Classificació General Masculina IV Circuit de Curses Populars Safor Valldigna

La classificació absoluta s'obté sumant tants punts com la posició obtesa a cadascuna de les curses (Es descarten les 5 pitjors puntuacións)

Pos Nombre Club
Xeresa
Ador
Simat
Barx
Almoines
Bellreguard
L'Alqueria
Villalonga
Oliva
Daimús
Rótova
Beniarjo
Beniflà
Real
Palmera
Benirredrà
Pruebas
P.total
1 LAKHLIFI, NIZAR C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
2 FAYOS BATALLER, FELIPE C.A. GANDIA 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2
3 GARCIA REIG, PERE LLUIS C.A. GANDIA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3
4 LOPEZ BOLUFER, FRAN C.A. DIÀNIUM 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4
5 PéREZ SáNCHEZ, VICTOR MANUEL C.A. LA NUCIA 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 5
6 VIDAL RIBERO, JUAN C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6
7 FERRER APARISI, IVAN C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 7
8 VIDAL BATALLER, DIEGO C.A. GANDIA 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8
9 MILLáN ALONSO, RAúL C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 9
10 GOMAR TORMO, JOAN G.E. LA CARENA 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 10
11 BENITEZ PASCUAL, NATXO C.A. GANDIA 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 11
12 MAS LEYDA, JUANAN C.A. CAMETES 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 12
13 PELLICER LLOPIS, MIQUEL C.A. GANDIA 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 13
14 PLANCHA CHORRO, VICENT C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 14
15 FERRANDO GARCIA, CARLOS C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 15
16 MONTAGUT DE LAMO, DIEGO C.A. GANDIA 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 16
17 ALVAREZ BORRAS, RAMON C.A. MARATHON CREVILLENT 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 17
18 ENGUIX SANCHO, JOSé C.A. LA VALLDIGNA 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 18
19 CUENCA FERRAGUD, JORGE C.A. GANDIA 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 19
20 ESCRIHUELA BOSCH, XIMO C.A. LA VALLDIGNA 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 20
21 ZADOWOZNIZ, GERMAN C.A. GANDIA 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 21
22 COLL VIVES, JOSE LUIS GR REAL DE GANDIA 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 22
23 BLASCO TRO, ANGEL C.D. L'ESPENTA 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 23
24 MILCHOV TODOROV, TONI C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 24
25 ORTEGA GOMEZ, ANTONIO C.A. GANDIA 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 25
26 FEMENIA SANCHIS, JAVIER C.D. L'ESPENTA 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 26
27 HERNANDEZ FUSTER, RAüL INDEPENDENT 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 27
28 DONET MONTAGUT, GUSTAVO C. EXCURSIONISTA TAVERNES DE VALLDIGNA 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 28
29 MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 29
30 MORANT MARTINEZ, ANTONIO C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 30
31 PEREZ IBAÑEZ, JORGE CENTRO LÁSER ROS TEAM 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 31
32 GAVILA MIÑANA, OSCAR C.A. CAMALLAES 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 32
33 CABANILLES TORRES, JOSE C. CORRER A GUST BELLREGUARD 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 33
34 NAVARRO RAFET, JOSé MIGUEL C. DÉNIA CORRE 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 34
35 LóPEZ FERRERES, VICENT C. DÉNIA CORRE 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 35
36 MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL C. DÉNIA CORRE 36 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 36
37 LLOPIS CHELI, VICENTE ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 37 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 37
38 PEREZ PANERO, TONI C.A. CULLERA 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 38
39 REINA ARGENTE, MARC C.A. GANDIA 39 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 39
40 SIMÓ PEIRÓ, JORGE GR REAL DE GANDIA 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 40
41 VITORIA GARCÍA, JOSÉ JAVIER C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 41
42 MORáN GONZáLEZ, JORDI INDEPENDENT 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 42
43 TEMMERMAN, PETER C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 43
44 BELLVER LLOPIS, XIMO C.C. LES TORTUGUES COIXES 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 44
45 DONET DONET, JAVIER C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 45
46 GRAU ESTRUCH, OSCAR C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 46 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 46
47 BARBER PONS, ÀLEX C.A. LA VALLDIGNA 47 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 47
48 LLORET LENA, CARLOS C. CÓRRER XERACO 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 48
49 CAZALLA GARCÍA, JOSÉ VICENTE C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 49
50 BURGUERA BURGUERA, JUANJO C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 50
51 CATALA CALABUIG, JOSE C.A. ESPURNA 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 51
52 MORENO LAINEZ, JULIO NTGAS SPORTS TEAM 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 52
53 CLOQUELL JUAN, FRANCESC C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 53 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 53
54 MOMPO MIñANA, ADRIAN C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 54 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 54
55 VELLó BERTOMEU, JOSé EMILIO C.C. EL GARBÍ 55 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 55
56 SERVER COSTA, FEDE C.E. DORSAL 19 PEGO 56 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 56
57 LLIDó COTS, VICENTE C.D. L'ESPENTA 57 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 57
58 PEREZ SANCHEZ, OSCAR INDEPENDENT 58 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 58
59 FERRER BALLESTER, FERNANDO C.A. SENSE PRESSA EL VERGER 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 59
60 DE JUAN DEVESA, VICENT DENIACALYGATSPORT 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 60
61 CAUDELI LLORCA, SALVA C.A. MIRAMAR FENT CAMES 61 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 61
62 RIBES ARANDA, JOANFE C.A. CAMETES 62 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 62
63 MIRET MALONDA, ALEX C.A. GANDIA 63 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 63
64 VIDAL BATALLER, JULIO C.A. GANDIA 64 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 64
65 JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS C.A. CAMALLAES 65 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 65
66 MILLET PELLICER, ALBERTO C. CORRER A GUST BELLREGUARD 66 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 66
67 ARAUJO TUR, ANGEL POLVORILLA TEAM 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 67
68 GAVILÀ MIÑANA, JESÚS C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 68 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 68
69 MENDEZ FAUS, DANIEL INDEPENDENT 69 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 69
70 MALONDA ROSELLÓ, VICENTE C.A. CORREMUNDOS 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 70
71 GUITART CERVERA, PACO C.A. ELS OLIVEROS 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 71
72 SERRANO ESPINAR, JAVIER C.D. L'ESPENTA 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 72
73 MONTEALEGRE MENOR, FRAN C. DÉNIA CORRE 73 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 73
74 FORNALI AGULLES, RAúL C. DÉNIA CORRE 74 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 74
75 SALVA DIEGO, JAUME C.A. CAMETES 75 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 75
76 POUS MIRALLES, MANOLO C.D. L'ESPENTA 76 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 76
77 MONTERO SUAREZ, LUIS ENRIQUE C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 77 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 77
78 VITORIA LUIS, JUAN C. CÓRRER XERACO 78 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 78
79 GEA MAHIQUES, EDUARDO C.C. EL GARBÍ 79 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 79
80 BENAVENT PEIRÓ, ISIDRO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 80 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 80
81 FERRER SIGNES, JUAN GR REAL DE GANDIA 81 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 81
82 CHENG, CHRISTIAN C.A. ELS OLIVEROS 82 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 82
83 LASCOUTOUNAS, ARMAND C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 83
84 ORTEGA GARRIDO, ANTONIO C.A. GANDIA 84 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 84
85 GADEA NAVARRO, JOEL C.A. GANDIA 85 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 85
86 BUENO OQUENDO, YADIR INDEPENDENT 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 86
87 SIFRE PONT, MARTÍ C. BERNARDOS TROTTERS 87 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 87
88 SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER CALYGAT.COM 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 88
89 HERNÁNDEZ BELDA, ALEIX C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 89 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 89
