Clasificaciones XVII Travessia d'hivern al port de Gandia


P. Gral Dorsal Nombre Cat PCat Club T. Real T. Ofic. Ritmo Hist Dip
1 34 BENAGES SIMO, VICTOR Absoluto Masc 1 CT HURACáN VALENCIA 00:01:46 00:01:46 00:58
2 10 GUARDIOLA PEREZ, ANTONI Absoluto Masc 2 C.N. ONDARA 00:01:53 00:01:53 01:02
3 18 CUESTA GIMENEZ, CARLOS Absoluto Masc 3 C.N. NEPTUNO L'ALCUDIA 00:01:59 00:01:59 01:06
4 23 BOU BERNABEU , MIGUEL Absoluto Masc 4 CLUB ANIBE 00:02:04 00:02:04 01:08
5 62 BLASCO GARAA, MARC Absoluto Masc 5 NIE GANDIA 00:02:05 00:02:05 01:09
6 33 MORANT VARó, LYDIA Absoluto Fem 1 INDEPENDIENTE 00:02:05 00:02:05 01:09
7 38 SEGUÍ SELFA, XAVI Absoluto Masc 6 NIE GANDIA 00:02:08 00:02:08 01:11
8 55 TARRAZONA GARCIA, AARON Absoluto Masc 7 00:02:11 00:02:11 01:12
9 52 SEGUÍ MILLET, JAVIER Absoluto Masc 8 NT GAS SPORTS TEAM 00:02:13 00:02:13 01:13
10 37 MORERA MELO, AUSIAS Absoluto Masc 9 NIE GANDIA 00:02:16 00:02:16 01:15
11 12 DOMENECH , GEMA Absoluto Fem 2 NIE GANDIA 00:02:16 00:02:16 01:15
12 50 BAÑULS MORANT, MARCOS Absoluto Masc 10 INDEPENDIENTE 00:02:17 00:02:17 01:16
13 26 GOMEZ RODRIGUEZ, MAYRA Absoluto Fem 3 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:34 00:02:34 01:25
14 16 BOIX CASELLES, ALVARO Absoluto Masc 11 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:38 00:02:38 01:27
15 31 SANCRISTOBAL SIMO, LAURA Absoluto Fem 4 NIE GANDIA 00:02:38 00:02:38 01:27
16 15 CARDETE ROIG, MóNICA Absoluto Fem 5 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:41 00:02:41 01:29
17 21 OLALLA MARTíN, RAQUEL Absoluto Fem 6 SINCRO LA MURTERA 00:02:43 00:02:43 01:30
18 48 BAÑULS MORANT, JUAN ANTONIO Absoluto Masc 12 INDEPENDIENTE 00:02:45 00:02:45 01:31
19 43 REVERT FAS, SALVA Absoluto Masc 13 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:47 00:02:47 01:32
20 11 PASTOR GINER , KIKO Absoluto Masc 14 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:48 00:02:48 01:33
21 57 PASCUAL GONZALEZ, CARLOS Absoluto Masc 15 00:02:49 00:02:49 01:33
22 14 MUñOZ VICEDO, ALEJANDRO Absoluto Masc 16 AQUATIC CLUB GANDIA 00:02:52 00:02:52 01:35
23 40 ESCRIVA I MIRET, SALVA Absoluto Masc 17 INDEPENDIENTE 00:02:53 00:02:53 01:36
24 1 GREGORI BERTOMEU, JOSé RAMóN Absoluto Masc 18 CORRIOL 00:02:55 00:02:55 01:37
25 4 BLANCH RAMON , JOSE Absoluto Masc 19 C.N. SUECA 00:02:56 00:02:56 01:37
26 3 OLIVERT FERRANDO , MANOLO Absoluto Masc 20 C.N. SUECA 00:02:57 00:02:57 01:38
