Inscrit@s



IV Travessia platja de Les Palmeres

   
   126 inscritos
Nombre Cat. Club Pob. Conf.
ALARCķN MEDINA, JOSE áNGEL Māster 4 masc ALCUDIA DE VEO TEAM LA ELIANA
ALEIXANDRE TORRENT, MATIES Māster 2 masc TRITONS ALBALAT ALBALAT DE LA RIBERA
ALEMANY FERRER, SANTIAGO Māster 3 masc ALGINET ALGINET
ALFARO REDONDO, SONIA Māster 1 fem CYCLONES CT ALBAL SEDAVI
AMORķS JUAN, PILAR Māster 3 fem TRAVESSERS VALENCIA
APARICIO, JULIO CéSAR Māster 3 masc INDEPENDIENTE BOADILLA DEL MONTE
ARCíS BELTRáN, FRANCISCO JAVIER Māster 3 masc TRIATLO VIALTERRA ALGEMESI ALGEMESI
ARECHAGA IRIBARNEGARAY, JAVIER Māster 3 masc 360TEAM ALBORAYA
ARGENTE CHECA, DAVID Māster 3 masc C.T, TRIBURONES VALENCIA VALENCIA
AUSINA JUAN, JAVIER Māster 3 masc TRIATLO ALGINET ALGINET
AVELLáN CANTERO, JOSE MANUEL Māster 3 masc NO ALBACETE
AVILčS GARCíA , ANTONIO Māster 4 masc S.D.CORRECAMINOS VALENCIA
BELTRáN BENNASAR, BENJAMíN Māster 3 masc CN MALILLA TORRENT
BERNALTE SORIA , JUAN Māster 2 masc CLUB PICASSENT PICASSENT
BISBAL AŅĶ, AMPARO Absolut fem SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
BORJA MARTI DE VESES, ELENA Māster 4 fem NATACION CDUPV VALENCIA
BOU BERNABEU, MIGUEL Junior masc CLUB AQUATIC LES MARINES LA NUCIA
BOULET, JENNIFER Māster 2 fem INDEPENDIENTE ALBERIC
BUENO, JUAN Māster 4 masc CN MALILLA VALENCIA
CABAŅAS LĶPEZ , DAISY Māster 1 fem C. T. ACORRECUITA VALENCIA
CARDETE ROIG, MķNICA Māster 3 fem AQUATIC CLUB GANDIA GANDIA
CARRION MATEO, SAGRARIO Māster 3 fem CN ALBACETE ALBACETE
CASTAņER BELENGUER, SALVA Māster 2 masc C.A VILAMARXANT VILAMARXANT
CASTELLOTE BEJAR, JOSE Māster 1 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
CONEJOS SANZ, ELENA Māster 4 fem C.N. MEDITERRáNEO/TRAVESSERS VALENCIA
COSO PARDOS, JOSE VICENTE Māster 4 masc TRIATLŌ VIALTERRA ALGEMESI ALGEMESI
CUENCA BUENDÍA, HÉCTOR Māster 2 masc One Two Tri VLC PATERNA
DE HARO GRADOLí, PACO Māster 5 masc CLUB NATACIĶN PATACONA CATARROJA
DIAZ VALVERDE , JAVIER Māster 2 masc CLUB NATACIķN SUECA SUECA(VALENCIA)
DOALLO GARRIDO, ANTONIO Māster 4 masc SOM PASSATGE VALENCIA
DONAT BONET, PEDRO Māster 3 masc INDEPENDIENTE ALGINET
DONATO RIPOLL, CRISTINA Māster 2 fem C.N. TRENCAONES ALZIRA ALZIRA
ESTRUCH GARCIA, ANTONIO Māster 1 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
FARGUETA BIVIĀ, MANUEL Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
FERNáNDEZ NOHALES, PEDRO Māster 2 masc NATACION CDUPV VALENCIA
FERRAGUD ADAM, MIGUEL ANGEL Māster 3 masc TRIATLO ALGEMESI ALGEMESI
FERRI COMPANY, JORGE Māster 4 masc INDEPENDIENTE XATIVA
FOS CORBERÁ, ANDREA Māster 1 masc TRIATLĶ SUECA SUECA
FOSSATI PUCHOL, FEDERICO Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
FURIO SANCHIS, CASIMIRO Māster 3 masc AQUĀTICLUB GANDIA GANDIA