90 RODRIGUEZ DOS SANTOS, JAVIER INDEPENDENT 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 90
91 PASCUAL COLOMER, VICENT C.C. EL GARBÍ 91 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 91
92 GREGORI JUST, TONI G.E. LA CARENA 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 92
93 CHINER MORERA, MANUEL C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 93 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 93
94 FERRER MORATAL, FERNANDO G.E. ELS LLOPS VILLALONGA 94 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 94
95 GARCÍA CLIMENT, JAVIER C.C. EL GARBÍ 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 95
96 DAIDAY DAYDAY, YASSIN C.A. CAMETES 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 96
97 FERRER MULET, FRANCESC C.A. GATA 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 97
98 MARTI CLEMENTE, KEVIN INDEPENDENT 98 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 98
99 MANSILLA FERRAGUD, ÁNGEL TRIUNIC 99 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 99
100 RIBES ESTRUCH, JUAN G.E. ELS LLOPS VILLALONGA 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100
101 CATALA TORREGROSA, JOSEP GINESTAR ATLETISME BENISSA 101 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 101
102 FERRER MOLIÓ, FRAN REAL DE GANDIA C.F. 102 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 102
103 MILVAQUES CASTELLO, JOSE LUIS C. CÓRRER XERACO 103 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 103
104 BLASCO, SALVADOR NTGAS SPORTS TEAM 104 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 104
105 MOYANO TUR, RAúL C.C. EL GARBÍ 105 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 105
106 GREGORI HORTELANO, GERARD C. CORRER A GUST BELLREGUARD 106 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 106
107 BOU ESCRIVA, LLUIS C.A. XERESA 107 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 107
108 PARDO SEGUI, JOAQUIM C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 108 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 108
109 ALVARADO BALAGUER, DANIEL C. CÓRRER XERACO 109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 109
110 FERNANDEZ MONTESINOS, JOSé ANTONIO C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 110 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 110
111 BONET QUILES, ESTEBAN INDEPENDENT 111 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 111
112 CLAY, TOBY INDEPENDENT 112 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 112
113 FUSTER BLANES, AUSIàS GR REAL DE GANDIA 113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 113
114 GUZMáN BAIGORRIA, JOSé ANTONIO C. TRIATLÓ GANDIA 114 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 114
115 ANGLADA ORENGO, GERMAN INDEPENDENT 115 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 115
116 ABAD ESCRIVÁ, DAVID C.A. PUBLIDOM 116 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 116
117 MORAL BENAVENT, SALVADOR NTGAS SPORTS TEAM 117 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 117
118 MANCHA BOIX, JOSEP INDEPENDENT 118 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 118
119 PELLICER LLOPIS, ENRIC C.D. L'ESPENTA 119 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 119
120 HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 120 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 120
121 MATOSES PALACIOS, ALFREDO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 121 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 121
122 GREGORI ACOSTA, VICENT C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 122 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 122
123 PIERA AMOR, AGUSTIN C.A. GANDIA 123 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 123
124 SáNCHEZ VALVERDE, RAFAEL ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 124 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 124
125 VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON C.C. LA LLEBRE ALPESA 125 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 125
126 PARDO LORENTE, ÓSCAR C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 126 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 126
127 MAHIQUES, ANTONIO C.A. XERESA 127 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 127
128 ROCHER MAYOR, VíCTOR C.D. MASKTRI 128 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 128
129 VIDAL MUñOZ, JOSE C.C. LA LLEBRE ALPESA 129 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 129
130 MARTINEZ PARRA, ANTONIO C.A. CAMALLAES 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 130
131 VOCES MOLLA, ALBERTO C.D. L'ESPENTA 131 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 131
132 PEIRO SEBASTIA, JAVIER C.C. EL GARBÍ 132 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 132
133 BENAVENT ESPASA, ALBERTO INDEPENDENT 133 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 133
134 CAMARENA PEIRó, GUILLEM C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 134 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 134
135 MANZANO ROMERO, MANOLO CAMPING PEPE 135 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 135
136 AOUSSER, MOHAMED C.A. GANDIA 136 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 136
137 ESTRUCH MIRA, TONI C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 137 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 137
138 ESCRIVá JULIá, JOSE G.E. LA CARENA 138 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 138
139 CLOQUELL SERRA, MOISéS C. CÓRRER XERACO 139 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 139
140 PICAZO AGUILERA, RICARDO INDEPENDENT 140 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 140
141 BRECO ROMERO, JESUS C.C. EL GARBÍ 141 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 141
142 LLEDO FELIS, SANTIAGO AMOS TEAM 142 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 142
143 SISCAR PASTOR, CARLOS C.E. DORSAL 19 PEGO 143 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 143
144 TORRES GONZáLEZ, PABLO C.C. EL GARBÍ 144 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 144
145 LLINARES ENGUIX, VICENT MANDRILADORA ALPESA 145 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 145
146 VALCARCEL, ALBERTO C.C. EL GARBÍ 146 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 146
147 SOLANES SANSALONI, MARCOS MANDRILADORA ALPESA 147 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 147
148 TORREGROSA MORAGUES, CARLES INDEPENDENT 148 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 148
149 ESTRUCH MASCARELL, JORDI CAL DIR ESPURNA 149 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 149
150 MURILLO LLERGO, MIGUEL ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 150 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 150
151 MORAGUES SIGNES, KIKE C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 151 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 151
152 CERVERA GREGORI, TONI C.A. ELS OLIVEROS 152 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 152
153 TORRES GóMEZ, MANUEL C. CÓRRER XERACO 153 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 153
154 SAPIñA CLAR, PAU MONDÚVER TRAIL 154 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 154
155 IBAñEZ MASCARELL, VICENTE C.A. CAMALLAES 155 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 155
156 LLACER PERIS, MANUEL INDEPENDENT 156 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 156
157 MONTAGUT DEL AMO, DANI C.A. CAMALLAES 157 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 157
158 SALORT HERNANDEZ, RAFAEL CAMPING PEPE 158 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 158
159 COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS C.D. L'ESPENTA 159 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 159
160 FUENTES MARTíNEZ, TONI CENTRO LÁSER ROS TEAM 160 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 160
161 FALQUET TORRES, TONI C.D. L'ESPENTA 161 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 161
162 MILLAN CANO, PACO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 162 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 162
163 FERRER INIESTA, IVáN C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 163 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 163
164 MILVAQUES BATALLER, QUINO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 164 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 164
165 PEIRó SALORT, VICENT C. CÓRRER XERACO 165 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 165
166 HUET LLOPIS, TINO C.A. MIRAMAR FENT CAMES 166 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 166
167 MIRANDA MONCADA, ANTONIO ESPORTS COLAU 167 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 167
168 CLOQUELL JUAN, ÒSCAR INDEPENDENT 168 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 168
169 CERVERA CAPO, FRANCISCO C.A. BENISSA 169 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 169
170 VIDAL BENAVENT, JAIME DESORIENTATS 170 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 170
171 GONZALEZ BORRAS, LOREN INDEPENDENT 171 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 171
172 FERRAGUD DONET, VICENT INDEPENDENT 172 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 172
173 MAS HERNANDEZ, LLORENÇ C.A. CORREMUNDOS 173 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 173
