Classificació Masculina Clubs IV Circuit Safor Valldigna

La classificació per clubs s'obté a partir dels 6 primers integrants de cada Club, Comptabilitzaran els 11 millors resultats.

Pos Club
Xeresa
Ador
Simat
Barx
Almoines
Bellreguard
L'Alqueria
Villalonga
Oliva
Daimús
Ròtova
Beniarjo
El Real
Beniflà
Palmera
Benirredrà
Pruebas
P.total
Mejor_11
1 C.A. GANDIA 53 79 73 82 76 87 58 59 71 56 46 56 78 256 102 293 16 1525 705
2 C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 112 131 72 57 74 100 83 94 63 104 107 170 83 87 92 49 16 1478 854
3 C.A. SAFOR TEIKA 157 204 116 231 285 88 148 100 201 180 243 236 225 200 160 111 16 2885 1665
4 GR REAL DE GANDIA 996 440 478 669 261 685 419 0 336 529 332 259 384 502 362 282 15 6934 4055
5 C.D. L'ESPENTA 373 542 556 599 734 1078 929 534 462 880 561 292 478 515 320 344 16 9197 4977
6 C.A. CAMALLAES 753 439 340 423 395 856 331 789 614 482 642 506 645 685 550 1131 16 9581 5367
7 C.C. EL GARBÍ 557 647 736 653 725 654 808 583 687 582 532 503 481 516 464 443 16 9571 5961
8 C.A. ELS OLIVEROS 1066 370 774 416 1051 559 943 958 768 919 629 1138 867 635 775 861 16 12729 7573
9 ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 874 996 900 876 652 970 750 0 776 0 950 848 874 791 559 754 14 11570 8654
10 C.A. CAMETES 638 830 1132 772 850 1412 690 0 692 1048 0 0 0 669 893 0 11 9626 9626
11 C.E. DORSAL 19 PEGO 1043 0 1044 0 923 860 1490 965 812 1007 969 939 779 810 889 1213 14 13743 9996
12 NTGAS SPORTS TEAM 1080 1054 1141 843 1053 1318 1343 1107 1128 916 948 935 928 901 1567 1040 16 17302 10805
13 C.A. PUBLIDOM 1207 1295 1309 1102 1307 1581 1295 0 1194 1005 1018 879 768 1109 966 1244 15 17279 11787
14 C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 1100 948 1342 1124 1356 1306 1356 0 1338 1328 0 0 1147 1072 0 0 11 13417 13417
15 C.A. XERESA 0 1467 1628 0 2093 1136 1108 1173 1245 1557 1611 0 0 1255 1450 1426 12 17149 15056
16 BEER RUNNERS XÀBIA 1894 1610 1846 1312 1743 1546 1679 0 1565 1273 1250 1251 0 1397 0 1344 13 19710 15970
17 C. DÉNIA CORRE 572 350 660 0 906 1151 981 0 432 754 0 839 584 0 0 0 10 7229 0
18 C.A. CORREMUNDOS 0 0 861 0 0 1194 0 0 1067 973 857 1120 0 1265 857 981 9 9175 0
19 C. CÓRRER XERACO 630 881 666 1169 1168 0 867 0 0 0 1168 0 709 0 0 0 8 7258 0
20 C.A. MIRAMAR FENT CAMES 0 0 1982 0 1818 1662 1416 0 1864 1142 1058 0 0 0 0 1134 8 12076 0
21 C. TRIATLÓ CORRIOL 0 890 997 0 1027 0 1102 0 805 1056 0 550 623 0 0 0 8 7050 0
22 MANDRILADORA ALPESA 1441 1192 0 987 765 1309 0 1082 1184 0 0 941 0 0 0 0 8 8901 0
23 C.C. LA LLEBRE SIMAT 0 0 0 1209 1539 1416 1310 785 981 0 0 0 0 0 0 1180 7 8420 0
24 CAMPING PEPE 0 0 1656 0 1464 0 0 0 1880 0 0 0 1334 1090 1168 0 6 8592 0
25 C.A. DATILERA TEAM 0 2363 0 0 2796 2488 0 0 2565 0 0 0 0 1898 0 0 5 12110 0
26 C.F. REAL DE GANDIA 0 0 0 0 1484 1550 0 0 0 1520 1184 960 0 0 0 0 5 6698 0
27 C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 411 476 0 545 494 0 0 0 0 0 0 0 0 0 326 5 2252 0
28 AMOS TEAM 0 0 0 0 0 0 1486 0 1283 1291 0 0 0 1026 0 0 4 5086 0
29 C. CORRER A GUST BELLREGUARD 1286 0 0 0 0 0 1462 0 0 1250 0 0 0 0 1153 0 4 5151 0
30 C.A. GATA 0 0 0 0 0 1202 1302 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2504 0
31 C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 894 0 0 0 0 0 0 0 0 0 943 0 0 0 0 0 2 1837 0
32 C. TRIATLÓ GANDIA 0 0 1280 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1280 0