUÍDANOS FAUBEL, JORGE Sènior masc L'ALCÚDIA TRIATLÓ L'ALCÚDIA 7km
1305 ENGUIX, MARC Sènior masc INDEPENDIENTE LA POBLA LLARGA 7km
1277 ENGUIX BATALLER, CLARA Sènior fem C.E. DORSAL 19 ONDARA 7km
368 ESCAMILLA AGUAYO, EVA Veterà B fem NLTT VALENCIA 15km
1251 ESCOLANO BALLESTER, CAROL Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
1114 ESCOLANO SIGNES, RAFAEL Veterà masc C.C. EL GARBÍ REAL DE GANDIA 7km
341 ESCRIHUELA, JOSEP Sènior masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
1265 ESCRIHUELA BURGUET, SIXTE Veterà masc CEM SIMAT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1168 ESCRIHUELA CAMARENA, ANDREU Sènior masc C.D. XERACO XERACO 7km
323 ESCRIVA, JUAN Veterà B masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
1192 ESCRIVá, ALEJANDRA Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS GANDIA 7km
492 ESCRIVÁ, FERNANDO Veterà B masc GR REAL DE GANDIA GANDIA 15km
1196 ESCRIVA CASTELLO, JOSE VTE. Veterà masc INDEPENDIENTE GANDÍA 7km
377 ESCRIVà COLOMAR, JOAN Sènior masc C.C. CAMALLAES L'ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
1128 ESCRIVA YAGUE, ANDRES Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1320 ESPI BELDA, ISMAEL Veterà masc C.A. BENISSODA BENISSODA 7km
1139 ESPINOSA SORIANO, RAUL Veterà masc C.A. SAFOR TEIKA XERACO 7km
348 ESTELLES GARCIA, EDUARDO Veterà B masc S.D. CORRECAMINOS VALENCIA 15km
223 ESTEVAN GREGORI, JORDI Sènior masc XERACO BàSQUET CLUB GANDIA 15km
1270 ESTEVAN MORENO, ARANTXA Sènior fem INDEPENDIENTE VILLALONGA 7km
137 ESTEVE FEMENIA, VERóNICA Veterà A fem HELLOWINNERS CARCAIXENT 15km
161 ESTEVE FEMENIA, MARIA Veterà A fem INDEPENDIENTE CARCAIXENT 15km
1054 ESTEVE MOMPO, ENRIQUE Veterà masc AJOS XÀTIVA LLANERA DE RANES 7km
2 ESTEVE PONS, VICENTE Veterà D masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
1242 ESTIVALIS GUTIERREZ, MAJO Sènior fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 7km
1272 ESTRUCH, FRAN Sènior masc INDEPENDIENTE ALQUERIA DE LA CONDESA 7km
1338 ESTRUCH, ADRIANA Sènior fem AMOS TEAM GANDIA 7km
13 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA ADOR 15km
264 ESTRUCH GALIANO, VICENTE JUAN Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA ADOR 15km
345 ESTRUGO VELLó, ISA Veterà B fem C.A. XERESA XERESA 15km
454 FABREGUES TUDELA, SERGIO Veterà C masc PENYA MOHICANS LA POBLA LLARGA 15km
1298 FAJARDO SAINES, SARAY Sènior fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1254 FANDOS SATORRES, MARIA Sènior fem CLINICA ALEJANDRO SANZ ALBERIC 7km
343 FAR RIPOLL, PACO Veterà D masc C.A. PUBLIDOM DENIA 15km
437 FARCAU, CRISTIAN Veterà B masc CLINICA ALEJANDRO SANZ ALZIRA 15km
1225 FARRAS GODINO, LUIS Veterà masc C.A. UTIEL ALMASSERA 7km
140 FAUS PEIRO, VICENTE Veterà B masc C.E. QUATRE GATS RÓTOVA ROTOVA 15km
1336 FAYOS BENEYTO, CRISTIAN Sènior masc C.E.LA VESPA DE NOVETLè CANALS 7km
1034 FAYOS SALA, MARíA JOSé Sènior fem INDEPENDIENTE FAVARA 7km
1036 FAYOS SALA, JORDI Sènior masc INDEPENDIENTE FAVARA 7km
1083 FELGUERA CATALÁ, GENOVEVA Veterà fem INDEPENDIENTE XERESA 7km
275 FELIPE RODRIGO, JOSé MARIA Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
135 FELIS ALBEROLA, DAVID Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE VALLDIGNA 15km
1202 FEMENIA BARBER, JAVIER Sènior masc C.C. CAMALLAES MIRAMAR 7km
221 FEMENIA MIñANA, HANNA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA MIRAMAR 15km
327 FEMENIA MIñANA, ELENA Sènior fem TRIPUçOL MIRAMAR 15km
1226 FERNáNDEZ, MANU Veterà masc INDEPENDIENTE L'OLLERIA 7km
992 FERNÁNDEZ ALABORT, NEYZAN Veterà A masc C. MUNTANYER XERACO 15km PRACTIC Sub 1h05' (rt 4':20 km)
83 FERNáNDEZ BONET, ÀNGEL Veterà A masc C.A. ALGINET ALGINET 15km
293 FERNÁNDEZ LORENZ, JAVIER Veterà C masc INDEPENDIENTE PALMERA 15km
211 FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, MªANGELES Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1227 FERRAGUD, VICENTE Veterà masc C. TRIATLÓ ALGEMESÍ ALGEMESI 7km
216 FERRAIRó ESCRIVá, DAVID Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
1073 FERRANDIS MOSCARDÓ, TOMÀS Veterà masc C.A. XERESA XERESA 7km
1140 FERRANDIS ROSELLO, ARNAU Sènior masc INDEPENDIENTE XERESA 7km
1232 FERRANDO, DANI Veterà masc COBARDE’S TEAM SUECA 7km
1033 FERRANDO JULIAN, INMA Sènior fem INDEPENDIENTE FAVARA 7km
358 FERRER BALAGUER, JAVIER Veterà A masc GUARDAMAR RUNNERS GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
339 FERRER CERESOLA, JOAN Veterà A masc INDEPENDIENTE PEGO 15km
236 FERRER DE LA CRUZ, JOSE VICENTE Veterà C masc C.A. CORBERA CORBERA 15km
1099 FERRER LLACER, SALVA Sènior masc INDEPENDIENTE SIMAT DE LA VALLDIGNA 7km
1003 FERRER LORENTE, PACO Veterà masc G.E. LA CARENA POTRIES 7km
1026 FERRER RAGA, BEA Veterà fem RETO SOLIDARIO CATARROJA 7km
FERRER VAYà, LAIA Piponets fem INDEPENDIENTE LA POBLA LLARGA Menors
1047 FERRER VILA, CRISTINA Veterà fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
398 FERRI MASCARELL, MARíA Veterà B fem C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDíA 15km
1109 FLORES SAEZ, INMA Sènior fem INDEPENDIENTE LA ALCÚDIA 7km
1122 FOLQUES LORENTE, MAXIMO Veterà masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 7km
173 FONT ARéVALO, MARIA JOSé Veterà C fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
130 FORNER FIGUEIRAS, JORGE Sènior masc INDEPENDIENTE GRAU DE GANDIA 15km
434 FORNER LATORRE, RAMÓN Veterà C masc TRANSLEVANTE 15km
1095 FORNES CHOVA, IVáN Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
445 FORNÉS GINART, PEP Veterà B masc C. TRIGALGOS GENOVÉS LLANERA DE RANES 15km
1175 FOS ALFONSO, LAURA Sènior fem INDEPENDIENTE SUECA 7km
1176 FOS MORELL, JULIAN Veterà masc INDEPENDIENTE SUECA 7km
126 FRAILE I GARCIA, JESúS Veterà C masc VEGAN ATHLETES ALMàSSERA 15km
1106 FRANCO COMPANY, SARA Sènior fem FRANCOS PLAYA DE GANDIA 7km
1107 FRANCO RODRÍGUEZ, FRANCISCO Veterà masc FRANCOS PLAYA DE GANDIA 7km
104 FRANQUEZA ROBLES, DIANA Veterà B fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
1174 FULLANA MARTINEZ, RAMON Sènior masc INDEPENDIENTE ALBERIC 7km
303 FURIó SANCHIS, LUCíA Veterà A fem REAL DE GANDIA C.F. REAL DE GANDIA 15km
424 FURIO SANCHIS, CASIMIR Veterà B masc REAL DE GANDIA C.F. GANDIA 15km
1001 FUSTER ALMUNIA, CLARA Sènior fem G.E. LA CARENA POTRIES 7km
1133 FUSTER GONZáLEZ, SERGI Sènior masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