GANCEDO FLORíN, MANUEL Māster 4 masc INDEPENDIENTE MADRID
GARCíA BENLLOCH, JAVIER Māster 3 masc INDEPENDIENTE TORRENT
GARCíA COBALEA, MIGUEL Māster 1 masc RESISTENTIA VALENCIA
GARCÍA MARTÍNEZ, JUAN ANTONIO Māster 3 masc CDUPV VALENCIA
GARCIA MERCADO, MANUEL Māster 1 masc CLUB NATACIķN LA VALL LA VALL D´UIXO
GEA VALDIVIA , JOSE Māster 3 masc PECECILLOS VILAMARXANT
GIRBES CANDEL, JAIME Māster 5 masc C.N. SUECA ALGEMESI
GĶMEZ MARTÍNEZ, DAVID Māster 3 masc C.N. SUECA CARLET
GONZALEZ LLORENTE, ARTURO Māster 2 masc CT CYCLONES ALBAL PERELLO
GUTIERREZ FUENTES, RUBEN Māster 3 masc F.C. FERREIRAS TALAVERA DE LA REINA
HERNÁNDEZ BRUNO, IVÁN Māster 3 masc C.T. A CORRE-CUITA VALENCIA
HIGUERAS SAZ, PEDRO Māster 2 masc TRIATLO VIALTERRA ALGEMESI ALGEMESí
IRANZO CRESPO, LAURA Māster 2 fem MOMIES GYM PISCINA DE SUECA SUECA
LLORET TOMAS, JAVIER Māster 2 masc VILA-SWIM FONDISTAS VILA-REAL
LOPEZ IBAņEZ, FRANCISCO Māster 2 masc CYCLONES CT ALBAL SEDAVI
LOPEZ PLAZA, ALEJANDRO Māster 2 masc ONETWOTRI VLC VALENCIA
LOPEZ QUEROL, JORGE Māster 3 masc SD CORRECAMINOS PAIPORTA
LUCAS CALATAYUD, ANDREA Junior fem CLUB NATACIķ GODELLA BéTERA
MAGALLO, LAURA Māster 2 fem INDEPENDOENTE ALZIRA
MANJON SERRANO , JESUS Māster 3 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
MARIN RUEDA, MELANIE Māster 1 fem CLUB NATACIķN ALBACETE BENIDORM ( ALICANTE)
MARQUÉS VELASCO, JAIME Māster 1 masc CLUB NATACIĶN TOLEDO
MARTI MARTI, RAUL Māster 2 masc C.N. SUECA CARCAIXENT
MARTIN, PEDRO JUAN MASCULINO Māster 2 masc TRITONS ALBALAT ALBALAT DE LA RIBERA
MARTíN ANķS, JAVIER Māster 4 masc NATACION CDUPV ALBORAYA
MARTINEZ DOMINGUEZ, MARIA JOSE Māster 4 fem CLUB NATACION ALMANSA ALMANSA
MARTíNEZ GARCIA, ALBERTO Māster 1 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
MARTINEZ GIL, ANGEL Māster 3 masc CLUB TRIATLON CASTELLON CASTELLON
MARTíNEZ TARAZONA, CARMELA Māster 3 fem 360TEAM ALBORAYA
MASCARELL SANZ, JOSé LUIS Māster 4 masc C. N TRENCAONES ALZIRA
MIGUEL FAYĶS, IVAN Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
MIR BUSķ, RICARDO Māster 3 masc TRAVESSERS VALENCIA
MOCHOLí MARTíN , JUAN Māster 4 masc NATACIķN CDUPV VALENCIA
MONLEķN, LUIS Māster 3 masc ROCAFORT RUNNING ROCAFORT
MONTERO RECIO, MARíA JESúS Māster 2 fem AGUAS ABIERTAS ARGANDA ARGANDA DEL REY
MORENO MARTíNEZ, MIGUEL ÁNGEL Māster 3 masc C.N.ALBACETE CHINCHILLA (ALBACETE)
MOYA ANTON, JOSE JAVIER Māster 2 masc INDEPENDIENTE ALBORAYA
MULAS, RAMON Māster 4 masc BOQUERONES PATERNA
MUņOZ, BELéN Māster 1 fem INDEPENDIENTE VALENCIA
MUņOZ VICEDO, ALEJANDRO Māster 3 masc AQUATIC CLUB GANDIA GANDIA
MURPHY , NIKKI Māster 4 fem C N VILLA DE TORRE PACHECO MURCIA
NACHER MILAN, SERGIO Māster 1 masc CLUB TRIATLķN VILLENA VILLENA
NAVAL BORRAS, DEBORA Māster 1 fem MOMIES GYM PISCINA DE SUECA ALGEMESI
