Inscrit@s



6 hores d'atletisme Ciutat d'Albaida.

   
   69 inscritos
Nombre Equipo Nombre Cat. Club Pob. Conf.
AGUSTIN VALLES, JOSE JAIME Masculí S.M. C.A. CAFETERIAS WILLIAM VALENCIA
ALCARAZ RUIZ, VIRGILIO Masculí AR HISPANO ALBACETE
CARBó SOLER, MANU Masculí ATLETISME BENISSODA BENISSODA
CASANOVA, NAZA Femení OCR AMICX AGULLENT
CASANOVA GANDIA, SARA Femení OCR AMICX AGULLENT
CERVELLó GIMENO, CAROLINA Femení PICASSENT CORRE PICASSENT
LLUCH BLASCO, Mª ÁNGELES Femení AVAPACE CORRE VALENCIA
MACIA MOLINA, GINES Masculí LOS MACHACA PIEDRAS ELCHE
MARTíN GALLEGO, RICARDO Masculí PEñA EL COYOTE ALCOY
MARTIN LLUCH, MAYTE Femení INDEPENDIENTE TERRASSA
MARTíNEZ IGUAL, ANTONIO Masculí CMR KIKEMORET LLIRIA
MARTíNEZ LANDETE, RAFAEL Masculí CORREBIRRAS SILLA
MIRALLES TOMÁS, JUAN SALVADOR Masculí C.A. CORREGATELL-CARRICOLA CARRICOLA
MORET HUERTA, KIKE Masculí CMR KIKEMORET PATERNA
MURCIA LOZANO, LAURA Femení CMR KIKEMORET ONDA
PASCUAL MAFE, JORDI Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
PÉREZ CÓRDOBA, FRANCISCO JAVIER Masculí CA CHINCHILLA ALBACETE
REQUENA JOVER, FCO Masculí CLUB DE MONTAñA Y ESCALADA MACHACA PIEDRAS ASPE
SANCHEZ SANTOS, IGNACIO Masculí SHURRUNNERS ELCHE
SOLER TORMO, JOAQUIN SAUL Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA ALBAIDA
TRULLENQUE GARCIA, LUIS Masculí C.D.NEVER STOP RUNNING VALENCIA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 ESPLUGUES BERENGUER, VICENT Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA ALBAIDA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 PLA TORMO, JUAN JOSÉ Masculí C.A. ATZENETA ATZENETA D'ALBAIDA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 SOLER BLASCO, EDUARDO Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA ALBAIDA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 TORMO GANDIA, CARLOS Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA ALBAIDA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 VÁZQUEZ RODRÍGUEZ, MIGUEL Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA ALBAIDA
APARTEU-SE QUE VAIG 3.0 VIDAL GUERRERO, MAURI Masculí C.A. CIUTAT D'ALBAIDA EL PALOMAR
CC EL GARBÍ RELLEUS BORDES ALBERO, JUAN CARLOS Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ RELLEUS BOU MOLIO, JESUS Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ RELLEUS MILLET GUILLEM, DAVID Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ RELLEUS MORANT SIGNES, DOMINGO Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ RELLEUS SEMPERE GARCIA, JOSÉ VICENTE Masculí C.C. EL GARBI ALBAIDA
CC EL GARBÍ RELLEUS TORRES GONZÁLEZ, PABLO Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ UELAS TEAM APARISI MUÑOZ, AIDA Femení C.C. EL GARBI VILLALONGA
CC EL GARBÍ UELAS TEAM PASCUAL COLOMER, VICENT Masculí C.C. EL GARBI GRAU DE GANDIA
CC EL GARBÍ UELAS TEAM PASCUAL MAFE, JORDI Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ UELAS TEAM TERRADES PUIG, DANI Masculí C.C. EL GARBI GANDIA
CC EL GARBÍ UELAS TEAM VELLO BERTOMEU, JOSÉ EMILIO Masculí C.C. EL GARBI XERACO
CC EL GARBÍ UELAS TEAM VILA LLATAS, VÍCTOR Masculí C.C. EL GARBI OLIVA
Ciclos Benavent Ofisport BENITEZ PASCUAL, IGNACIO Masculí CLUB TRIATLó GANDIA POTRIES
Ciclos Benavent Ofisport CAMARENA AGUD, VICENTE Masculí LA CARENA LA FONT D'EN CARRòS
Ciclos Benavent Ofisport CARBO ESTRUCH, BORJA Masculí INDEPENDENT POTRIES
Ciclos Benavent Ofisport COSO FERRER, EDGAR Masculí L'ESPENTA OLIVA ADOR
Ciclos Benavent Ofisport LLACER ANDRES, FERNANDO Masculí LA CARENA LA FONT D'EN CARRòS
Ciclos Benavent Ofisport MUñOZ VITORIA, ANDER Masculí CLUB TRIATLó GANDIA MIRAMAR
OUTSIDERS ALTABERT FERRI, AURELIO Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
OUTSIDERS COMPANY TORMO, RUBEN Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
OUTSIDERS ESPLUGUES BERENGUER, JOSE A. Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
OUTSIDERS TORMO MOLINA, SALVA Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
OUTSIDERS TORREGROSA CALBO, DAVID Masculí MURO MURO
OUTSIDERS VICENT PASTOR, VICENT Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 ALBERT TEROL, JUAN VICENTE Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 CANTO OLIVARES, JAUME Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 FERRI JUAN, LUIS Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 JORNET SOLER, TINO Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 MOLLA UREÑA, VICENTE Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
PUFF..... YA NO PUC MESS 3.0 MOLLA UREÑA, RAFAEL Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
purple team ANDRES CALAFAT, ANA Femení C.C. EL GARBI GANDIA
purple team ANDRES SERRANO, PILAR Femení C.C. EL GARBI GANDIA
purple team BOU MARTINEZ, SAGRARIO Femení C.C. EL GARBI GANDIA
purple team MARTINEZ CRUAÑES, AURORA Femení C.C. EL GARBI GANDIA
purple team PART SEGUI, ANA Femení C.C. EL GARBI GANDIA
purple team PEREZ ORENGO , SUSANA Femení C.C. EL GARBI GANDIA
SIX A PIL ARAGO TORMO, ISMA Masculí C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
SIX A PIL CLIMENT CORTES, MAURO Masculí MURO MURO
SIX A PIL DONAT MICO, ESTEFANIA Femení ONTINYENT ONTINYENT
SIX A PIL JORDA GUEROLA, ARANTXA Femení C.A. CIUTAT D´ALBAIDA ALBAIDA
SIX A PIL MOLLA CAMARAS, MAITE Femení C.A. CIUTAT D´ALBAIDA BUFALI
SIX A PIL NAVARRO MOLINA, JESUS Masculí C.A. ATZENETA ATZENETA