174 CHELET ORDINES, VICENTE CAMPING PEPE 174 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 174
175 JUAN SENDRA, JUAN CARLOS C.A. XERESA 175 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 175
176 GARCíA SERRA, TONI C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 176 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 176
177 TALENS GINER, TONI MANDRILADORA ALPESA 177 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 177
178 ALAMINOS, JOSE LUIS C.A. CORREMUNDOS 178 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 178
179 GARCIA, TONI GUIXA ESPORT 179 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 179
180 DOMíNGUEZ MURILLO, ANTONIO INDEPENDENT 180 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 180
181 CASTELLO APARISI, JOSE P.C. JAUME I 181 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 181
182 LAZARO ESTRADA, EMILIO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 182 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 182
183 BORONAT REBAGLIATO, JUSEP INDEPENDENT 183 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 183
184 FORNER LATORRE, RAMON C.C. EL GARBÍ 184 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 184
185 ROSELLO SIRERA, FERNANDO LPA 185 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 185
186 TERUEL, JERONI INDEPENDENT 186 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 186
187 BENITO VOCES, IVáN GUARDAMAR RUNNERS 187 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 187
188 CAMARENA, PEPE C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 188 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 188
189 GRIMALT, MOISES REAL DE GANDIA C.F. 189 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 189
190 GILABERT MIñANA, JAVI C.A. GANDIA 190 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 190
191 ESTRUGO TOMAS, ADRIAN C.A. CAMETES 191 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 191
192 SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN C.A. GATA 192 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 192
193 INSA GARCIA, JUSTO C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 193 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 193
194 CASCANT MASIP, CARLOS INDEPENDENT 194 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 194
195 MELéNDEZ RUIZ, MANUEL C.A. PUBLIDOM 195 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 195
196 LLORCA VERDU, MANOLO C.D. L'ESPENTA 196 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 196
197 VALENCIA, DIXON PABLO VALENCIA C.A. 197 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 197
198 MARRAHÍ ANDERSEN, ALEX C.C. EL GARBÍ 198 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 198
199 VILA LLATAS, VICTOR C.C. EL GARBÍ 199 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 199
200 PLA SANCHIS, SALVA C.A. PUBLIDOM 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 200
201 MARCO COSTA, MANUEL NONAIFESTES 201 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 201
202 SESE VIVES, JOSE VICENTE C.A. CAMETES 202 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 202
203 ROIG COSTA, ADOLFO C.A. CAMETES 203 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 203
204 FERNáNDEZ MATEU, CéSAR C.A. LA VALLDIGNA 204 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 204
205 ALBORCH PALACIOS, ALBERT AMICSRUNNIGANDIAC2C 205 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 205
206 CUEVAS TORRES, MANUEL INDEPENDENT 206 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 206
207 PONS LORENTE, JOAN C.E. DORSAL 19 PEGO 207 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 207
208 GINESTA PRIMO, ALBERT C.C. EL GARBÍ 208 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 208
209 PIERA FERRER, BATISTE C.E. DORSAL 19 PEGO 209 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 209
210 MIÑANA GINER, VICENTE JOSE CALYGAT.COM 210 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 210
211 CANET MARTINEZ, MARCOS C.E. DORSAL 19 PEGO 211 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 211
212 FAR RIPOLL, FRANCISCO C.A. PUBLIDOM 212 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 212
213 VILLANUEVA MATOSES, ANDRES C.C. EL GARBÍ 213 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 213
214 LOPES ROMERO, ERNESTO C.A. CAMALLAES 214 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 214
215 SAVALL IBIZA, XIMO C. TRIATLÓ CORRIOL 215 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 215
216 LLECHES MAS, DANIEL INDEPENDENT 216 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 216
217 SENDRA FRANQUEZA, VICENT C.E. DORSAL 19 PEGO 217 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 217
218 VILLANUEVA CLIMENT, HILARI C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 218 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 218
219 MORENO COBOS, IVAN C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 219 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 219
220 ÀVILA RIBERO, RAFA PENYA MOHICANS 220 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 220
221 MOLLÁ FUSTER, GABRIEL INDEPENDENT 221 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 221
222 GRANADOS CEA, MANUEL C.C. EL GARBÍ 222 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 222
223 WOODALL, TONY C.E. DORSAL 19 PEGO 223 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 223
224 GOMAR PRATS, JUAN MIGUEL GRAN FONS PENYES ALBES 224 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 224
225 AVARGUES ARLANDIS, VICENT INDEPENDENT 225 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 225
226 MARCH ESCUDERO, JAUME INDEPENDENT 226 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 226
227 ARTéS PEIRó, ENRIC MANDRILADORA ALPESA 227 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 227
228 FERRER SOBRECASES, GONZALO C.D. TONUS 228 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 228
229 SENDRA LLIDO, VICENT C.A. ELS OLIVEROS 229 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 229
230 BATALLER GUILLEM, VICENTE C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 230 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 230
231 ESPI TALENS, JAVIER SOM PASSATGE 231 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 231
232 FERRER RIBES, ANDRES C.A. CAMETES 232 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 232
233 CAñADAS MUñOZ, JUAN ENRIQUE C.A. PUBLIDOM 233 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 233
234 JULIà PELLICER, PEPE C. TRIATLÓ GANDIA 234 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 234
235 TEOMIRO BAñULS, JAVIER C. TRIATLÓ GANDIA 235 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 235
236 CHAVELI CAMARENA, JUANJO C.E. LLOCNOU 236 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 236
237 SANCHIS BERNABEU, JOSE JUAN C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 237 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 237
238 REVERT FAS, SALVA C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 238 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 238
239 BOSCA PEIRO, ARTURO INDEPENDENT 239 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 239
240 MACIAS DELGADILLO, FREDY INDEPENDENT 240 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 240
241 GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN C.A. GANDIA 241 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 241
242 CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 242 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 242
243 SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE C.D. L'ESPENTA 243 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 243
244 SANZ ESQUER, FRANCISCO LOCOSXCORRER 244 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 244
245 GADEA GRACIA, JOSE ANDRES INDEPENDENT 245 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 245
246 BISHOP , JONATHAN  C.A. CORREMUNDOS 246 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 246
247 GUTIERREZ PRIETO, JOSE INDEPENDENT 247 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 247
248 ESCORTELL OLIVER, JOSE C. BERNARDOS TROTTERS 248 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 248
249 PERIS FERNANDEZ, DAVID BEER RUNNERS XÀBIA 249 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 249
250 LEóN FERRANDIS, TOMAS C. TRIATLÓ CORRIOL 250 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 250
251 MARTíNEZ ESTRUCH, RAúL C.A. PUBLIDOM 251 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 251
252 GIMéNEZ PRATS, JUAN INDEPENDENT 252 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 252
253 GARCIA CORTIJO, ROBERTO INDEPENDENT 253 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 253
254 FERRANDO TALENS, JOSE G.E. LA CARENA 254 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 254
255 POMAR LANZUELA, DOMINGO C.C. EL GARBÍ 255 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 255
256 ANGLADA ORENGO, BORJA INDEPENDENT 256 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 256
257 MORENO LOPEZ, LUIS C.D. L'ESPENTA 257 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 257
258 TARDóN BALLESTEROS, VíCTOR NTGAS SPORTS TEAM 258 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 258
259 BONO MIRA, SERGI INDEPENDENT 259 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 259