1307 FUSTER IBIZA, FEDERICO Veterà masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
224 FUSTER MARTíNEZ, PAU Veterà A masc XERACO BàSQUET CLUB GANDIA 15km
159 GALÁN ANTÓN, ANDRES Veterà B masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR 15km
1024 GALáN LLORET, FERNANDO Veterà masc ANARKIRUNINNG CORBERA 7km
GALÁN SANTIAGO, ANDRéS Aleví masc MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR Menors
GALÁN SANTIAGO, ALEJANDRO Benjamí masc MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR Menors
304 GALDRáN CABELLO, RAMóN Veterà B masc A.C.D.CORREXCREVILLENT ALICANTE 15km
1145 GALERA OLCINA, ALEJANDRO Veterà masc C.A. XIO LLUTXENT LLUTXENT 7km
443 GALLEGO BALLESTER, YOLANDA Veterà B fem C.A. ALMUSSAFES BENIFAIO 15km
1311 GALLEGO MAYOR, MARCELO Veterà masc INDEPENDIENTE VILLANOVA DE CASTELLó 7km
422 GANDIA PASTOR, VERóNICA Veterà A fem SANTJORUNNERS SANT JOANET 15km
GARCIA ALCARAZ, MIGUEL Benjamí masc CORRER XERACO XERACO Menors
GARCIA ALCARAZ, MARCOS Benjamí masc CORRER XERACO XERACO Menors
106 GARCIA BAñULS, JOSE Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
152 GARCíA BLASCO, EFRéN Veterà B masc URENATOS DEL INFIERNO SILLA 15km
1302 GARCIA BONONAD, ANNA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
315 GARCíA BURGUERA, JUANMA Veterà A masc REAL DE GANDIA C.F. EL REAL DE GANDIA 15km
271 GARCIA CALLE, MILAGROS Veterà C fem C.C. CAMALLAES OLIVA 15km
240 GARCIA CASTELLO, DIEGO Veterà C masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
249 GARCIA CORTIJO, ROBERTO Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1210 GARCIA CORTIJO, ELISABET Veterà fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
313 GARCíA DíEZ, BEGO Veterà B fem C.C. XERACO XERACO 15km
335 GARCíA FAYOS, DANIEL Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
GARCIA FERRER, MARC Pre-Benjamí masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
GARCIA FERRER, AITOR Benjamí masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
1330 GARCÍA GARCÍA-LÁEZ, ISABEL Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS BENIRREDRá 7km
441 GARCíA HEROLA, ANTONIO Veterà C masc INDEPENDIENTE ARENALES DEL SOL 15km
995 GARCIA JAIJO, LORENA Veterà A fem C.C. XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h20' (rt 5'20 km)
GARCIA MARTINEZ, DIEGO Aleví masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
214 GARCIA MEJIAS, MARISOL Veterà C fem C.A. ONDARA ONDARA 15km
1144 GARCíA NAVARRO, SALVA Veterà masc INDEPENDIENTE CARCAIXENT 7km
1262 GARCíA OBóN, SERGIO Sènior masc REDOLAT TEAM VALENCIA 7km
1187 GARCíA PéREZ, ROSA Veterà fem INDEPENDIENTE SUECA 7km
67 GARCIA RAPOSO, JUAN Veterà D masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1278 GARCÍA SAN RAFAEL, VICENT Veterà masc INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
1065 GARCíA SUáREZ, JOSE MIGUEL Veterà masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 7km
208 GARCIA TOLEDO, ALFONSO Veterà B masc INDEPENDIENTE BELLREGUARD 15km
1326 GARRIGOS, LAURA Sènior fem C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
332 GARRIGOS MASCARELL, VICENT Veterà B masc INDEPENDIENTE VILLALONGA 15km
1327 GARRIGóS SAPIñA, ARANTXA Sènior fem CLUB TRIATLó CULLERA CULLERA 7km
1162 GARRIGUES EGEA, TANIA Sènior fem CRESPO RUNNERS SUECA 7km
1301 GASCóN, REBECA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
144 GASCON PERIS, JUAN VICENTE Veterà D masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
254 GASCóN SANCHIS, ALFREDO Veterà A masc INDEPENDIENTE ANAHUIR 15km
387 GASCON SIMON, GUILLERMO Sènior masc C. GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
124 GASCON VERDU, JORDI Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
51 GASPAR ACAMER, JOSE ANGEL Veterà B masc INDEPENDIENTE L'ALFÀS DEL PI 15km
1195 GAZQUEZ CHACON, JOSé FCO Veterà masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
423 GEA ESCRIVA, SALVADOR Veterà C masc INDEPENDIENTE DAIMúS 15km
1294 GEA ESCRIVA, J.EVARISTO Veterà masc INDEPENDENT DAIMUS 7km
1241 GIMENO, ANA Sènior fem CONCABEZA ATYUM CLUB TRIATLON MANISES 7km
409 GIMENO BENAVENT, JUAN Veterà A masc SERRANO CLUB ATLETISMO QUATRETONDA 15km
1314 GIMENO GIMENEZ, RICARDO Veterà masc INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
1247 GIMENO MIQUEL, GELES Sènior fem CONCABEZA TEAM MANISES 7km
1206 GINER PEREZ, ANTONIO Veterà masc C.A. ALCOY ALCOI 7km
217 GINESTAR BAILEN, JUAN Veterà C masc C.A. ONDARA ONDARA 15km
1171 GISBERT MUñOZ, ANGEL CARLOS Veterà masc INDEPENDIENTE ALCOY 7km
1062 GISBERT SOTO, VICENT Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA VILLALONGA 7km
1263 GIULIETTI RIOS, EMMANUEL Sènior masc INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
478 GOEDELMANN, EZEQUIEL Veterà B masc GUARDAMAR RUNNERS GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
1011 GOMEZ ESCRIVA, MARIA SANDRA Veterà fem C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1021 GOMEZ RAMIREZ, DAVID Veterà masc INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
360 GOMEZ TAMAJON, NOELIA Veterà B fem REAL DE GANDIA C.F. MIRAMAR 15km
114 GOMEZ TERRE, VIOLETA Veterà C fem C.A. GANDIA ALPESA BENIRREDRA 15km
440 GONZALEZ, BAUTI Veterà A masc INDEPENDIENTE TAVERNES VALLDIGNA 15km
261 GONZALEZ BARBER, LUIS Veterà B masc C.C. CAMALLAES ALQUERIA DE LA CONDESA 15km
27 GONZALEZ DURAN, ANA Júnior fem C.A. LLEBEIG XÀBIA PEGO 15km
466 GONZáLEZ LóPEZ, NAHUEL Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
1291 GONZáLEZ MARTINEZ, MARCEL Sènior masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA ALZIRA 7km
29 GONZALEZ MESTRE, JOSE Veterà B masc C.A. LLEBEIG XÀBIA PEGO 15km
1334 GONZáLEZ PéREZ, DANIEL Veterà masc C.T.ALZIRA ALZIRA 7km
1218 GOTH, MANDY Veterà fem TODMORDEN HARRIERS HEBDEN BRIDGE 7km
1167 GRAU ANDRéS, ROGER Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1103 GRAU PICOT, FRAN Sènior masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
273 GREGORI ESCRIVA, RUBEN Veterà B masc G.E. LA CARENA LA FONT D'EN CARROS 15km
1005 GREGORI FERRAGUD, MIGUEL Veterà masc C. MUNTANYER XERACO XERESA 7km
1085 GREGORI PAJARóN, ÉRIC Sènior masc LAS COLINAS L'ALQUERIA DE LA COMTESSA 7km
204 GREGORI ROMERO, MIRIAM Veterà A fem TEAM ATHLETIC CLUB CASTELLÓ 15km
220 GRIMALT, MOISES Veterà B masc REAL DE GANDIA C.F. BELLREGUARD 15km
1079 GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL Veterà masc C. DATILERA TEAM GATA DE GORGOS 7km