NEBOT ANDRES, LAURA Māster 1 fem CLUB TRIATLON CASTELLON CASTELLON
NOVELLA PALACIOS, JUAN RAMķN Māster 2 masc VON HIPPEL-LINDAU PAIPORTA
NúņEZ GARCíA, JORGE Māster 4 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
PARDO, SANTIAGO Māster 4 masc C.D. 365 RIDER VALENCIA
PASCUAL DEL RIQUELME Y TERRER, AGUSTíN Māster 5 masc MASTER MURCIA CHURRA (MURCIA)
PASCUAL LLOSA, JOSE VTE. Māster 3 masc CLUB NATACIĶN PATACONA ALBORAYA
PASTO GINER, KIKO Māster 3 masc AQUATIC CLUB GANDIA GANDIA
PELUFO GAYA, JOSE Māster 2 masc TRIATLO ALGINET ALGINET
PéREZ JUAN, ANGELA Māster 1 fem INDEPENDIENTE ALZIRA
PEREZ RUIZ, JULIO ANTONIO Māster 3 masc TRIATLĶ VIALTERRA ALGEMESÍ ALGEMESI
PIQUER REVERT, CONCHA Māster 2 fem INDEPENDIENTE ALGEMESí
PIQUERES VIVAR, ALFRED Absolut masc CLUB NATACIķ SUECA SUECA
PONS CAŅES, GUILLEM  Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
RAMBLA BORT, MANU Māster 4 masc PECECILLOS TEAM VALENCIA
RENAU ARCE, MARIO Māster 3 masc VALENCIA MASTERS SEDAVí ALFAFAR
RENAU TAMARIT, AITANA Junior fem VALENCIA MASTERS SEDAVí ALFAFAR
REVERT FAS, SALVA Māster 2 masc AQUĀTICLUB GANDIA ALMOINES
RODRIGO SANFELIX, ENCARNA Māster 4 fem ONETWOTRIVLC VALENCIA
RODRIGUEZ CUņO, JAVIER Māster 4 masc INDEPENDIENTE PUZOL
RODRIGUEZ MARTINEZ, JOSé MARíA Māster 3 masc C.T, TRIBURONES VALENCIA CHIVA
RODRIGUEZ VARGAS, JOSE ANTONIO Māster 3 masc KM3 XĀTIVA
ROIG BRESķ, SALVA Māster 2 masc TRIATLķ VIALTERRA ALGEMESí ALGEMESí
ROS GOMEZ, JOSé MANUEL Māster 1 masc TRISAB TRIATLķN MANISES
ROSELLO LUJáN, VICENTE Māster 2 masc C.D TORREFIEL ALBORAYA
RUBINI PUIG, BORO Māster 5 masc TEAM 3FDC VALENCIA
RUBIO BALAGUER , VICENT ARTUR Māster 4 masc XUQUER ALGEMESI
SAEZ MILLAN, SALVADOR Māster 4 masc CT CICLOS PERTEGAZ VALENCIA
SALVADOR MORENO, PACO Māster 2 masc C.N. TRENCAONES ALZIRA ALZIRA
SAN FELIX JUNCOS , GABRIEL DEMIAN Māster 2 masc ACUáTICS LES MARINES DENIA
SANCHEZ GONZALEZ, MARIA Junior fem CLUB NATACIķN TURIS TURIS
SANJUAN ASES, BERNAT Māster 2 masc INDEPENDIENTE ALZIRA
SANTACREU DEBĶN, ISABEL Māster 2 fem CN MALILLA VALENCIA
SANTOJA MARTÍNEZ, JUAN VICENTE Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
SANTOJA MARTÍNEZ, DANIEL Absolut masc SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR
SEGUÍ SELFA, XAVI Junior masc NATACIĶ I ESPORTS GANDIA GANDIA
SERUSI, MARCO Māster 1 masc INDEPENDIENTE VALENCIA
SORIA GARCIA, CARMINA Māster 3 fem CLUB PICASSENT PICASSENT
TERENCIO ALEMANY, ANA Māster 5 fem ACUATICS LES MARINES DENIA
TORRES MARTí, JUAN Māster 4 masc CN XIRIVELLA VALENCIA
ULL PERUCHO, RAUL Māster 4 masc C.N. TRENCAONES ALZIRA ALZIRA
VASCONCELLOS NARANJO, MARCOS Māster 3 masc NINGUNO MADRID
VáZQUEZ GARCíA , DANIEL Māster 2 masc TRENCAONES CLUB NATACIķ ALZIRA ALZIRA
YÁŅEZ GARCÍA, ANDREA Absolut fem SALVAMENT I SOCORRISME GUADASSUAR