260 GREGORI PEIRO, JUAN JESUS C.A. ELS OLIVEROS 260 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 260
261 LLOPIS BOLUFER, VICENTE ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 261 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 261
262 FORNES ALBEROLA, OSCAR C.A. CAMETES 262 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 262
263 FORNÉS GRIMALT, VÍCTOR C.A. CAMETES 263 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 263
264 ALEMANY JUAN, JOSE RAMON INDEPENDENT 264 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 264
265 ESTRUGO SENDRA, HéCTOR GUARDAMAR RUNNERS 265 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 265
266 SALORT, VICENTE C.D. L'ESPENTA 266 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 266
267 CRESPO MOLL, EDUARDO C.A. LLEBEIG XÀBIA 267 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 267
268 ESCRIVà GARCIA, ERNEST INDEPENDENT 268 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 268
269 GARCIA PEREZ, CARLOS INDEPENDENT 269 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 269
270 GINER PELLICER, DAVID AMOS TEAM 270 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 270
271 APARICIO GIMENO, JOSE ARTURO C.E. EL MUSSOL 271 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 271
272 GASCÓN SIMÓN, GUILLERMO C.A. ELS OLIVEROS 272 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 272
273 FLORES VAQUERO, ISIDRO C.C. EL GARBÍ 273 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 273
274 PARDO PEIRO, HECTOR NTGAS SPORTS TEAM 274 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 274
275 SEGUÍ MILLET, JAVIER NTGAS SPORTS TEAM 275 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 275
276 MALONDA GARCIA, GERMáN NTGAS SPORTS TEAM 276 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 276
277 MAZO VIDAL, JAVIER GRUPO MAZO 277 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 277
278 MARCUS, ALEX INDEPENDENT 278 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 278
279 VÉLEZ CASTELLANOS, ARTUR C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 279 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 279
280 MIRET GINER, ALEJANDRO C.A. GANDIA 280 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 280
281 CAMBRA APARISI, JESUS NUEVE 15 281 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 281
282 TERRADES IBAñEZ, JOSEP INDEPENDENT 282 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 282
283 MASCARELL CRESPO, ADRIAN BTT BENIARJÓ RUNNERS 283 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 283
284 CORRALERO LORENZO, ANTONIO AMOS TEAM 284 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 284
285 GRAU SAPENA, FERNANDO AMOS TEAM 285 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 285
286 CORTECERO FERNÁNDEZ, ALBERTO C.A. XERESA 286 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 286
287 SERRANO FAYOS, PACO C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 287 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 287
288 POU PéREZ, RUBéN C. BERNARDOS TROTTERS 288 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 288
289 GARCIA MARTIN, BLAS BEER RUNNERS XÀBIA 289 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 289
290 MARTIN SANCHEZ, PEDRO JOSE BEER RUNNERS XÀBIA 290 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 290
291 ARAGó GOMIS, AGUSTIN C.C. EL GARBÍ 291 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 291
292 COLLADO SERRANO, DANIEL INDEPENDENT 292 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 292
293 EXPOSITO ORENGO, DAVID INDEPENDENT 293 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 293
294 COLOMER GARCIA, XIMO INDEPENDENT 294 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 294
295 MUñOZ PEDREñO, EDUARDO INDEPENDENT 295 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 295
296 JORDA FORNES, KICO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 296 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 296
297 BORONAT SEGUÍ, FERNANDO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 297 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 297
298 CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUEL C.C. EL GARBÍ 298 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 298
299 FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, ANTONIO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 299 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 299
300 TUDELA PALMER, CARLOS INDEPENDENT 300 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 300
301 SANJUAN MILLET, JOSE C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 301 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 301
302 LLIDO MILLET, VICENT CAMPING PEPE 302 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 302
303 CARDONA BERTO, JUAN INDEPENDENT 303 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 303
304 SOLDEVILA MARí, VICENTE C.A. LLEBEIG XÀBIA 304 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 304
305 GARCIA IZQUIERDO, SERGIO INDEPENDENT 305 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 305
306 MARTINEZ BARON, TONI C.A. PUBLIDOM 306 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 306
307 CORTADELLAS RORIGUEZ, OSCAR C.C. EL GARBÍ 307 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 307
308 KLEYKENS GARCIA, MIGUEL C.C. EL GARBÍ 308 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 308
309 FRANCO RODRÍGUEZ, FRANCISCO INDEPENDENT 309 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 309
310 DEL OLMO MIRET, ARAM C.A. CAMALLAES 310 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 310
311 SOLANES VALLES, JUAN CLAUDIO MANDRILADORA ALPESA 311 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 311
312 MORANT SANTAMARIA, SERGI BTT BENIARJÓ RUNNERS 312 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 312
313 MARCO, XIMO C.C. EL GARBÍ 313 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 313
314 PéREZ ESTRUCH, IVáN C.C. EL GARBÍ 314 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 314
315 LORENTE BELDA, ALBERTO NTGAS SPORTS TEAM 315 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 315
316 METOLA CATALA, JOSE M. C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 316 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 316
317 MARTíNEZ CLIMENT, JUAN MANUEL C.C. EL GARBÍ 317 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 317
318 MARTIN GIL, JOSE MANUEL INDEPENDENT 318 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 318
319 RUIZ GARRIGUES, JORGE INDEPENDENT 319 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 319
320 RIBES GARCíA, RUBéN C. DÉNIA CORRE 320 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 320
321 BRAVO DELGADO, JESUS C. CORRER A GUST BELLREGUARD 321 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 321
322 CAMARENA JIMéNEZ, RUFINO C.C. EL GARBÍ 322 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 322
323 VIVO ROMERO, JOSE MARIA INDEPENDENT 323 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 323
324 ESCRIHUELA SOLER, ABEL C.C. LA LLEBRE ALPESA 324 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 324
325 MASCARELL TARRAZó, KIKE COLLA " NO PUC " 325 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 325
326 GONZáLEZ MOGORT, JUAN C.C. EL GARBÍ 326 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 326
327 TORRES MARTINEZ, JOSE C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 327 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 327
328 JUST FUSTER, JUAN G.E. LA CARENA 328 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 328
329 BORRAS GUILLOT, CARLOS INDEPENDENT 329 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 329
330 ESTREMERA PEINADO, AVELINO C. TRIATLÓ GANDIA 330 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 330
331 DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER INDEPENDENT 331 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 331
332 DOMINGUEZ RIBES, JUAN CLAUDIO INDEPENDENT 332 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 332
333 MULET SOLER, JAIME INDEPENDENT 333 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 333
334 FERRER COSTA, JAUME C.A. CAMETES 334 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 334
335 PEIRO TODOLI, JOAQUíN C.C. EL GARBÍ 335 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 335
336 BELTRAN SAPIñA, TONI REAL DE GANDIA C.F. 336 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 336
337 VICEDO ESCRIVA, RAUL INDEPENDENT 337 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 337
338 RUZ LUCENA, MANUEL C.D. L'ESPENTA 338 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 338
339 ALVAREZ LóPEZ, MANUEL BEER RUNNERS XÀBIA 339 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 339
340 ANDRéS MARTíN, JUAN MANUEL BEER RUNNERS XÀBIA 340 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 340
341 CISCAR SANLORENZO, JUAN G.E. ELS LLOPS VILLALONGA 341 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 341
342 PELLICER LLOPIS, RAÜL C. CORRER A GUST BELLREGUARD 342 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 342
343 GRACIA RIBES, JUAN SIMEON C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 343 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 343
344 MARTINEZ GARCíA, JUAN MA EL COIXOS 344 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 344