15 GUERRERO BOIX, KIKO Veterà B masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES GANDIA 15km
102 GUILLEM, FRANCISCO Veterà B masc SUTRAIL SUECA 15km
1041 GUILLEM MARTORELL, ÁNGELS Sènior fem SUTRAIL SUECA 7km
23 GUTIéRREZ DE LA VEGA, CLARA Veterà A fem C.A. PUBLIDOM PARCENT 15km
258 HERNANDEZ VIDAL, JOAN Veterà D masc AJOS XÀTIVA XàTIVA 15km
1137 HERRERO GUEROLA, SANDRA Veterà fem INDEPENDIENTE PICANYA 7km
HIDALGO, ORIOL Piponets masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
1217 HODGSON, PHIL Veterà masc TODMORDEN HARRIERS HEBDEN BRIDGE 7km
381 HUET LLOPIS, TINO Veterà B masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR 15km
32 IBáñEZ JARQUE, PABLO Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
284 IBáñEZ MARTíNEZ, PILAR Veterà D fem INMOBILIARIA CANO BOLUDA ROTGLà 15km
242 IBAñEZ ORTI, SERGIO Sènior masc INDEPENDIENTE SOLLANA 15km
449 IBIZA PUCHADES, JOSE MANUEL Veterà C masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 15km
166 IGUALADA CARRETERO, CARLOS Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 15km
407 INDIAS RODRíGUEZ, JUAN DIEGO Veterà B masc ATLETISMO ALMENDRALEJO ALMENDRALEJO 15km
1211 INFANTE ERAS, WILMAN DE JESúS Veterà masc C.A. L'ALCÚDIA L'ALCUDIA 7km
IUSOVA, ANA Pre-Benjamí fem - SANTA POLA, ALICANTE Menors
JAIJO ALBORS, DANIELA Pre-Benjamí fem CLUB MUNTANYER XERACO XERACO Menors
JAIJO ALBORS, ANDREA Pre-Benjamí fem CLUB MUNTANYER XERACO XERACO Menors
212 JAIJO TORRES, DANI Veterà B masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
1300 JIMENEZ, LUCIA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
414 JIMENEZ CASTRO, ALEJANDRO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA PLAYA GANDIA 15km
1039 JIMéNEZ GóMEZ, HéCTOR Sènior masc INDEPENDIENTE TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
390 JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO Veterà B masc C.A. LA XARA DÉNIA 15km
JOC, AMALIA IOANA Pre-Benjamí fem PENYES ALBES MONTICHELVO Menors
374 JOC, ADRIAN Veterà A masc PENYES ALBES MONTICHELVO 15km
1266 JOC, EMILIA Sènior fem EFECTOLED MONTICHELVO 7km
97 JUAN, ESTHER Veterà A fem C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
17 JUAN CLIMENT, CARLOS Veterà B masc CLUB ALPÍ GANDIA GANDIA 15km
334 JUAN ESCRIVA, JESUS Veterà B masc C.D. L'ESPENTA LA FONT D'ENCARRÓS 15km
JUAN GOMAR, ANDER Benjamí masc TRIATLó ONTINYENT BENIGáNIM Menors
359 JUAN SANCHIS, SERGIO Veterà B masc INDEPENDIENTE BENIGàNIM 15km
66 KESTERNICH, MANFRED Veterà D masc XERACO CAMPERS XERACO 15km
1284 LAMIRAN, HECTOR Sènior masc CONCABEZATEAM VALENCIA 7km
1093 LERMA, CLARA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
1161 LERMA BULEO, JUDIT MARCOS Sènior masc CRESPO RUNNERS SUECA 7km
1020 LINARES, DUNIA Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA XERACO 7km
1008 LINARES FERRER, EVA Sènior fem C.C. XERACO XERACO 7km
1010 LINARES FERRER, IRINA Sènior fem C.C. XERACO XERAXO 7km
1009 LINARES TARRAZONA, TOMAS Veterà masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
1269 LLACER ANDRéS, FERNANDO Sènior masc LA CARENA LA FONT DE’N CARROS 7km
1142 LLARIO, IRENE Sènior fem G.E. LA CARENA ALBAIDA 7km
1045 LLEDÓ DIAZ, DIEGO Sènior masc C.A. SAFOR TEIKA MANUEL 7km
431 LLETI CASTELLO, ALEJANDRO Veterà A masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
1321 LLIDO COTS, VICENTE Veterà masc C.D. L'ESPENTA GANDIA 7km
1044 LLINARES TALENS, ALFREDO Veterà masc C.E. XAFAXARCOS POLINYA DE XUQUER 46688 7km
1055 LLOPIS COSTA, NATALIA Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
418 LLOPIS HERVáS, FERNANDO Veterà B masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
18 LLOPIS IBIZA, JUAN SALVADOR Veterà D masc C.D. L’ESPENTA OLIVA 15km
1286 LLOPIS PASCUAL, NEUS Veterà fem SANTJORUNNERS GAVARDA 7km
171 LLORCA FALCO, PATRICIA Veterà A fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
232 LLORENS BORREDA, INES Veterà A fem TORTUGUES COIXES BENIGANIM 15km
92 LLORENS MONTAñéS, VICENTE Veterà D masc RUN ADDICTION CASTELLON CASTELLóN DE LA PLANA 15km
1049 LLORENS ROIG, ALBERTO Veterà masc INDEPENDIENTE CARCAIXENT 7km
991 LLORET LENA, CARLOS Veterà A masc C.C. XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 60' (rt 4' km)
297 LOPEZ, EDU Veterà B masc INDEPENDIENTE BARCELONA 15km
113 LóPEZ ALòS, ÀLVAR Veterà C masc C.A. L'ALCÚDIA L'ALCúDIA 15km
1027 LOPEZ GALIANO, ADRIAN Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
1061 LóPEZ JUAN, LEOPOLDO Veterà masc INDEPENDIENTE SUECA 7km
LOPEZ LLORET, BIEL Pre-Benjamí masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
475 LOPEZ MOLLA, EMILIO Veterà B masc SANTJORUNNERS SANT JOANET 15km
1016 LOPEZ MORENO, SANDRA Veterà fem NOSOTRAS DEPORTISTAS VALENCIA 7km
163 LOPEZ PALOMO, JAVIER Veterà B masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
1238 LóPEZ SáNCHEZ, ANA BELEN Veterà fem C.A. XERESA XERESA 7km
1239 LóPEZ VALVERDE, FRANCISCO Veterà masc INDEPENDIENTE ALICANTE 7km
380 LORENTE MOCHOLí, JORGE Veterà B masc GR REAL DE GANDIA GANDIA 15km
291 LORENTE RIUS, PAULA Veterà B fem JUNTAS ES MEJOR ALDAIA 15km
1087 LOZANO ALóS, LUCíA Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS GANDIA 7km
1181 LOZANO LOPEZ, BEA Veterà fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1031 LUIS MILLET, JAVIER Sènior masc INDEPENDIENTE MELIANA 7km
1189 LUQUE DOMíNGUEZ, PATXI Veterà masc C.E. DORSAL 19 PEGO LA FONT DE ENCARROS 7km
1188 LUQUE GALIANO, PABLO Sènior masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
1014 MAGRANER, CARMEN Sènior fem REDOLAT TEAM XERACO 7km
470 MAGRANER GIMENO, JOSEP Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
210 MAGRANER ROSA, ALEXIS Veterà B masc ATLETISME RANTELLES ALMUSAFES ALMUSAFES 15km
1250 MALONDA GARCIA, AINHOA Veterà fem C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
1249 MAÑEZ RODRIGUEZ, PEPE Veterà masc COBARDE'S TEAM SUECA 7km
353 MAÑÓ FERRI, ALBERTO Veterà A masc C.C. EL GARBÍ PLAYA DE GANDíA 15km
394 MAñó FERRI, SERGIO Veterà A masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 15km
1315 MAÑÓ SALORT, MARIA Sènior fem C.C. XERACO 7km
1112 MAÑÓ SIGALAT, JAVIER Veterà masc C.C. EL GARBÍ BENIRREDRA 7km
295 MARCILLA ESCRIBANO, ALMUDENA Veterà A fem PATERNA RUNNERS VALENCIA 15km
1222 MARCO TERRAES, MARIA Sènior fem C. TRIATLÓ CULLERA OLIVA 7km