27 60 CANO GARCIA, JOSE RAMON Absoluto Masc 21 00:03:01 00:03:01 01:40
28 13 ARBONA OROVAY, NURIA Absoluto Fem 7 AQUATIC CLUB GANDIA 00:03:01 00:03:01 01:40
29 51 RAMIS BANULS, MIQUEL Absoluto Masc 22 AQUATIC CLUB GANDIA 00:03:03 00:03:03 01:41
30 49 RAMIS MIGUEL, MIGUEL Absoluto Masc 23 INDEPENDIENTE 00:03:06 00:03:06 01:43
31 41 ESCRIVA ROCHER, SALVA Absoluto Masc 24 INDEPENDIENTE 00:03:13 00:03:13 01:47
32 30 CEBRIAN BOU, SARA Absoluto Fem 8 NIE GANDIA 00:03:16 00:03:16 01:48
33 45 GASCON BONONAD, JOAQUIN BLAS Absoluto Masc 25 NIE GANDIA 00:03:18 00:03:18 01:50
34 56 ALMIÑANA PELLICER, CARLOS Absoluto Masc 26 00:03:18 00:03:18 01:50
35 42 GASPAR DíAZ, MARIA Absoluto Fem 9 INDEPENDIENTE 00:03:26 00:03:26 01:54
36 7 ROBLES SERRANO, PEPE Absoluto Masc 27 CORRIOL 00:03:27 00:03:27 01:55
37 17 COLLADO SERRANO, DANIEL Absoluto Masc 28 INDEPENDIENTE 00:03:28 00:03:28 01:55
38 19 MARTíNEZ AIBAR, CELIA Absoluto Fem 10 F-19 00:03:32 00:03:32 01:57
39 6 BURGUERA, FRANK Absoluto Masc 29 NIE GANDIA 00:03:39 00:03:39 02:01
40 44 CAPELLINO AVARGUES, BERNAT Absoluto Masc 30 NIE GANDIA 00:03:41 00:03:41 02:02
41 46 MUñOZ GINER, JOAN Absoluto Masc 31 NIE GANDIA 00:03:44 00:03:44 02:04
42 27 GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO Absoluto Masc 32 AQUATIC CLUB GANDIA 00:03:46 00:03:46 02:05
43 61 MORANT BARBER, MIGUEL ANTONIO Absoluto Masc 33 00:03:48 00:03:48 02:06
44 63 DONET DONET, JOSEP Absoluto Masc 34 00:03:55 00:03:55 02:10
45 64 MARTÍNEZ BURGUERA, JOSE Absoluto Masc 35 C.N. SUECA 00:03:58 00:03:58 02:12
46 28 MAS BOLUFER , DEIVID Absoluto Masc 36 TEAM DAKAR MULTI SPORT 00:04:02 00:04:02 02:14
47 36 GICQUEL, JEAN-PHILIPPE Absoluto Masc 37 NIE GANDIA 00:04:05 00:04:05 02:16
48 32 GUILLOT BORCHA, JOSE MANUEL Absoluto Masc 38 INDEPENDIENTE 00:04:21 00:04:21 02:25
49 65 POLO VILLAREJO, JOSE MARIA Absoluto Masc 39 NIE GANDIA 00:04:27 00:04:27 02:28
50 9 BOULET, JENNIFER Absoluto Fem 11 C.N. NEPTUNO L'ALCUDIA 00:04:37 00:04:37 02:33
51 24 BOU BERNABEU , LUNA Absoluto Fem 12 CLUB ANIBE 00:05:03 00:05:03 02:48
52 25 BERNABEU GISBERT , CONCEPCIóN Absoluto Fem 13 CLUB ANIBE 00:05:08 00:05:08 02:51
53 22 SANCHEZ ARAMBURO, ERICK Absoluto Masc 40 F-19 00:05:45 00:05:45 03:11
54 29 BERNABEU FAYOS, HUGO Absoluto Masc 41 NIE GANDIA 00:05:51 00:05:51 03:15
55 58 MAS ROMERO, XIMO Absoluto Masc 42 00:05:52 00:05:52 03:15
56 59 PASCUAL MAFE, JORDI Absoluto Masc 43 00:05:53 00:05:53 03:16