345 CASTAñEDA MARTINEZ, MARCO ANTONIO C.C. EL GARBÍ 345 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 345
346 GONZáLEZ PELLICER, JESúS INDEPENDENT 346 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 346
347 GARCíA VIDAL, VICENT INDEPENDENT 347 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 347
348 REINA OLMO, JOSE C.C. EL GARBÍ 348 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 348
349 COSTA BOSCH, JOSÉ MARÍA NTGAS SPORTS TEAM 349 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 349
350 CRESPO MENGUAL, JOSE MIGUEL JACKBBIT RUN 350 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 350
351 RAMOS REIG, PEDRO NTGAS SPORTS TEAM 351 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 351
352 KRISCIUNAS, EGIS C.A. ELS OLIVEROS 352 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 352
353 MORA LORENTE, JUSTO ONSEN RUNNERS ALCOY 353 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 353
354 GANDíA RUIZ, RAFA GUARDAMAR RUNNERS 354 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 354
355 PEIRO JORDA, JOSE LUIS C.C. EL GARBÍ 355 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 355
356 GREGORI, GENARO C.D. L'ESPENTA 356 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 356
357 ORTIZ SELLES, JOSE JAIME C.A. LLEBEIG XÀBIA 357 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 357
358 CASAS PEREZ, JUAN NTGAS SPORTS TEAM 358 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 358
359 ARANDA TUR, FERNANDO C.C. EL GARBÍ 359 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 359
360 ESCOLANO SIGNES, RAFAEL C.C. EL GARBÍ 360 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 360
361 LAZARO MADRID, GABRIEL ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 361 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 361
362 DONET DONET, RAFA GR REAL DE GANDIA 362 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 362
363 ESCRIVA TORRES, RUBEN INDEPENDENT 363 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 363
364 ALEIXANDRE BADIA, GUSTAVO S.D. CENTPEUS ALBALAT 364 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 364
365 PEIRO FERNáNDEZ, NATXO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 365 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 365
366 JIMÉNEZ DIAZ, DANIEL C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 366 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 366
367 SANCHEZ SANCHEZ, ABILIO INDEPENDENT 367 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 367
368 TORRE DE MIGUEL, FELIPE C.E. DORSAL 19 PEGO 368 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 368
369 CHORRO FRANKE, DANNY INDEPENDENT 369 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 369
370 PEIRó SEBASTIá, JUAN CARLOS INDEPENDENT 370 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 370
371 SANCHIS ORTIZ, DAVID 3ER TIEMPO 371 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 371
372 CABANILLES MARTÍ, MARCOS C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 372 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 372
373 PONS DONAT, RAúL REAL DE GANDIA C.F. 373 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 373
374 LLORENS BALLESTER, JOSEP INDEPENDENT 374 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 374
375 VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR INDEPENDENT 375 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 375
376 GARCíA SEGUí, FRANCISCO INDEPENDENT 376 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 376
377 ESCRIHUELA CORELLA, JORDI C.A. PUBLIDOM 377 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 377
378 LLORCA PASCUAL, LUIS GR REAL DE GANDIA 378 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 378
379 REINA ROMERO, BORJA INDEPENDENT 379 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 379
380 RUBIO CAROZZO, ANIBAL SARGANTANA 380 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 380
381 CORTÉS SANCHO, MARCIAL INDEPENDENT 381 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 381
382 YAGüE MAYANS, JAIME INDEPENDENT 382 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 382
383 FERRER BISQUERT, BLAI C.A. LLEBEIG XÀBIA 384 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 384
384 LOPEZ CATALA, JUAN JOSE TEMASYTEST.COM 385 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 385
385 MULET SOLER, JOSEP C.A. GATA 386 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 386
386 CARDONA CARDONA, PEPE BEER RUNNERS XÀBIA 387 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 387
387 SASTRE COSTA, VICENT INDEPENDENT 388 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 388
388 MAÑÓ SIGALAT, JAVIER C.C. EL GARBÍ 389 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 389
389 CAMARENA FAYOS, JOSE INDEPENDENT 390 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 390
390 FUSTER MORAGUES, JOAQUIN EONS! 391 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 391
391 ANDRéS MARTíN, PEDRO BEER RUNNERS XÀBIA 392 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 392
392 GINER PERTEGAS, ISMAEL INDEPENDENT 393 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 393
393 GUERRERO BOIX, KIKO C.A. MIRAMAR FENT CAMES 394 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 394
394 GIL BAUTISTA, ENRIQUE C.A. MIRAMAR FENT CAMES 395 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 395
395 FELIPE SáNCHEZ, SANTIAGO C.A. LA NUCIA 396 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 396
396 ANDRÉS GUILLEM, JUAN C.C. PILES 397 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 397
397 BOSCÀ MASCARELL, TONO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 398 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 398
398 ESTEVE LOPEZ, VICENTE C. TRIATLÓ CORRIOL 399 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 399
399 BURGUERA BORREDà, MIGUEL C. TRIATLÓ CORRIOL 400 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 400
400 MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER NEXO SPORT TEAM 401 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 401
401 PARDO PEIRO, JOSE DAVID NTGAS SPORTS TEAM 402 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 402
402 GRIMALT SIGNES, JAVIER C.C. EL GARBÍ 403 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 403
403 MALONDA ESTEVE, DANIEL INDEPENDENT 404 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 404
404 VIVES FORNéS, FRANCISCO C.A. CAMETES 405 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 405
405 CABANILLES BOU, DAVID BEER RUNNERS XÀBIA 406 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 406
406 GARCíA CARMONA, JUAN BTA C.A. CAMALLAES 407 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 407
407 VALLÉS SENDÍN, MIGUEL BEER RUNNERS XÀBIA 408 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 408
408 ARLANDIS GALLEGO, FRANCISCO G.C. CULEBROTS MARXUQUERA - BONSEN MOTOR 409 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 409
409 NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER C.A. GANDIA 410 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 410
410 GARCIA PLA, VICENT NTGAS SPORTS TEAM 411 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 411
411 VENDRELL PALACIOS, ABELARD INDEPENDENT 412 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 412
412 VENDRELL CASTILLO, BELAR INDEPENDENT 413 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 413
413 SESE GARCIA, JOAQUIN C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 414 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 414
414 MONTES SIRERA, SERAFIN C. TRIATLÓ GANDIA 415 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 415
415 ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN C. DÉNIA CORRE 416 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 416
416 PUIGCERVER DEVESA, ALONSO C. DÉNIA CORRE 417 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 417
417 TOUS MARTIN, SALVADOR C. CORRER A GUST BELLREGUARD 418 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 418
418 MONTANER BARóN, JOSé ENRIQUE CLARA GARCIA CLINICA DENTAL 419 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 419
419 JUAN FUSTER, VICENTE INDEPENDENT 420 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 420
420 MARQUES CHAVELI, FRANCISCO VALENTIN C. CÓRRER XERACO 421 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 421
421 MCNEELY, BRUCE JOSEPH INDEPENDENT 422 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 422
422 ARCOS ESTEVAN, BORJA INDEPENDENT 423 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 423
423 CARBONELL FERRANDO, GERMáN INDEPENDENT 424 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 424
424 SENDRA CUELLO, KIKO C.A. BENISSA 425 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 425
425 CAMBRILS SISCAR, JOSE C. DATILERA TEAM 426 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 426
426 NAVARRO MONZó, EDU INDEPENDENT 427 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 427
427 PONS, ISMAEL INDEPENDENT 428 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 428
428 LLOPIS JUAN, MANU C.C. PILES 429 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 429
429 TECLES ALARCóN, CARLOS INDEPENDENT 430 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 430
430 AGUILERA HINOJOSA, ILDEFONSO C.C. EL GARBÍ 431 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 431