118 MARI FUNES, LORENZO Veterà A masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
1118 MARí PéREZ, SANDRA Sènior fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 7km
MARíN TAMARIT, FRANCESC Aleví masc ATLETISME SUECA SUECA Menors
1094 MARQUES MONTILLA, JAVIER Veterà masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE XERACO 7km
1201 MARRAHI, SALVA Sènior masc INDEPENDIENTE MONTAVERNER 7km
61 MARTí BERMúDEZ, JUAN JOSE Veterà C masc C.A. XERESA XERESA 15km
68 MARTI CLIMENT, HECTOR Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
468 MARTI GOMEZ, LYDIA Veterà A fem C.C. XERACO XERACO 15km
1259 MARTí GONZáLEZ, JOSE Veterà masc INDEPENDIENTE CORBERA 7km
1258 MARTí MALONDA, ADRIA Sènior masc LA RABOSSA CORBERA 7km
267 MARTI MOSCARDO, LAURA Sènior fem INDEPENDIENTE BELGIDA 15km
87 MARTI PELLICER, JORDI Veterà A masc C.C. EL GARBÍ GRAU DE GANDIA 15km
1111 MARTí TODó, MANEL Veterà masc INDEPENDIENTE ROSSELL 7km
1078 MARTÍ TORRES, SERGI Veterà masc C. DATILERA TEAM GATA DE GORGOS 7km
1029 MARTIN ORTIZ, PATRICIA Sènior fem INDEPENDIENTE LA PLAYA PUEBLA DE FARNALS 7km
1172 MARTÍNEZ, LUCIA Veterà fem INDEPENDIENTE REAL DE GANDIA 7km
34 MARTINEZ ALBENDEA, DAVID Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
401 MARTíNEZ CANO, MARI CARMEN Veterà B fem C.A. CORRELIANA LA POBLA DE VALLBONA 15km
91 MARTíNEZ CASTELLó, ENRIQUE Veterà C masc INDEPENDIENTE CANALS 15km
30 MARTíNEZ COLOMINA, QUIQUE Veterà B masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 15km
82 MARTINEZ DE COSSIO, GUILLEM Veterà C masc C.A. EL FARO L ALFÁS DEL PÍ VALENCIA 15km
MARTINEZ ESTEVES, JOAN Aleví masc CD. XERSCO XERACO Menors
142 MARTíNEZ FERNáNDEZ, JUAN Veterà A masc INDEPENDIENTE ALAQUáS 15km
1123 MARTíNEZ FERRAIRó, PABLO Sènior masc MATINERS ASMORÇADORS REAL DE GANDíA 7km
1015 MARTíNEZ LANDETE, RAFAEL Veterà masc TORRENT CORRE SILLA 7km
452 MARTINEZ LUIS, SALVA Veterà A masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1308 MARTíNEZ MORATó, MARíA JOSé Sènior fem INDEPENDIENTE OLIVA 7km
333 MARTINEZ PARRA, ANTONIO Veterà C masc C.C. CAMALLAES ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
72 MARTINEZ PERICAS, FRANCISCO Veterà A masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
MARTINEZ SALOM, ENZO Pre-Benjamí masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
MARTINEZ SALOM, IRENE Piponets fem INDEPENDIENTE XERACO Menors
MARTINEZ TORMOS, JOEL Cadet masc CA. SUECA SUECA Menors
94 MARTORELL BERNABEU, LUCIA Sènior fem INDEPENDIENTE BENEIXIDA 15km
1038 MARTORELL MATOSES, ANGELA Veterà fem SUTRAIL SUECA 7km
117 MäRZ, TINO Veterà B masc INDEPENDIENTE BURGKUNSTADT 15km
392 MASANET SANCHO, ANTONIO Veterà C masc C.A. CAMETES PEDREGUER 15km
70 MASCARELL, HECTOR Veterà A masc G.E. ELS LLOPS VILLALONGA VILLALONGA 15km
1215 MASCARELL JUSTE, JOAN BAPTISTA Sènior masc CLOCKWORK RUNNING ALBALAT DE LA RIBERA 7km
7 MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO Veterà B masc REAL DE GANDIA C.F. EL REAL DE GANDIA 15km
1245 MASIULYTE, HENRIKA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1328 MATEU, JUAN CARLOS Sènior masc INDEPENDIENTE ALBERIC 7km
1134 MATíAS PEIRó, GUILLEM Sènior masc INDEPENDIENTE BELLREGUARD 7km
405 MATOSES PALACIOS, ALFREDO Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
325 MAYORAL EUSEBIO, ALBERTO Veterà A masc INDEPENDIENTE MADRID 15km
1193 MENGUAL TALON, MARTA Sènior fem INDEPENDIENTE OLIVA 7km
469 MERINO VIDAL, SILVIA Veterà A fem INDEPENDIENTE SUECA 15km
199 MIGUEL XAIXO, VANESSA Veterà B fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
154 MIHAYLOV BARBOV, RADIL Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GRAO DE GANDIA 15km
185 MILLAN ALONSO, RAUL Veterà A masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE MASSAMAGRELL 15km
1012 MILLáN CANO, PACO Veterà masc C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 7km
1053 MILLET GARCíA, ANDRéS Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
81 MILVAQUES, JAVITO Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
278 MILVAQUES, ALMA Veterà C fem INDEPENDIENTE GANDIA 15km
MILVAQUES GARCíA, ISAAC Pre-Benjamí masc CLUB CóRRER XERACO XERACO Menors
77 MILVAQUES BATALLER, QUINO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA VILLALONGA 15km
998 MILVAQUES CASTELLO, JOSE LUIS Veterà A masc C.C. XERACO XERACO 15km PRACTIC Sub 1h20' (rt 5'20 km)
MILVAQUES GARCIA, BORJA Benjamí masc CLUB CóRRER XERACO XERACO Menors
46 MINUESA SALAMERO, RICARDO Veterà C masc NTGAS SPORTS TEAM DAIMUS 15km
1223 MIñANA MARTíNEZ, JAVIER Sènior masc INDEPENDIENTE GANDIA 7km
338 MIRALLES LLORET, VíCTOR Veterà A masc INDEPENDIENTE PEGO 15km
283 MOCANU, GABRIEL Veterà C masc CLíNICA ALEJANDRO SANZ BENIFAIO 15km
244 MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA VALENCIA 15km
412 MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER Veterà B masc ONDARA TRI-ESPORT ELS POBLETS 15km
MOLINA GUEROLA, GONZALO Piponets masc INDEPENDIENTE VALENCIA Menors
337 MOLINA MANUEL, DAVID Veterà A masc THE KENYAN URBAN WAY BENETUSSER 15km
1324 MOLINA MARTINEZ, REYES Sènior fem C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 7km
121 MOLINA RICO, SANTIAGO JESUS Veterà B masc LA FOIA .COM ONIL ONIL 15km
485 MOLINES CARDONA, KIKO Veterà B masc C.A. GINESTAR BENISSA BENISSA 15km
28 MOLL MORELL, JAUME Sènior masc C.A. LLEBEIG XÀBIA PEGO 15km
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEX Pre-Benjamí masc C.E. RABOSES RAFELCOFER RAFELCOFER Menors
105 MOMPÓ AMAT, INÉS Sènior fem INDEPENDIENTE ALCàNTERA DE XúQUER 15km
48 MOMPó SERRA, VICENT Veterà D masc INDEPENDIENTE BENEIXIDA 15km
272 MONCHO AUSINA, FRANCESC Veterà A masc C.A. BÈRNIA XALO 15km
206 MONCHO PERIS, MARGA Veterà B fem C.A. ONDARA ELS POBLETS 15km
169 MONERRIS MORANT, DAVID Veterà C masc INDEPENDIENTE GUARDAMAR DE LA SAFOR 15km
277 MONFORT MULET, VICENT Veterà A masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
MONSERRAT FUENTES, LAIA Piponets fem INDEPENDIENTE LA XARA Menors
38 MONSERRAT ROIG, ALEJO Veterà A masc C.A. LA XARA LA XARA 15km
419 MONTAGUD, ERNEST Veterà D masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
222 MONTALVO ITAS, PATRY LORENA Veterà B fem MANUFACTURAS CEILAN VALENCIA 15km
MONTBLANCH MASCARELL, BRIAN Benjamí masc INDEPENDIENTE GANDIA Menors
74 MONTEAGUDO NAVARRO, VICENTE Veterà B masc C.A. PAIPORTA PAIPORTA 15km
203 MONTEALEGRE MENOR, ANA Veterà B fem C.A. ONDARA ONDARA 15km