431 PEREZ MORA, ADRIAN GR REAL DE GANDIA 432 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 432
432 GALLEGO MILLET, ANTONIO GR REAL DE GANDIA 433 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 433
433 PEIRO CHAVELI, JOSE MANDRILADORA ALPESA 434 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 434
434 PALOMINO BERMEJO, DANIEL C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 435 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 435
435 NADAL NADAL, FERRAN C.C. EL GARBÍ 436 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 436
436 ANDRÉS TORRES, JOSEP C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 437 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 437
437 NICOLAS CATALA, PABLO INDEPENDENT 438 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 438
438 CLIMENT SUBIELA, JOSé 3ER TIEMPO 439 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 439
439 CASAS SENDRA, JOSE C. DATILERA TEAM 440 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 440
440 LOAISA CASAS, SAMUEL NTGAS SPORTS TEAM 441 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 441
441 ESTRUCH CATALà, VíCTOR NTGAS SPORTS TEAM 442 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 442
442 VICENS SIFRES, JAIME C.A. ELS OLIVEROS 443 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 443
443 LOPEZ FERNANDEZ, DANIEL C.A. ELS OLIVEROS 444 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 444
444 CLIMENT BAÑULS, SALVADOR INDEPENDENT 445 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 445
445 PELLICER I GARCÍA, SALVADOR C.A. CAMALLAES 446 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 446
446 ESCRIVA ISNARDO, JUAN C.A. DAIMÚS TECNOESPORT 447 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 447
447 ORTEGA LEON, EDUARDO INDEPENDENT 448 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 448
448 IBIZA SIGALAT, FRANCESC XAVIER INDEPENDENT 449 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 449
449 VICENTE ALBEROLA, DANIEL TRAGONES 450 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 450
450 CASTELLÓ SIMÓ, PEDRO GR REAL DE GANDIA 451 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 451
451 BENAVENT GREGORI, PACO C.A. ELS OLIVEROS 452 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 452
452 CHINCHILLA BERENGUER, AITOR AMADO JACKBBIT RUN 453 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 453
453 CALATAYUD SOLER, TRINO NTGAS SPORTS TEAM 454 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 454
454 GASPAR ACAMER, JOSé ANGEL INDEPENDENT 455 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 455
455 BONILLA CALVO, RAUL INDEPENDENT 456 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 456
456 CHAFER MIñANA, SERGIO C.A. XIO LLUTXENT 457 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 457
457 LLOBELL PRIETO, VICENTE C.A. DIÀNIUM 458 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 458
458 BERTOMEU QUERO, VICENT C. DATILERA TEAM 459 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 459
459 MORENO CATALà, MIGUEL C.A. ONDARA 460 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 460
460 FERRANDO BERNAT, LUIS C.C. LA LLEBRE ALPESA 461 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 461
461 GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL C. DATILERA TEAM 462 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 462
462 SANCHIS CASTELLó, JOAN C. CÓRRER XERACO 463 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 463
463 SALAZAR FERNáNDEZ, HéCTOR INDEPENDENT 464 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 464
464 LLINARES CLIMENT, ENRIQUE C.C. SARGANTANA 465 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 465
465 LANGLEY, MARK INDEPENDENT 466 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 466
466 ESTEVE PONS, VICENT C.D. L'ESPENTA 467 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 467
467 MUÑOZ MARTIN-PERO, ADOLFO INDEPENDENT 468 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 468
468 MOLERO GARCIA, JONATHAN BEER RUNNERS XÀBIA 469 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 469
469 RUIZ COSTA, MARC ALEXANDRE C.C. EL GARBÍ 470 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 470
470 ESTRUCH PEIRO, SANTI C.A. CAMALLAES 471 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 471
471 DONET MAHIQUES, JOSE INDEPENDENT 472 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 472
472 MOLL GARRIGóS, PEPE C.A. PUBLIDOM 473 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 473
473 CREMADES GRAU, MOISèS C.A. LA VALLDIGNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
474 GAVILA MIÑANA, VICENT C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
475 FERRAIRO ESCRIVA, DAVID C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
476 MARTI ESTRUCH, DAVID INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
477 SISCAR BAY, CARLOS C.E. DORSAL 19 PEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
478 BADENES GARCIA, JOAQUI C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
479 GOMAR HONRUBIA, SALVA C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
480 BADENES GARCIA, RAFA C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
481 ORENGO FAUS, OSCAR C.A. MIRAMAR FENT CAMES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
482 VIDAL PONS, ESTEFAN C.A. XÀTIVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
483 ALEMANY LLOPIS, VICTOR C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
484 FEBRER PEIRó, FCO JAVIER INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
485 MICó MARTINEZ, RAFA C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
486 BERTO MI8RET, JOSEP INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
487 POUS PéREZ, JUANRA C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
488 PEIRó TODOLí, SALVADOR C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
489 PELLICER, JOSE S C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
490 FUSTER MATIAS, KEVIN C.D. MASKTRI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
491 FONTANA FENOLLAR, MANOLO C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
492 SIERRA GARCIA, FRAN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
493 RODRIGUEZ, JUAN FISIO_ARANTXA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
494 FORNES PERELLO, JUAN JOSE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
495 CANET FERRER, CHIMO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
496 PEDRO MESTRE, FRANCISCO C.A. GATA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
497 HOLOVANENKO, ALEX C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
498 GARCIA ESTRUCH, KIKE C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
499 MORANT LLORCA, EMILI INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
500 SISCAR CLIMENT, JOAN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
501 PéREZ PéREZ, JAVIER INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
502 FULLANA FUSTER, PABLO PEQUEñO SALTAMONTES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
503 CHULIA MILLET, TONI C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
504 PASTOR SOLBES, LUIS C.E. DORSAL 19 PEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
505 CHAMPON, ERIC C.A. PUBLIDOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
506 ROCHER CLIMENT, TONI INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
507 NOVELL GAVILA, MIGUEL ANGEL NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
508 ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
509 SANSALONI FELIS, PACO COL.LEGI CERVANTES GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
510 FURIO SANCHIS, CASIMIR REAL DE GANDIA C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
511 SEGUI ARLANDIS, XAVI CORRIOL X-TREM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
512 ESTRUCH GREGORI, GERARDO C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
513 CHULIA FLUIXA, TONI C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
514 PARRA OLTRA, FRANCESC C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
515 SILVESTRE PAYAN, JOSE FRANCISCO NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
516 ALGORA CABANILLAS, JULIO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
517 GONZALEZ MONTERO, JUAN BAUTISTA INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
518 GARCíA MOLINO, FERNANDO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
519 BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRéS C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
520 FORNER FIGUEIRAS, JORGE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
521 CORTES ESCRIVA, OSCAR NEXO SPORT TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
522 BENEYTO MOMPó, FERMíN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
523 BOU CASTELLA, CRISTOBAL GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
524 IVARS GAUCHI, JOAQUíN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
525 CAñERA CUADRADO, LUIS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
526 SALELLES MATEU, JAVIER C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
527 GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCO C. DÉNIA CORRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
528 ARLANDIS FERRAGUD, TONI C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