1267 MONTES GARCIA, MARI TERE Sènior fem C. TRIATLÓ GANDIA BENIARJO 7km
1312 MORA CASTRO, CARLOS Sènior masc INDEPENDIENTE CIUDAD REAL 7km
400 MORA SAN ESTEBAN, FRANCISCO Veterà B masc C.A. CORRELIANA LA POBLA DE VALLBONA 15km
1276 MORA TARAZONA, FERNANDO Sènior masc CONCABEZA TEAM PAIPORTA 7km
255 MORANT JUST, GERARDO Veterà B masc C.C. EL GARBÍ LA FONT D'EN CARRÒS 15km
433 MORANT ZACARÉS, JUAN ALBERTO Veterà C masc TRANSLEVANTE 15km
1179 MORANT ZARAGOZá, MARíA LUISA Veterà fem LA PICAETA SILLA 7km
299 MORENO, SERGIO Veterà D masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
298 MORENO, VALERIA Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA GANDíA 15km
379 MORENO GUTIéRREZ, JUANJO Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
1113 MORENO ORTEGA, SANDRA Sènior fem SERRANO CLUB ATLETISMO PATERNA 7km
49 MORENO SAEZ, JOSE Veterà A masc INDEPENDIENTE LA ALCUDIA 15km
365 MORERA ORTELLS, MIQUEL Veterà A masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
429 MORILLA TORRENTI, FELIX MIGUEL Veterà C masc CE TRENKACAMES SEDAVI VALENCIA 15km
1155 MORILLO BENAVENT, DAVID Sènior masc SPARTA BENIGANIM 7km
53 MORILLO RADA, JOSE MANUEL Veterà C masc INDEPENDIENTE CARCAIXENT 15km
205 MORMENEO BELTRAN, MARTA Veterà B fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
1228 MOSCARDO FORNES, JOAN Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ LA LLOSA DE RANES 7km
1023 MOTA RAMÍREZ, AMPARO Veterà fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1013 MOYA ALMAZAN, DAVID Veterà masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
1017 MOYA CONTRERAS, CRISTINA Sènior fem C.A. PUBLIDOM GANDIA 7km
65 MUñOZ HINOJO, JAVIER Veterà C masc SERRANO CLUB ATLETISMO VALENCIA 15km
1032 MUñOZ LOPEZ, ALEJANDRA Sènior fem INDEPENDIENTE MELIANA 7km
39 MUñOZ MARTINEZ, EMILIANO Veterà D masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
484 MUñOZ PéREZ, SERGIO Sènior masc INDEPENDENT GANDIA 15km
1216 MUñOZ TERRERO, VALDEMAR Sènior masc UD BENIOPA GANDIA 7km
296 MUñOZ VICEDO, ALEJANDRO Veterà C masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 15km
1165 MURCIA CERDá, RAFAEL Veterà masc KIKE MORET RUNNING ALCORA 7km
122 MURCIA LOPEZ, FRANCISCO Veterà C masc C.A. SAN VICENTE SAN VICENT DEL RASPEIG 15km
1166 MURCIA LOZANO, LAURA Veterà fem KIKE MORET RUNNING ONDA 7km
329 MURCIA LOZANO, ADRIAN Veterà A masc C.E. L'ALCORA ALCORA 15km
1170 MURILLO CLEMENTE, SUSANA Veterà fem C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA L'ALCUDIA 7km
1067 NACHER ORTIZ, JOAN Sènior masc INDEPENDIENTE CULLERA 7km
NADAL APARISI, XAVI Pre-Benjamí masc CLUB PILOTA XERACO XERACO Menors
108 NADAL CORRAL, JAVIER Veterà B masc C. PILOTA XERACO XERACO 15km
406 NADAL GARCIA, DAVID Veterà C masc INDEPENDIENTE POLINYA D XUQUER 15km
294 NADAL NAVARRO, DAVID Veterà A masc C. NATACIÓ VILAFRANCA GANDIA 15km
1154 NADAL TOMáS, ABEL Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
178 NARBONA MANCEBO, JORGE Veterà B masc C.A. CULLERA CULLERA 15km
310 NAVALON APARICIO, DAVID Veterà B masc AJOS XÀTIVA LLOSA DE RANES 15km
85 NAVALóN CARPENA, SERGIO Veterà C masc C.A. CULLERA CULLERA 15km
1018 NAVARRETE HERRERO, NAGORE Sènior fem C.A. PUBLIDOM GANDIA 7km
63 NAVARRO MARTINEZ, CONSTANTINO Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO OLIVA 15km
1273 NAVARRO MIñANA, SILVIA Veterà fem INDEPENDIENTE BELLREGUARD 7km
384 NAVARRO SALVà, MERCE Veterà A fem C.C. CAMALLAES L´ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
219 NAVARRO TORDERA, NOELIA Sènior fem INDEPENDIENTE ANNAUIR 15km
1205 NAVARRO TORRES, FRANCISCO Sènior masc INDEPENDIENTE ALZIRA 7km
246 NAVE FLUXA, XELO Veterà B fem GINESTAR ATLETISME BENISSA BENISSA 15km
1220 OLIVARES SANZ, PABLO Sènior masc LAS COLINAS REAL DE GANDIA 7km
1075 OLIVERT FERRANDO, MANUEL Veterà masc TEAM DAKAR MULTI SPORT SUECA 7km
233 OLTRA MAHIQUES, RUBEN Veterà A masc BENIGàNIM TRAIL BENIGANIM 15km
1281 ORDIñANA FERRI, JOSE Veterà masc INDEPENDIENTE GENOVéS 7km
1028 ORTIZ REQUENA, ADRIAN Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ CANALS 7km
367 ORTOLA, CARLOS Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
375 ORTOLá PONS, SUSANA Veterà B fem C. DÉNIA CORRE ORBA 15km
170 ORTOLA RENART, PATRICIA Veterà A fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
1101 ORTS CLIMENT, ÀNGELA Sènior fem INDEPENDIENTE SALEM 7km
231 OVIEDO BERNIA, HECTOR Veterà A masc CANVI CROSSFIT ALZIRA 15km
1304 PAJARóN MORERA, DANIEL Sènior masc C.A. GANDIA ALPESA ALQUERIA DE LA CONDESA 7km
263 PALLAS DONET, CARME Veterà B fem C.C. EL GARBÍ BARX 15km
1098 PALOMARES FAYOS, ANGEL Sènior masc INDEPENDIENTE SIMAT 7km
1069 PALOMARES GóMEZ, JESúS Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1097 PALOMARES MORA, VICENT Sènior masc C.C. LA LLEBRE SIMAT DE LA VALLDIGNA 7km
1255 PALOMERA SVENSSON, GABRIEL Sènior masc SERRANO CLUB ATLETISMO PEñALBA 7km
436 PALOMERA SVENSSON, SAMUEL Veterà A masc SERRANO CLUB ATLETISMO PEñALBA (CASTELLóN) 15km
PANIAGUA, LUCA Benjamí masc INDEPENDIENTE XERACO Menors
288 PARDO PRATS, MANOLO Veterà B masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
248 PARRA GRACIÁ, MARIA GRACIA Veterà D fem C.A. CAUDETE "ANTONIO AMOROS" CAUDETE 15km
1084 PASCUAL RUIZ, FRANCIS Veterà fem INDEPENDIENTE GRAU DE GANDIA 7km
1125 PASCUAL COLOMER, CARLOS Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA GRAU DE GANDIA 7km
1252 PASCUAL COLOMER, VICENT Veterà masc C.C. EL GARBÍ GRAU DE GANDIA 7km
316 PASTOR ALEMANY, MARINA Veterà A fem INDEPENDIENTE PEGO 15km
PASTOR CANET, SERGI Benjamí masc INDEPENDIENTE LLOCNOU D' EN FENOLLET Menors
1110 PASTOR CANET, GUILLEM Sènior masc C.A. XÀTIVA LLOCNOU D' EN FENOLLET 7km
1060 PASTOR FRANCES, VICENTE Veterà masc INDEPENDIENTE GANDíA 7km
PASTOR REIG, ADRIAN Pre-Benjamí masc C.A. SAFOR TEIKA GANDíA Menors
148 PATON GASSO, JUAN Veterà A masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
280 PEDRO PEDROS, FRANCISCO Veterà B masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
378 PEDRÓS MONFORT, PEPE Veterà C masc C.A. GATA GATA DE GORGOS 15km
1043 PEDRóS SALA, ANTONI Veterà masc FUIG QUE ET XAFE FAVARA 7km
1178 PEIRO CHAVELI, JOSE Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1234 PEIRó FERRER, GUILLERMO Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDíA 7km
386 PEIRó GOMAR, ALBERTO Veterà A masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
62 PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDíA 15km
1203 PEIRO HUESO, OLIVIA Veterà fem C.C. CAMALLAES BENIFLA 7km
1086 PEIRó SERRA, JORGE Sènior masc COLEGIO LAS COLINAS GANDIA 7km
162 PEIRó VICIANO, ROSA Mª Veterà B fem CORRER A GUST BELLREGUARD BELLREGUARD 15km
64 PELLICER JVIER, MANUEL Veterà B masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
192 PELLICER LLOPIS, XIMO Veterà B masc MUR I CASTELL PALMA DE GANDIA 15km
462 PELLICER LLOPIS, MIQUEL Veterà B masc C.A. GANDIA ALPESA BELLREGUARD 15km
1131 PENADES GONZáLEZ, NEREA Sènior fem INDEPENDIENTE ALQUERIA DE LA COMTESSA 7km
215 PERALES PERELLó, SUNI Veterà C fem C.A. SAFOR TEIKA DAIMUS 15km
269 PERELLó TALENS, MóNICA Veterà B fem C.A. CENTCAMES DéNIA 15km
459 PERELLO TORRENS, ROBERTO Veterà B masc PINYO FIJO OLIVA 15km
1333 PEREPéREZ ESCRIHUELA, PAULA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
251 PEREZ ARACIL, ABEL Veterà B masc C.A. ALCOY TIBI 15km
1143 PÉREZ BIXQUERT, CARLES Sènior masc C.A. FAVARA FAVARA 7km
1185 PéREZ ESCRIVA, TONI Veterà masc INDEPENDIENTE SUECA 7km
268 PéREZ ESTRUCH, IVáN Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 15km
393 PEREZ FRANCES, PABLO Veterà A masc C.A. RICKYSPORTEAM ALZIRA ALZIRA 15km
362 PéREZ GARCíA, JORGE Veterà A masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
363 PéREZ GARCíA, HéCTOR Veterà A masc INDEPENDIENTE SUECA 15km
1204 PEREZ GARCIA, VICENTE Veterà masc INDEPENDIENTE VALENCIA 7km
285 PÉREZ JORDÀ, CARLOS Veterà B masc C.A. FAVARA FAVARA 15km
408 PEREZ JORDA, SILVIA Veterà B fem C.A. CULLERA CULLERA 15km
426 PéREZ JORDà, RAQUEL Veterà A fem C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 15km
PéREZ MERINO, MARTINA Piponets fem INDEPENDIENTE SUECA Menors
56 PéREZ RAMóN, JUANON Veterà D masc C.C. TOS PELAT ATBALAT DES TARONGERS 15km
88 PéREZ REIG, QUICO Veterà C masc CEM LES LLEBRES MURO GAIANES 15km
PéREZ REIG, AARON Pre-Benjamí masc INDEPENDIENTE GANDíA Menors
1288 PéREZ REIG, DAVID Sènior masc C.E. QUATRE GATS ROTOVA ROTOVA 7km
321 PEREZ VICENT, PITER Veterà C masc KM3 XATIVA XATIVA 15km
312 PIERA BORDES, MARTA Veterà A fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
1002 PIERA FERRER, BATISTE Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 7km
132 PIñA SIGNES, DAVID Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
1090 PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL Veterà masc C.C. XERACO XERACO 7km
1089 PIÑERO TORRES, PAULA Sènior fem C.C. XERACO XERACO 7km
195 PIQUERAS QUILES, JOSE Veterà C masc INDEPENDIENTE CORBERA 15km
1296 PLA CHORDI, LORENA Veterà fem INDEPENDIENTE VILLANUEVA DE CASTELLóN 7km
179 PLA FEMENIA, KIKE Veterà A masc CASTELLOPLA GANDIA 15km
145 PLA GARCIA, JAVIER Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
1310 PLA JUST, MARCOS Sènior masc INDEPENDENT ALZIRA 7km
391 PLA MARTíNEZ, PAU Veterà B masc C.A. XERESA XERESA 15km
305 PLA RUBIO, IVAN Veterà A masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
1268 PLA TARIN, VICENTE Sènior masc INDEPENDIENTE XERESA 7km
402 PLANES MARTíNEZ, JORDI Veterà A masc C.A. TECNOESPORT TEAM DAIMúS 15km
200 POBLADOR ADAM, JOSE JOAQUIN Veterà B masc C.A. TORTUGA ALGEMESI ALGEMESI 15km
257 POMAR LANZUELA, DOMINGO Veterà D masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
1279 PONCE, CARLOS Sènior masc INDEPENDIENTE RAFELGUARAF 7km
1289 PONS ARROYO, XIMO Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
47 PONS DONAT, RAUL Veterà B masc REAL DE GANDIA C.F. REAL DE GANDIA 15km
1231 PONS LLISO, SERGIO Sènior masc C.E. LA PORTE FRESCA LLOMBAI 7km
260 PONS LORENTE, JOAN Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
252 PONS MOLL, PATRICIA Veterà B fem C.C. XERACO XERACO 15km
1283 PONS NAVARRO, VICENTE Veterà masc C.A. CARCAIXENT CARCAIXENT 7km
289 PONT CHáFER, FELIX Veterà B masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE GANDIA 15km
PONT FAUS, OLIMPIA Pre-Benjamí fem INDEPENDENT GANDIA Menors
PONT FAUS, ABRIL Pre-Benjamí fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA Menors
355 POQUET BAñULS, TERESA Veterà B fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
147 PREUS SALES, ALFREDO Veterà D masc C.A. CORBERA CORBERA 15km
373 PUCHALT MOCHOLI, TOMáS Veterà C masc NLTT VALENCIA 15km
155 PUCHE BAÑON, RAUL Veterà B masc C.A. CAUDETE "ANTONIO AMOROS" CAUDETE 15km
309 PUIG ESTRUCH, ALICIA Veterà C fem C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
19 PUIG LARROSA, JUAN Veterà C masc ONDARA TRI-ESPORT BENIDOLEIG 15km
209 QUINQUER AGUT, JORDI Veterà D masc ANTONIO AMOROS CAUDETE CAUDETE 15km
1293 RAJA MORANT, JORDI Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
RAJA SANCHEZ, CHLOE Pre-Benjamí fem INDEPENDIENTE XERACO Menors
186 RAZYN, ABDELALI Veterà A masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE XERACO 15km
1117 REBAGLIATO FáBREGA, JORDI Veterà masc INDEPENDIENTE ALQUERIA DE AZNAR 7km
57 RECHE UJAQUE, FRANCISCO Veterà C masc C.A. BENIDORM BENIDORM 15km
60 REDONDO CASTILLO, ALFONSO Veterà B masc C.A. SAFOR TEIKA ALMUSSAFES 15km
1153 REIG GREGORI, ANAïS Veterà fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
93 REIG FAYOS, PILAR Veterà A fem INDEPENDIENTE CARCAIXENT 15km
1071 RIBADA, IVAN Veterà masc INDEPENDIENTE PLATJA DE DAIMÚS 7km
1149 RIBES BADIA, VICENT Sènior masc CRESPO RUNNERS CORBERA 7km
1282 RIBES GARRIGUES, PEPE Sènior masc INDEPENDIENTE ALBALAT DE LA RIBERA 7km
1116 RIBES MATEO, UNAI Sènior masc ELS MATINERS ASMORÇAORS ALMOINES 7km
3 RIOS PEREZ, CELIA Veterà A fem C.C. XERACO VALENCIA 15km
1271 RIOS RUIZ, VICTOR JOSE Veterà masc LA RABOSSA ALZIRA 7km
432 RODRIGUES, MARISA Veterà B fem INDEPENDIENTE ANDORRA 15km
1146 RODRIGUEZ GONZALEZ, ARANCHA Veterà fem INDEPENDIENTE GRAO DE GANDíA 7km
26 RODRIGUEZ HIDALGO, PAU Veterà B masc INDEPENDIENTE CóRDOBA 15km
1287 RODRIGUEZ RUIZ, OSCAR Veterà masc CECA GAVARDA 7km
RODRIGUEZ SEBASTIA, JOSEP Cadet masc INDEPENDENT XERACO Menors
RODRíGUEZ SUáREZ, SIMóN Piponets masc INDEPENDIENTE CóRDOBA Menors
1164 RODRIGUEZ TORRES, JOSE Veterà masc C.C. XERACO XERACO 7km
1163 RODRIGUEZ TORRES, ANDREI Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
1127 RODRÍGUEZ VALDERRAMA, JOSE Veterà masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 7km
138 RODRíGUEZ ZAMORA, ÓSCAR Veterà B masc HELLOWINNERS CARCAIXENT 15km