529 RIERA MAYANS, DAVID ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
530 TORREGROSA CABANILLES, CONSTANTINO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
531 PRIETO CUNQUERO, MANUEL LA RAYA TRAIL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
532 MARTI PONS, JOSE C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
533 ESCRIVA, SALVADOR C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
534 SALVA SIGNES, JOSE VICENTE C.A. GATA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
535 SANCHO GEA, JOAN BATISTE C. L'ELIANA RUNNING 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
536 PIRIS, SALVADOR INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
537 PLAZA CASELLES, RAFAEL C.A. GATA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
538 LLINARES CALVILLO, VICENTE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
539 CANET RUIZ, EDUARDO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
540 GOMAR GARCIA, JESUS C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
541 CHINCHILLA MATILLA, JESÚS C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
542 ALTURA BLASCO, DIMAS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
543 PALOMARES MORA, VICENT C.C. LA LLEBRE ALPESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
544 PLA MARTÍNEZ, PAU C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
545 BERTOMEU MESTRE, JOEL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
546 COLL GARCIA, VICENTE C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
547 SOLANES MORANT, AUSIAS C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
548 LLOPIS, JUANSA C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
549 CAMPOS MARTÍNEZ, JAVIER C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
550 MARTÍ TORRES, SERGI C. DATILERA TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
551 MONTOYA ORBEA, ARTURO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
552 PONT CHÁFER, FÉLIX C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
553 GARCIA ARTES, ANDREU C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
554 AVIÑÓ NAVARRO, VÍCTOR C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
555 REINA ARGENTE, PABLO C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
556 FERRER IVARS, PERE C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
557 ABRIL MARTÍNEZ, VICENT C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
558 RAMIREZ MUÑOZ, CARLOS C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
559 ROSELLÓ HUDSON, KIKO C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
560 SáNCHEZ MAHIQUES, JOSE ENRIQUE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
561 MORANT OLCINA, JESUS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
562 MAñó FRASQUET, PACO C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
563 SOLERA SUAREZ, MANUEL C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
564 MORANT FERRER, JESUS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
565 MOLIO ALEMANY, VICENT C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
566 CUERDA FAUS, JUANJO GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
567 MARTÍNEZ SEBASTIÀ, RICARD C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
568 FUSTER SOLIVA, GONçAL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
569 REQUENA RAMíREZ , JAVI C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
570 PERICÁS CAUDELI, JOSÉ MIGUEL C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
571 MARTíNEZ LANDETE, RAFAEL ELS CARAGOLETS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
572 ABAD DONET, RAFA C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
573 RIPOLL RAMíREZ, JORDI C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
574 PEREZ IZQUIERDO, ANDRES C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
575 GILABERT JUAN, NICOLAS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
576 CASELLES PEDRO, JOSE C.A. GATA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
577 CASANOVA ALBEROLA, VICENT C.C. LA LLEBRE ALPESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
578 MARTí BERMúDEZ, JUAN JOSé C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
579 PIERA MARTIN, BASILIO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
580 ÀNGEL TARRASó, VICENT INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
581 LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR C.A. GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
582 SALELLES MATEU, VICENT C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
583 DELGADO FORNET, ALFONSO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
584 GUEROLA SAVALL, VICENTE C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
585 MARTíNEZ AROCA, DANI INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
586 HABICHAYN PANIAGUA, MIGUEL C.C. SARGANTANA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
587 TALENS PELLICER, VICENT C.C. LA LLEBRE ALPESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
588 COSTA MIñANA, ROMAN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
589 TUDELA CASAS, JOSE MARIA C.A. PUBLIDOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
590 BARBERAN PILES, ANGEL APRIETAME MUCHO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
591 ALAYA TARRAZONA, JAVIER GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
592 LORENTE MOCHOLí, JORGE GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
593 MOLINA ORTOLÁ, PEPE C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
594 VILLACAÑAS LARA, LUIS MIGUEL C. TRIATLÓ GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
595 FERRANDO, SERGIO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
596 VIDAL MARTíNEZ, FERMíN C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
597 CHA, RALF INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
598 FAUS PEIRO, VICENTE C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
599 GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
600 GREGORI GARCIA, VICENT C.E. QUATRE GATS RÓTOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
601 PEREZ SOLER, EMILI C.A. ONDARA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
602 MAHIQUES OLTRA, AXEL REAL DE GANDIA C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
603 ARTES CISCAR, JUAN ANDRES C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
604 PARDO BORRÁS, HÉCTOR NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
605 ASCó FERRER, ANDRéS GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
606 CALERO GARCIA, TONI NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
607 SANROSENDO MORENO, JOSé IGNACIO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
608 PUIG MIÑANA, JOB WWW.JPINTERNATIONALCONSULTING.COM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
609 SANCHIS MESTRE, CARLOS C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
610 LLOPIS GARCIA, IGNACIO C.A. PUBLIDOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
611 OSCA VIDAL, VICENTE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
612 ROMERO MATEU, LLUIS INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
613 GOMEZ MORANT, JOSE MANUEL AMOS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
614 ÀLVAREZ VIDAL, VICENT INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
615 PERLES SALVADOR, ALFONSO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
616 CAMARASA, PAU C. DÉNIA CORRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
617 BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
618 CARRIO ROSELLO, SERGIO CAMPING PEPE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
619 MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE CAMPING PEPE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
620 LLIDÒ MILLET, JOAQUIN CAMPING PEPE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
621 SANTAMANAS LLORCA, JOSE RAMON INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
622 BERNABEU SANZ, SALVA INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
623 PEñALVA PERALES, ANDRES INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
624 SENDRA FRANQUEZA, J.PASCUAL C.E. DORSAL 19 PEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
625 GIMENO GRAU, ISMAEL AMOS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
626 BELDA MARCOS, JOSE GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
627 MORATAL GREGORI, JUANJO C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
628 COTS IBIZA, JAUME C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
629 ARLANDIS MALONDA, DIEGO C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
630 SAN LORENZO RIBERA, JAVIER C.A. LA VALLDIGNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
631 RIBAS GASENT, DAVID C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
632 GONZáLEZ, SALVADOR C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
633 FRASQUET SERRA, XAVIER C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
634 VILLAREJO SEVILLA, ROBERTO C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
635 TERCERO GEA, VICENTE TRI-TRAIL LES RABOSES DE LA CREU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
636 ASCÓ ARMENGOL, HILDE C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
637 VALLS LANAQUERA, JOSé VICENTE AMOS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
638 LAZARO MADRID, MARCELO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