109 ROIG FERRER, ELISEO Veterà C masc C.C. EL GARBÍ POLINYA DE XUQUER 15km
1156 ROIG PELLICER, FELIPE Veterà masc GR REAL DE GANDIA ADOR 7km
287 ROMAGUERA LLISO, LUIS Veterà D masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
146 ROMAN VENTURA, ANGEL Veterà A masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
1313 ROMERO, CIBELES Sènior fem INDEPENDIENTE CULLERA 7km
157 ROMERO FERRER, PABLO Veterà B masc INDEPENDIENTE XERACO 15km
438 ROMERO I BERTó, ALFONS Veterà C masc C.A. MIRAMAR FENT CAMES MIRAMAR 15km
319 RONDA IBIZA, EMILIO Veterà A masc C. TRIATLÓ GANDIA DENIA 15km
1339 ROS LLOBELL, RAQUEL Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS GANDíA 7km
302 ROSELLó LóPEZ, ARIADNA Sènior fem INDEPENDIENTE REAL DE GANDIA 15km
347 ROWBOTTOM, AMY Veterà B fem C.A. BENIDORM RELLEU 15km
96 ROZADA ALONSO, JOSE MANUEL Veterà D masc INDEPENDIENTE CASTELLON 15km
1160 RUBIO SALOM, ANTONIO Veterà masc C.C. XERACO XERACO 7km
364 RUIZ AGUEDA, MARC Sènior masc INDEPENDIENTE GODELLA 15km
1264 RUIZ FERNáNDEZ, DAVID Sènior masc NLTT VALENCIA 7km
35 RUIZ GARRIGUES, JORGE Veterà A masc C.A. SAFOR TEIKA PLAYA DE GANDíA 15km
1186 RUIZ SANCHEZ, MANUEL Veterà masc C.A. A LES NOU GODELLA 7km
112 RUZ LUCENA, MANUEL Veterà D masc C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
1190 SAEED, RAMEZ Sènior masc C.A. GANDIA ALPESA GANDIA 7km
1236 SáEZ MARTíNEZ, FRANCISCO Veterà masc VALLE DE AYORA VALENCIA 7km
234 SALA FERRER, CARMEN Veterà C fem C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
410 SALA GONZALEZ., VICENT Veterà D masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
455 SALA MIÑANA, EMILIO Veterà B masc C.A. FAVARA FAVARA 15km
1059 SALAMIYAN MOTTAGHINEJAD, HOSSEIN Sènior masc INDEPENDIENTE DENIA 7km
446 SALAZAR FERNáNDEZ, HéCTOR Veterà A masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
1299 SALELLES MATEU, VICENT Veterà masc C. TRIATLÓ GANDIA OLIVA 7km
1198 SALES JUAN, LíDIA Veterà fem INDEPENDIENTE GRAO DE GANDíA 7km
1104 SALES MARTINEZ, JOAN BAPTISTE Sènior masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
SALINAS POROKU, SANTIAGO OLUWAFEMI Pre-Benjamí masc C. C. EL GARBí GANDíA Menors
266 SALMERON OLCINA, ADRIAN Veterà A masc C.C. XERACO ONTINYENT 15km
1064 SALVADOR SAN LUIS, RICARD Sènior masc INDEPENDIENTE XERACO 7km
141 SALVADOR SASTRE, XIMO Sènior masc INDEPENDIENTE PUZOL 15km
1135 SAN LORENZO, JAVIER Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1063 SAN LUIS FERRER, MA.CARMEN Veterà fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
125 SAN MARTIN MORANT, JOSEP Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
1183 SAN PEDRO ROSELLO, LUCIA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
370 SANCARLOS VILLAESCUSA, ALICIA Sènior fem NLTT VALENCIA 15km
350 SáNCHEZ MARTíN, SONIA Veterà B fem C.C. CAMALLAES GANDIA 15km
1152 SáNCHEZ SALES, PABLO Sènior masc INDEPENDIENTE GRAO DE GANDíA 7km
116 SANCHEZ SANCHEZ, ABILIO Veterà C masc INDEPENDIENTE BONETE 15km
1058 SANCHIS CASTELLó, JOAN Veterà masc C.C. XERACO XERACO 7km
SANCHIS GUEROLA, ALTEA Benjamí fem CLUB DE CóRRER XERACO XERACO Menors
SANCHIS GUEROLA, IRIA Pre-Benjamí fem CLUB DE CóRRER XERACO XERACO Menors
354 SANCHIS IBáñEZ, RAFA Veterà B masc INDEPENDIENTE CANALS 15km
488 SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKEL Veterà B masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ GANDIA 15km
1147 SANCHIS MENGUAL, DANIEL Veterà masc INDEPENDIENTE GRAO DE GANDíA 7km
404 SANCHIS PENADES, OCTAVIO Veterà B masc SERRANO CLUB ATLETISMO PATERNA 15km
326 SANCHO LLOPIS, CINTA Veterà A fem INDEPENDIENTE SUECA 15km
1046 SANTACATALINA FERRER, ALBA Sènior fem INDEPENDIENTE XERACO 7km
1057 SANZ CARDONA, AUSIAS Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 7km
1257 SANZ GARCIA, ALEJANDRO Sènior masc CLíNICA ALEJANDRO SANZ ALBERIC 7km
1208 SANZ I COLOMA, JAUME Veterà masc C.A. ALCOY ALCOI 7km
1240 SAPENA MOLLá, JOSé VTE Veterà masc C.A. LA MALLÁ TOT PULMÒ BARXETA 7km
239 SARRION, LLORENç Veterà A masc C.A. XÀTIVA XATIVA 15km
428 SARRION ESTEVE, SILVIA Veterà A fem C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ ENGUERA 15km
1337 SARRIóN FERRI, REBECA Sènior fem INDEPENDIENTE ENGUERA 7km
158 SAVALL CARRERO, ANA Veterà C fem C.D. L'ESPENTA OLIVA 15km
318 SEBASTIA BURGOS, CARLES Sènior masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
1219 SEGURA GARIJO, RAMON Sènior masc APRIETA Y DISPARA SUECA 7km
340 SELBY, GEMMA ANN Veterà B fem C.A. EL FARO BENIDORM 15km
396 SELFA CERVERO, OSCAR Sènior masc C. TRIATLÓ CULLERA CULLERA 15km
489 SELMA, SONIA Veterà C fem REDOLAT TEAM VALENCIA 15km
98 SENDIN HUERTA, ALBERTO Veterà B masc THE KENYAN URBAN WAY VALENCIA 15km
369 SENDRA, NANDO Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
463 SENDRA ALEMANY, VíCTOR Veterà A masc INDEPENDIENTE PEGO 15km
139 SENDRA FRANQUEZA, VICENT Veterà D masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
75 SERRANO FLORES, OSCAR Veterà B masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
474 SERRANO REDONDO, BELÉN Veterà A fem INDEPENDIENTE CIUDAD REAL 15km
182 SERVER AUSINA, JOSEP Veterà C masc C.C. EL GARBÍ BELLREGUARD 15km
78 SIERES GóMEZ, AGUSTIN Veterà B masc SERRANO CLUB ATLETISMO CULLERA 15km
371 SIFRE PONT, MARTí Veterà B masc C. DÉNIA CORRE LA XARA 15km
259 SIGNES LLINARES, VICENT Veterà A masc REAL DE GANDIA C.F. EL REAL DE GANDIA 15km
168 SIGNES TARRASO, TERESA Veterà B fem C.C. EL GARBÍ LLOCNOU DE SANT JERONI 15km
6 SIMó GIMENEZ, CARLOS Veterà A masc C.C. EL GARBÍ GANDIA 15km
473 SIMó MENGUAL, CRISTIAN Júnior masc INDEPENDIENTE XERESA 15km
84 SISCAR BAY, CARLOS Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
134 SOLANES, MARCOS Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
SOLDEVILA CONSTANTINO, ÀLEX Pre-Benjamí masc C.C.XERACO GANDíA Menors
SOLDEVILA CONSTANTINO, MARC Aleví masc C.C.XERACO GANDíA Menors
1184 SOLDEVILA CORONADO, ALEJANDRO Sènior masc CÁRNICAS SERRANO ALCáCER 7km
1191 SOLER BARBERA, RAUL Veterà masc C.A. L'ALCUDIA L'ALCUDIA 7km
1224 SOLER LORENTE, DANIEL Veterà masc COBARDE'S TEAM SUECA 7km
1303 SOLER PéREZ, JAVIER Veterà masc SANTJORUNERS POBLA LLARGA 7km
213 SOLER SALA, JUANRA Veterà C masc C.A. LA VALLDIGNA FAVARA 15km
1295 SORIANO VIDAL, DAVID Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ L’OLLERíA 7km
1004 SUAREZ OGANDO, SALETA Veterà fem INDEPENDIENTE CóRDOBA 7km
307 SUAY PéREZ, JORGE Veterà C masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
306 SUAY TARRAZONA, DANIEL Júnior masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
1207 SYDORKO, MARIA Sènior fem INDEPENDIENTE PICASSENT 7km
328 TABASCO MARCH, VÍCTOR Veterà A masc A TOTA CANYA ALMÀSSERA 15km
95 TALAYERO PARICIO, JAVIER Veterà C masc INDEPENDIENTE VALENCIA 15km
207 TAMARIT DASI, JOSé VICENTE Veterà C masc C.M. LES RABOSES RIOLA 15km
24 TAMARIT SERESOLA, RAUL Veterà B masc C.E. DORSAL 19 PEGO PEGO 15km
1173 TAMAYO PLAZA, ELSA Veterà fem C.D. L'ESPENTA LA FONT D`EN CARROS 7km
411 TARRASó BOIGUES, MARTA Veterà A fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
4 TARRASO ROCA, JOSE CARLOS Veterà C masc INDEPENDIENTE NAVARRES 15km
156 TAUBE, WOLFGANG Veterà C masc XERACO CAMPERS GERMANY 15km
73 TAYUPANTA GUAñUNA, PAOLA ALEXANDRA Veterà A fem C.A. PAIPORTA PAIPORTA 15km
196 TEMMERMAN, PETER Veterà C masc C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
471 THIERENS, ERIK Veterà D masc TAULAINS ALFAFAR 15km
1048 TOMàS DE ROSELLó, SERGI Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ MONTAVERNER 7km
228 TOMáS I MASCARELL, BERNARDO Veterà D masc INDEPENDIENTE ALZIRA 15km
460 TOMAS LARA, PAULA Veterà A fem TRI ONDARA ONDARA 15km
1096 TOMáS VIEROU, FéLIX Sènior masc SAN JOSé DE LA MONTAñA OLIVA 7km
1157 TOPOLEANU VARCAGIU, GABRIEL Sènior masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
TORMO GARCíA, ALEJANDRO Piponets masc C.CORRER XERACO XERACO Menors
382 TORMOS GOMAR, PERE Veterà D masc C.C. CAMALLAES L'ALQUERIA DE LA COMTESSA 15km
193 TORREGROSA GARCIA, MARI CARMEN Veterà C fem INDEPENDIENTE XATIVA 15km
1077 TORRES FILLOL, PERE Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1080 TORRES FILLOL, XIMO Veterà masc C.A. LA VALLDIGNA GANDIA 7km
1081 TORRES GóMEZ, MANUEL Sènior masc C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE XERACO 7km
476 TORRES GONZALEZ, PABLO Veterà C masc C.C. EL GARBÍ GANDíA 15km
160 TORRES PASTOR, MARI Veterà C fem INDEPENDIENTE CORBERA 15km
1138 TORRES PEIRó, MARTA Sènior fem COLEGIO LAS COLINAS GANDIA 7km
250 TORRES TEJADA, ESME Veterà B fem C.C. XERACO XERACO 15km
1068 TORRES VERCHER, PAU Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
482 TORTOSA, AITOR Veterà A masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ VALLADA 15km
1200 TORTOSA CHAFER, SUSANNA Veterà fem ATLETISME AGULLENT AGULLENT 7km
188 TRAVER TERUEL, GUSTAVO Veterà A masc INDEPENDIENTE ONDA 15km
1256 TRIGUEROS SIFRE, GONZALO Sènior masc INDEPENDENT ALZIRA 7km
352 TRUJILLO ORTEGA, JUAN ENRIQUE Veterà C masc AJOS XÀTIVA XATIVQ 15km
1229 TUDELA GOZALBES, ANDREA Sènior fem C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ LA LLOSA DE RANES 7km
477 TUR PALOMARES, JOAN Veterà A masc C.A. GANDIA ALPESA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
292 UREñA PALOP, XIMO Veterà B masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 15km
69 URIBE NúñEZ, ANTONIO Veterà C masc INDEPENDIENTE REINACH 15km
184 VALIENTE PORTA, CRISTINA Veterà C fem C.D. L'ESPENTA MIRAMAR 15km
174 VALLET COLUBI, CLARA Veterà B fem ALMIRUNNING CULLERA CULLERA 15km
VARóN CASTELLó, LUCíA Benjamí fem CLUB DE CóRRER XERACO XERACO Menors
VARóN CASTELLó, MARTA Benjamí fem CLUB DE CóRRER XERACO XERACO Menors
1230 VáZQUEZ FERNáNDEZ, MIGUEL Veterà masc ATLETISMO BENETúSSER BENETUSSER 7km
1035 VAZQUEZ JUAREZ, DANIEL Sènior masc INDEPENDIENTE FAVARA 7km
14 VáZQUEZ MONZó, PILI Sènior fem C.A. SAFOR TEIKA GANDIA 15km
8 VELLó BERTOMEU, JOSé EMILIO Veterà C masc C.C. EL GARBÍ XERACO 15km
270 VERCHER FONS, JUAN Veterà A masc C.A. LA VALLDIGNA BENIFAIRó DE LA VALLDIGNA 15km
1141 VERCHER RAMOS, BELEN Sènior fem CANVI CROSSFIT GANDIA 7km
346 VERDÚ BELTRAN, CINTHIA Sènior fem REAL DE GANDIA C.F. EL REAL DE GANDIA 15km
320 VERDú ESCRIVà, ÀNGEL Sènior masc C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ ALQUERIA DE LA. COMTESSA 15km
480 VERZOSA GONZALVEZ, MIGUEL ANGEL Veterà B masc CORRESENDES XERESA XERESA 15km
5 VICENT MONTANER, VICENT Veterà B masc RATATLETES ALBERIC ALBERIC 15km
1042 VICTÒRIA RODA, JOSEP Sènior masc INDEPENDIENTE FAVARA 7km
1244 VIDAGANY IBORRA, LAMBERTO Sènior masc C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ SUECA 7km
456 VIDAL, DANIEL Veterà B masc INDEPENDIENTE GANDIA 15km
187 VIDAL BATALLER, PEPE Veterà C masc C.A. GANDIA ALPESA GANDIA 15km
265 VIDAL BATALLER, DIEGO Veterà C masc C.A. GANDIA ALPESA RòTOVA 15km
286 VIDAL CANOVES, ALBERT Veterà A masc C. MUNTANYER XERACO XERACO 15km
1066 VIDAL CASTELLó, JOAN Sènior masc C.A. LA VALLDIGNA TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
1331 VIDAL GIMENO, VICENT Veterà masc CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
71 VIDAL GREGORI, ÁNGEL Veterà A masc G.E. ELS LLOPS VILLALONGA VILLALONGA 15km
1158 VIDAL MELó, SANTI Sènior masc UEC ANOIA IGUALADA 7km
1329 VIDAL MOGORT, LIDIA Sènior fem CANVI CROSSFIT TAVERNES DE LA VALLDIGNA 7km
80 VIDAL PUCHADES, NEUS Veterà A fem C. NATACIÓ VILAFRANCA SUECA 15km
175 VIDAL PUCHADES, ÀNGELS Veterà A fem C. TRIATLÓ SUECA EL PERELLó 15km
33 VIDAL QUIST, ALEX Veterà A masc INDEPENDIENTE BENIMASSOT 15km
36 VILA LLATAS, VICTOR Veterà A masc SUPERATESPORT OLIVA 15km
58 VILA NAVARRO, NADIA Sènior fem CLINICA ALEJANDRO SANZ ALBERIC 15km
1019 VILA NAVARRO, LIUBA Sènior fem CLINICA ALEJANDRO SANZ ALBERIC 7km
59 VILA TORMO, EDELMIRO Veterà C masc CLINICA ALEJANDRO SANZ ALBERIC 15km
37 VILLACAñAS FUSTER, SANTIAGO Sènior masc C.A. GANDIA ALPESA DAIMUS 15km
1182 VILLAR NIETO, SARAI Sènior fem INDEPENDIENTE GANDIA 7km
1180 VILLENA MARTíNEZ, SILVIA MARíA Veterà fem INDEPENDIENTE PILES 7km
420 VIñOLES FERRI, VORO Sènior masc COBARDE'S TEAM SUECA 15km
VITORIA GARCIA, MIREIA Benjamí fem CLUB CORRER XERACO XERACO Menors
131 WOODALL, TONY Veterà C masc C.E. DORSAL 19 PEGO MURLA 15km
1132 WU, DAVID Sènior masc INDEPENDIENTE OLIVA 7km
120 YUSOV, DIMITRI Veterà B masc INDEPENDIENTE SANTA POLA, ALICANTE 15km
149 ZADOWOZNIZ RIOS, ROMáN GERMáN Veterà B masc C.A. GANDIA ALPESA PLAYA DE GANDíA 15km
237 ZAHONERO FRANCÉS, FRANCISCO Veterà C masc INDEPENDIENTE SILLA 15km
1213 ZARAGOZA GARCIA, ARTUR Veterà masc INDEPENDIENTE SILLA 7km
1235 ZARZO ESCRICH, JULIO Veterà masc C.A. VILAMARXANT VILAMARXANT 7km
11 ZARZYCKI, KEVIN Sènior masc C. TRIATLÓ GANDIA GANDIA 15km
150 ZAYAS SANJUAN, FRANCISCO Veterà A masc C.A. LA RABOSA XERESA 15km