639 MARTIN BANDIN, DIEGO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
640 FERREYRA, CRISTIAN C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
641 MIñANA SANCHIS, PACO C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
642 PEREZ LLOBEL, JUAN FRANCISCO C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
643 SMITH, ADAM C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
644 IVARS PERIS, PABLO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
645 GINESTAR BAILEN, JUAN C.A. ONDARA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
646 DUTLER, CLAUDIO ESPORTS COLAU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
647 SANCHIS LLUCH, SALVADOR INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
648 MORENO MARI, DANIEL C.A. MIRAMAR FENT CAMES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
649 DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL C. DÉNIA CORRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
650 ORTIZ RIVAS, RAÚL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
651 ROMERO SALADO, JOSE NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
652 MUñOZ VICEDO, ALEJANDRO C. TRIATLÓ GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
653 MILVAQUES BATALLER, JAVIER C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
654 REBAGLIATO FABREGA, JORDI INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
655 BONET MORENO, SALVA GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
656 CASALES CARRASCO, FRAN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
657 GIRAU ALONSO, RAMON C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
658 ROMAGUERA LLISO, LUIS C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
659 ESCRIVá MORAGUES, FRANCISCO JAVIER C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
660 ALBEROLA MARRADES, MARIO C.A. LA VALLDIGNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
661 ANDRES JIMENEZ, LUIS C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
662 BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
663 MORANT VERCHER, MIQUEL GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
664 PADILLA TABOADA, FELIX C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
665 LLOBELL MARQUÉS, JUAN C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
666 GARCIA BOIX, DANIEL C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
667 CíVICO JURADO, MANOLO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
668 VALLÉS COSTA, CARLOS C.A. CORREMUNDOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
669 BENAVENT CARCELLER, JOSE VICENTE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
670 ESCRIHUELA BURGUET, SIXTE INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
671 BAÑULS ORTOLA, CARLOS C.E. DORSAL 19 PEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
672 CíVICO JURADO, PACO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
673 SALVADOR PARDO, EDUARDO BEERRUNING CAIXA POPULAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
674 SáNCHEZ SAU, CARLOS C. DÉNIA CORRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
675 BLASCO BAÑULS, JUAN VTE REAL DE GANDIA C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
676 BAHAMONDE ROIG, RICARDO C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
677 GRANADO VICEDO, JOSé RAMóN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
678 MARTI PELLICER, JORDI C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
679 SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
680 SANTOS FERRER, PABLO NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
681 FRANCES BELDA, JORDI C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
682 SOLER SALCEDO, ENRIQUE G.E. ELS LLOPS VILLALONGA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
683 FERRER BALLESTER, MIGUEL C.A. SENSE PRESSA EL VERGER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
684 ASCÓ ESCRIHUELA, LUIS C.A. LA VALLDIGNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
685 LARA PORTES, RAUL C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
686 SANCHEZ ARANDA, JOSé MANUEL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
687 CLAR BLASCO, JUAN JOSé INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
688 JORDà ESCRIVà, JAVIER C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
689 GALERA GREGORI, ALEJANDRO C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
690 ARTABE, IBON C.A. DIÀNIUM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
691 STAUB, SANDRO BEER RUNNERS XÀBIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
692 RENDO GÓMEZ, RODRIGO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
693 FERRAIRó VIñARTA, JUAN ANDRéS GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
694 CANET CATALA, DAVID INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
695 SERVER AUSINA, JOSEP C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
696 GREEN, DANIEL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
697 TOMàS DE ROSELLó, SERGI C.A. CAMALLAES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
698 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
699 MORANT GALLEGO, ANTONIO NTGAS SPORTS TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
700 GUIDO, SIMóN C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
701 GARCíA BURGUERA, JUANMA REAL DE GANDIA C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
702 PEIRó GOMAR, ALBERTO C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
703 ROMERO I BERTó, ALFONS C.A. MIRAMAR FENT CAMES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
704 SIGNES BANYULS, JOAN INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
705 BRINES DONET, JORGE MANDRILADORA ALPESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
706 BUIGUES CARRIó, PACO C.A. SENSE PRESSA EL VERGER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
707 MONFORT GRIMALT, JOSé JOAQUíN C. DATILERA TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
708 MORATA VIDAL, DAVID C.A. CAMETES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
709 SÁNCHEZ JUAN, RAÚL C. TRIATLÓ GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
710 ALBORS SALES, RAMON C.A. XERESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
711 SAMPABLO ESTRUCH, MIQUEL C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
712 FERNANDEZ LUNA, ANTONIO ATLETAS NÚCLEO DURO DÉNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
713 VáZQUEZ MOLL, ABRAHAM C.A. EL FARO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
714 SASTRE PUIG, JUAN CARLOS C.E. DORSAL 19 PEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
715 ENGUIX GIMENO, EDUARDO C.A. LA VALLDIGNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
716 MUñOZ ESCRIHUELA, JUANVI MANDRILADORA ALPESA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
717 LOPEZ FEMENIA, ROBERTO C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
718 CERVERA TUR, TONI C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
719 MORANT ESTRUCH, SALVADOR INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
720 NADAL TOMáS, ABEL INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
721 MUÑOZ GOMEZ, DAVID C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
722 RUIZ I COSTA, ANTONIO C.A. MIRAMAR FENT CAMES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
723 ROBLES OLIVER, FERNANDO C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
724 ALVAREZ GIL, QUINI C.C. EL GARBÍ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
725 REQUENA MORCILLO, JOSE C.A. ALBA-GRANA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
726 BLASCO BATALLER, JOSE GR REAL DE GANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
727 SANCHEZ, MARCELO INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
728 SEPULVEDA BARBER, RAFAEL C.D. L'ESPENTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
729 DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE C. DÉNIA CORRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
730 VíCTOR, MORELL PERIS C.A. CAMETES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
731 TAVALLO BALBASTRE, RAFA C.A. SAFOR DELIKIA SPORT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
732 MASANET SANCHO, GERARDO C.A. CAMETES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
733 RICO BENITO, JORDI INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
734 ROBINSON, ANDREW INDEPENDENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
735 LARA, RAUL C.A. ONDARA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
736 TALON SALVADOR, JOSE DAVID ORERO PATERNA RUNNERS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
737 MUÑOZ GOMEZ, SERGIO C. TRIATLÓ BENIRREDRÀ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
738 GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS C. BERNARDOS TROTTERS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
739 BELDA LINARES, JAVI C.A. AGULLENT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
740 CLIMENT ARQUES, DAMIAN REAL DE GANDIA C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
741 MESTRE TOMAS, VICENTE C. TRIATLÓ CORRIOL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
742 HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO C.A. CAMETES 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
743 MARTÍNEZ GONZÁLEZ, PEDRO JOSÉ C.A. ELS OLIVEROS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0